Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar V2.


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaje nowy dziennik żeby łatwiej mi było przeglądać postępy z treningiem ze Skazanego. Tamtego starego już używać nie będę, a postaram się ciągnąć porządnie ten jeden. Dodatkowo będę tutaj zamieszczał notatki dla samego siebie najczęściej, żeby mieć niektóre rzeczy do przeglądu. :P

 


Skazany - pompki. 
Krok 7/10. Nierowne pompki. Poziom sredniozaawansowany. 2 serie po 10 powtórzeń (Obie ręcę)

1. 10/10
2. 10/10

Level completed! 
 

Wielki opór przy ostatniej próbie. Niemniej udało się. Następnym razem zwiększe o jeden i zobaczymy co z tego będzie. Wszystko robione mega technicznie i mega powoli, aż sam się zadziwiłem. Nieźle się spociłem przy tym i w zasadzie teraz dopiero odczuwam prawdziwy wysiłek podczas trenowania z tą książka. Mógłbym to zostawić na dziś i odpocząć, ale nie zaszkodzi dodać kilku ćwiczeń. Do tego ból w kolanie nadal się pojawia jak robię pompki. 

 

 

Szerokie pompki z nogami na podwyższeniu

7/7

 

Myślę, że dwie serie w zupełności wystarczą. Ciągle siebie zaskakuje że udaje mi się powstrzymać chęc robienia szybkich pompek w dużej ilości powtórzeń, a zamiast tego jade najdokładniejsze pompki jakie chyba w życiu robiłem. Przy drugiej serii i siódmym powtórzeniu był opór. Myślałem że padne, ale dokończyłem pompke mimo trzęsenia się całego ciała. Nie ma lepszej nagrody niż pokonanie swojej słabości i chęci odpuszczenia chyba. :D Nawet te malutkie zwycięstwa ciesza, fajnie fajnie. 

 

 

Pompki diamentowe
8/9

 

I na koniec 17 zwyklych, yo. Mozna wracac do nauki. 







 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :D I Tobie również. ^^

 


Podciąganie - krok 3: "Podciąganie scyzorykowe"  
Próg początkowy - 1 seria 10 powtorzen

COMPLETED! xd

 

Myślałem nad tym czy robić ten próg, ale kurde no nie można unikać i trzeba robićjak w książce wszystko pokolei więc jadym. I tak tutaj ominąłem krok drugi i mi źle z tym, ale no nie mam jak tego robić. 
Tak jak zawsze mógłbym zakończyć dziś ale no trzeba coś pojechać dalej.


Podciąganie podchwytem zamkniętym

6/5

 

Archery

 

15/12

 

One Hand Pull ups WITH ASSIST

Tutaj sie pogubilem....

4/4
     4/4(?)
Nie wiem, powiedzmy ze tak

 

 

i na dobicie pull upsy: 14.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dokładnie tak Karo. ;D A Ty nowe forum i nadal oszukujesz ludzi tym swoim avatarem. ;D Sky, Merdano, or smth nie wiem po co ten nick zmieniałeś xD No powiem Ci że ide od 1 kroku z tymi pompkami i jestem już na 7 więc coś leci. :D Może za kolejne pół roku dobije do tego kroku mistrzowskiego. ;d

Dzięki Tiger!!! :D Wczoraj trening odpuściłem ale już dziś ogarne sobie z wczoraj i dzisiaj. Trochę dłuższy, intensywniejszy, ale będzie git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja własnie mam tn problem że zamiast ćwiczyć to napalam w CSa xd jeszcze kolega mi nową podkładke pożyczył - większe wymiary to aż się miło strzela i dzisiaj nie robiłem treningu bo po zjedzeniu obiadu - makaron z białym serem - byłem sanny jak nie wiem, więc dokończyłem oglądać mecz Polakow - Brawo, brawo dla naszych ziomeczkow! No i w koncu stwierdzilem że jestem głodny i poszedłem na kompa xd 

 

No Karo musisz coś z tym zrobić. :D albo nowy avatar albo forma musi wrócić do starej.

