Skocz do zawartości
onlynojoke

madbarz.com rutyny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak z tym u was?  ktoś korzysta/korzystał z tych cykli tam? według mnie niektóre są ciekawe, ale narazie nie mam polotu do kategorii wyżej niż begginer  I pytanie, czy warto tak ćwiczyć, czy lepiej ułożyć swój zwykły plan? Jak ktoś nigdy nie widział/ nie słyszał to wstawiam linka(mam nadzieje, że to tutaj legalne ) http://madbarz.com/all-routines

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Legalne jak najbardziej.  Widziałem już te treningi, ale to jest na krótką metę tak jak z A6W. Treningi są na krótszy okres przez co progres jest widoczny, ale pó?niej mięśnie się przyzwyczają i trzeba nowy trening. A nie połączysz kilku rutynowych treningów w jeden bo braknie sił. Lepiej zmieniać treningi co dwa miesiące w których ćwiczysz wszystkie partie mięśniowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można taki trening wstawić po dwóch miesiącach ćwiczeniu na zwykłym planie jako przerywnik. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no naprzyklad  Dlatego wiadomo z doswiadczenia ze mamy u siebie specjalistow od planow treningowych! tylko jeszcze troszke brakuje rozglosu :DD i to są plany  jak dla mnie będzie i jest szał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha. ;D Specjaliści. ;d To możemy zrobić tak, że każdy przetestuje jakiś rutynowy plan i opowiemy jakie są efekty. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

quake nie głupie  ja osobiście robiłem już dwa z działu beginner  pierwszy ABS - IN PARK taki sobie, czasami wykorzystuje ćwiczenia z niego, bo są całkiem ok. BACK- BICEPS równiez taki sobie ,robiłem ze dwa razy z dokładaniem powtórze?,ale zakwasów się nie nabawiłem Nazwy macie w lewym górnym rogu po miniaturce idzie się doczytać. Rutyny są nawet fajne ,ale dla mnie beginner o wiele za banalny, a medium już nie daję rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może niech Dynloth rzuci okiem na ten pomysł, a ja wrócę ze szkoły i spróbuję jakąś rutynę. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

http://madbarz.com/all-routines/view-image/b1b342312eb0d8ee2fbb6a3af14557b9/jpg Ja testowałem ten, dosyć ciężki ale da się zrobić. Według mnie to trochę lipne to jest. Wolę swój plan i patrzeć jak mięśnie puchną. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poziomy trudności są nie rownomiernie dobrane. ;d Ktoś jeszcze testował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Może i tak, ale zawsze coś fajnego można podłapać. ;p Zamiast tych męczących rutyn wolałbym trening spontanowy. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Dynloth
      Siemanko, jako że portal, który stworzył rutyny MadBarz.com przebranżowił się na aplikację treningową to dostęp do rutyn treningowych się zakończył. Niektórzy próbowali robić zbiory rutyn, które znaleźli w grafikach Google i nie wiem jak skutecznie im to wyszło, lecz wiem że u nas są już dostępne wszystkie.
      Czy komuś się przydadzą? Byc może, w każdym razie są dostępne.

• Dodaj nową pozycję...