Skocz do zawartości
Workout Athletes

Mój dziennik


Trenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tamdamdam no to jestem po skończonym treningu, oczywiscie zmniejszyłem troche obciążenie od ostatniej sesji przed kontuzją nadgarstka .

Dzis zrobiłem:

-podchwyt 5s

-zwijanie linki 3s

-zwis na jednej rece 3s

-martwy ciąg 4s

Trening poszedł dość dobrze , dzis może jeszcze zrobie kilka prób tuck planche, a z HS zacznę znów, powoli od jutra albo od czwartku. Powodzenia wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej no to pora na dziś. Nie będę szczegółowo opisywać ponieważ nie mam za wiele czasu. A więc:

Dziś zrobiłem około godziny prób HS, może nie utrzymuje go na razie długo ale staram się zachowywać pełną technikę i nie naganną pozycje co w tej fazie jest dla mnie najważniejsze. Coraz lepiej technicznie mi HS wychodzi.

Następnie zrobiłem trening brzucha, 7 ćwiczen w obwodzie i zrobiłem 3 rundy. Rano w szkole na wf postanowiłem zrobić jeszcze tuck planche ,poszedłem na siłownie, zrobiłem kilka wariacji tuck'a (na ziemi kilka prób, następnie na podwyższeniu {posłużyły mi dwa talerze 20kg}, później znów na ziemi). Tuck juz coraz lepiej , na podwyższeniu utrzymałem jakies 3-4 s co jest duzym postępem dla mnie, na ziemi(czytaj: podłodze) oczywiscie troche mniej go utrzymuje ale z biegiem czasu na pewno się poprawię No to miłej nocy i powodzenia wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam dam dam, no to ja właśnie skończyłem swój dzisiejszy główny trening.

-Nachwyt 3s

-Uginanie ramion ze sztangą/ pompki odwrotne 3ss

-Krótkie pompki/pompki tygryski 3ss

Jeszcze w tym tygodniu będe leciec na nieco mniejszym ciężarze ze względu na te moje nieszczęsne nadgarstki ale nie jest źle. Zobaczymy jak to będzie na następnych treningach:) Dzis pewnie jeszcze czekają mnie próby HS i może tuck'a zrobie ale to później jak ręce odpoczną A teraz powodzenia wszystkim:) Miłego wieczoru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora aby określić ciąg dalszy dzisiejszych treningów:)

30 minut po treningu głównym dość dużo prób HS (w czasie około 30 minut)

następnie zrobiłem unoszenie nóg w staniu na glowie (nogi w rozkroku-straddle) 5 serii : 5,8,4,8,2

Zjadłem posiłek główny potreningowy i po pewnym czasie powróciłem i znów zrobiłem dość dużą ilość prób HS i przeszedłem do tuck planche -zrobiłem 6 serii po max (zrobiłem na podwyzszeniu ok 2cm i czas jaki utrzymywałem moze nie idealnego ale dosc dobrego tucka to 6-7sekund {około}) I sesje zakończyłem próbami HS (też ok 30 minut)

Podsumowując HandStand wychodzi mi już coraz lepiej (lecz wciąż nie mogę pokonać strachu i odejść od sciany mimo iż nie zawsze jej dotykam. Utrzymuje HS bardzo krótko lecz z zachowaniem odpowiedniej pozycji , nie chcę tutaj podawać sredniego czasu ponieważ go nawet nie starałem się mierzyć.Mówiąc teraz o tuck planche. Niedawno jeszcze myślałem że długo mi zejdzie dojście do tuck planche ale myliłem się i tak pozycja zaczeła mi wychodzić więc ją już zacząłem stosować w "użytku" dnia codziennego. Miejmy nadzieje że coraz szybciej będę progresować i w miarę szybko ogarnę kolejną pozycje jaką jest straddle planche (tak wiem bardzo dużo mi brakuje ale marzyć każdy moze)... Moje piorytety zostają takie jakie były , mianowicie:

-straddle planche

-HS

-szpiczaga

-straddle l-sit

Powinienem zacząć się rozciągać ale muszę się do tego jeszcze przełamać albowiem dawno już tego nie praktykowałem (odkąd przestałem ćwiczyć Kick boxing nie rozciągałem się).

PS. Znacie może jakieś fajne rutyny na trening brzucha? Przyjmuje wszystkie propozycje moi drodzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...