Skocz do zawartości
Workout Athletes

Kostucha - dno siłowe


kostucha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam, że wzoruję się na treningu od Dynlotha : http://uliczny-trening.pl/forum/viewthread.php?thread_id=43 śmieszno by było jakbym udawał, że tak nie jest. Waga po treningu: 87,5 kg Dziś po drugim dniu. HF nie byłem w stanie nawet wytrzymać w zwisie i naprawdę wiele powtórze? brakuje mi by choć w części dogonić to co rozpisane. Ale powoli do celu. Na razie moje ciało dopiero dowiaduje się, że ma trochę więcej mięśni niż do tej pory myślałem ekstremalnie zadowolony, że znowu poszedłem ćwiczyć i się nie poddałem na początki. 18 sierpnia ruszam w triathlonie siedleckim więc do tego czasu i tak cudów nie zdziałam. Nie mniej fajno by było przynajmniej wytrzymać 5s w zwisie HF ;> Ręce dziś przy zwisach na jednej ręce stanowiły jeden wielki obszar bólu. Nie wiem natomiast czy sens kupić rękawiczki. Osobiście zawsze uważałem takie dodatki za mocno zbędne :D trzymać kciuki za jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już mówiłem, konkretna osoba w odpowiednim miejscu, widzę że motywacji Ci nie brak, więc będę Cię wspierał i śledził Twój dziennik. :D Rękawiczki są zbędne, bez nich masz pewniejsze chwyt, tak na prawdę to one za wiele nie dają i szkoda kasy. ;p W HF wystarczy że przyzwyczaisz mięśnie i potem coraz dłużej będziesz wytrzymywal. Powodzenia i trzymam kciuki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga po treningu nieznana bo ćwiczyłem w pracy. Zamknięty w pokoju kontynuowałem 3 dzie? zmaga? z podobnymi rezultatami. Mimo, że nogi mocno odczuły przysiady wykroczne to udało się podołać ilości powtórze?. To samo dot kaczego chodu. Tutaj zdaje się jest w miarę ok. Natomiast brzuch kompletnie nie jest w stanie utrzymać pozycji L-sit :D W sumie cała grupa mięśni nie podołała ;P Nogi zawsze pozostawały piętami na ziemi niezależnie od stara?. Ale ciężki początek musi oznaczać większą satysfakcję na mecie co? Nie mogę się doczekać jutrzejszego ogólnego. Jako, że w niedzielę jest cardio to postaram się dać z siebie absolutne max. Pytanko poza konkursem - czy ćwiczyć dodatkowo do tej rutyny brzuch skoro czuję, że tutaj są dość duże siłowe braki. Bo mam wrażenie, że w większości ćwicze? i tak wystarczająco on pracuje próbując utrzymać prawidłową postawę podczas wykonywania ćwicze?. Dynloth jasne możesz uzupełnić ale póki co to i tak ta rutyna jest lekko ponad moje możliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobótka to mój czwarty dzie? z SW. O dziwo zakwasy zniknęły i byłem całkiem świeży. Niestety z powodu imprezy rodzinnej nadto się przejadłem i było mi niesamowicie ciężko. Do tego ta pogoda z temp. sięgającą 30 stopni dała się mocno we znaki. Nie mniej dali my radę coś tam porobić :D Dość powiedzieć, że mimo tego iż wciąż nie daję rady wykonać normy z programu to siłowo jest znacznie lepiej. Czuję to zupełnie inaczej. Dłonie również powoli przyzwyczajają się do napręże? - bolą dużo mniej niż w wcześniejszych zwisach ) Czyli powolutku do przodu :D No więc coś takiego sobie 5/10 dodam bo czuję, że to jeden z największych braków w u mnie. dzięki :D teraz idę na regaty panowie :D Do usłyszenia jutro! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę czuję już teraz. Co prawda jeszcze nie jestem w stanie w wielu ćwiczeniach dać rady ale postępy, takie jak choćby dużo szybsze i łatwiejsze łapanie równowagi w frogstand napawa optymizmem. Codziennie ciężko pracuję i jedynie opuściłem trening piątkowy z nogami. W czwartek grałem w piłkę i coś nadwyrężyłem w biodrze do tego stopnia, że zginanie sprawiało mi niesamowity ból. Na szczęście już ok. Podciągnięcia są dla mnie już teraz nieco łatwiejsze i jest to zdecydowanie moje ulubione ćwiczenie - mimo, że nie zawsze daję radę :D Jutro Aero i aż do poniedziałku wolne ;p;p;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...