Powiedziałbym że max marny Dynloth, w sumie to zawsze myślałem że tak sobie pomyślicie "co on w ogóle trenuje? Przecież taki trening to nie trening", ale jak Ty mówisz że jakoś to wygląda to nie trace wiary ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaa panowie kurde no racje macie. Co ja ze sobą robie no nie? :D Dramat, dramat. Gonzo mi spamił od wczoraj żebym obczaił temat i teraz widzę o co mu chodziło. :D Dzięki chłopaki, jutro wpadam od nowa z nową siłą. Śniadanie, coś dodatkowego na ząb i odrazu z rana trening. Nie ma co. :D Więcej takich od Was motywacji panowie i panie, dzięki wielkie za pamięc haha. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby być prosem to trzeba dużo grać tak xd Turnieje same się nie wygrają xd

Sky pytałeś tam czemu robię od Skazanego? Nooo booo w sumie to już się zagubiłem dlaczego robie akurat to. Postanowiłem na początku powolną sumienną pracą dojść do pompki na jednej ręce, takiej naprawdę technicznej i eleganckiej. Tylko to robiłem ze skazanego a z czasem zacząłem też robić i inne rzeczy, ale właśnie raczej wrócę na dawne tory i będę tylko te pompki robił wraz ze skazanym a reszte od siebie. Chociaż myślę czy nie wrócić do początkowego planu gdzie miałem wszystko rozpisane. Teraz jak trenuje to po prostu robie wszystko z głowy, a mając zapisane dokładnie ile powtórzeń, ile serii, jakie ćwiczenie robi się lepiej po prostu. Wiesz czego się trzymać i to możesz katować, a nie takie robienie co się zachce i na czuja. Tak myślę po części w sumie. 

Miałem taki piękny okres gdzie dzień w dzień trenowałem i nawet w wtorki/środy łaziłem na dwór na mróz jak głupi i katowałem plecy. Palce odpadaly na początku ale już po 3 serii cieplusio się robiło. Trzeba do tego wrócić, to mi się najbardziej podobało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz to co sprawia Ci frajdę, robisz to dla siebie, także najlepiej się tego trzymać .
Pytałem, bo kilka osób robi tego skazanego, ale dokładają jeszcze ćwiczenia, bo im za mało i tak na prawdę to ten trening nie jest wg "skazanego" :P.
Wiesz, ten trening na pewno utwardzi ścięgna, wyrobi dobre wzorce ruchowe i doda trochę siły, ale uważam, że treningiem siłowym jak by od siebie, lub od kogoś innego można zdziałać o wiele więcej.
By sprawdzić tę tezę szukam osób, które właśnie trenują na skazanym, ale... tylko.
A tak jak powiedziałem, wszystkich których znalazłem, trenowali "dodatkowo".

Tak po za tym to rusz dupę, graj w CS-a, ale nie pozwól, żeby gra grała Tobą.
Bum szakalaka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izi pizi lemon squizi! xd Jasne że tak Scy. 

Wlaśnie trenując ze skazanym powinno się robić tylko te ćwiczenia niby, ale ludziom wydają się za łatwe i myślą, że zrobili za mały wysiłek, za słaby trening i dokładają. Ja tak mam przynajmniej, chociaż w książce wyraźnie pisze żeby "odkładać siły do banku". Jakby tak robić tylko ze skazanym to faktycznie w końcu ten trenng staje się męczarnią, jak np u mnie teraz ten 7 krok w pompkach. Czuje naprawdę że to męczy i ostatnio wstalem upocony jak nie wiem. Mimo to i tak dokładam dalsze ćwiczenia no nie. Powinnienem tego nie robić, ale jakieś przyzwyczajenie wyniosłem ze szkoły itp. i tak już u mnie jest. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...