Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam tak .. :D No ale cóż czasami nic na to nie poradzę :D Dobra dziś dzie? , ogólnie zamulający nic się nie chciało mi robić.. Przyszedłem że szkoły zjadłem jakieś kanapki , i zasnąłem .. :P Póżniej obiadek , odpocząłem chwilkę i wziąłem się dość póżno za trening Odrabiałem dziś wczorajszy dzie?+nogi Pierw zdam relację z nóg , dodałem sobie do niektórych ćwicze? parę , a nawet kilka powtórze? :D Po wykrokach miałem mały niedosyt ;D Więc do przysiadów na jednej nodze dodałem sobie po 2 powtórzenia na każdą nogę , squaty na jedną nogę idą już mi sprawnie , i nie bolą mnie kolana jak to było wcześniej Możliwe że dzieki wapniu które biorę Póżniej wspięcia na palce dodałem 10powtórze? i na ko?cu przysiady+wyskoki+pompki dodałem 4 powtórzenia :D Okey , czas na opisanie ćwicze? które miałem wykonać wczoraj Na początek pompki przy biodrach pierwsze 2 serie po 15 powtórze? a ostania już 18 , pompki na piłce 13-15-17 , zwis na ręce 8-10-12, podciągnięcia za głowę 8-9-10 , nie wyknałem podviągnieć z użyciem ręcznika bo już nie miałęm siły :D Szamka to kurczak+sos+ryz+pomidorek Póżniej może przejdę się do TESCO po jakieś produkty białkowe , myślę o zapasie twarogu :D Podusmowując trening zaliczam do jak najbardziej udanych , była dobra pompa , siła , a na koniec zmęczenie , czułem że trening nie poszedł na marnę :D POZDROO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemanko :D Wróciłem w ko?cu do pisania dziennika ;D Dawno mnie tu nie było hymm 2 tygodnie jak i nie więcej :D Było to spowodowane brakami chęci do pisania i jak troszkę wina braku czasu:P Musiałem troszkę się przyłożyć do nauki , niestety niedługo koniec semestru .. :D Co do treningów to hymm .. :D Wszystko idzie w dobrą stronę ;D Nie robię treningów w poniedziałek , tylko przekładam na Wtorki (zamiast brzucha robię triceps+klatka) . Nie daję rady robić , zbyt mocno zmęczony i senny .. :D Brak chęci do wszystkiego , nie moge się zmusić by wykonać trening ;D To jest chyba tylko jedyna zmiana w moim planie:) Teraz coś może o moim wyglądzie ;D Moim zdaniem wyglądam lepiej jak ostatnio , troszkę urosłem. Wszystko się powiększyło , co jest najważniejsze ;P Niedługo może dodam zdjęcie jak to wszystko wygląda:D Przez około 5miesiecy przytyłem 8kg ;D Prawie wszystko poszło w mięsie? ;D JEstem zadowolony z tego wyniku , iż jestem ekto to mam cięzko przytyć ;D Te 8kg według mnie to sporo :D Ale to jeszcze nie koniec ;D Do lutego mam ochotę trochę pomasować ;D Pożniej już tylko wycinka :D Umięjętności: hmm myślę że warto tu napisać o tym co trochę bardziej ogarniam :D Do utrzymani flagi w pionie brakuje mi może 5-10cm :D Tak , to utrzymam jakiś czas :D Następnie uczę się bardziej stawania na rękach , zaczynam od tego że nogi są szeroko :D Trzeba tu się pochwalić tym że tak zrobiłem jedną pompkę ^^ Nie jest to dużo ale mnie to satysfakcjonuje :D Muszę ogarnąć równowagę ;D FL i BF jakoś nie robiłem , czasami tam porobiłem FL na jedną noge , żeby nie zapomnieć. Niedługo zacznę ogarniać BF :D Podsumowanie ; Mimo że czasami może mnie tu nie być to nie znaczy cze przerwę treningi :D TO jest już moja pasja .. Ciężko byłoby mi bez tego żyć ;D Także chłopacy i dziewczyny bierzemy się za ostre treningi , bo już niedługo zaczyna się sezon na treningi bez koszulki i w słoneczku :D Trzeba pokazać wszystkim że zamiast pić w klubach to my ćwiczyliśmy i dawaliśmy z siebie wszystko co możemy by zbliżyć się do naszego celu . Dobra nie zanudzam już Was moimi smutami ;D POZDROOO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przeczytałem wszystko xD. ładnie, czekam na zdjęcia. Proponuję Ci zostać przy przybieraniu na tkance mięśniowej. Też jestem ekto. Jednak 5 miesięcy 8kg, za następne 5 8kg to już 16kg, 16kg czystych twardych wytrzymałych i silnych mięśni. Po co tu masować? Lecz to moje zdanie , do którego z resztą sam się stosuję . Gratulację flagi. Ja jeszcze nie potrafię. FL te ćwiczenie ze zmianą nóg jest moim zdaniem bardzo dobre . Powodzenia w dalszych treningach :D. Progres Zią! No Pain No Gain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa ;D Nie potrafił bym Was tak o zostawić bez słowa wyjaśnienia ;D Co do masowania to hmm myślałem o tym rano. że pomasuje i może 2 miesiące przed wakacjami zacznę dopiero redukcję hmm?:D Co do BL to muszę zaczać wreście ;D Czas najwyższy się nauczyć ;D Zdjęcia może na weekend wstawię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No dziejszy trening uff dobrze było , wszystko zrobiłem na koniec treningu niesamowite zmęczenie !! Po treningu trochę rozciągania :S Teraz odczuwam triceps i klatkę (dajcie mi dodatkowe ćwiczenia na klatkę) Szamka myślę ze do przewidzenia , ok 120g ryzu kurczak 170-200g zalezy ile zgarnę z patelni :D Kolacja może jakieś jajeczka lub kostka twarogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim , wczorajszy trening ise odbył ale coś nie miałem po nim apetytu . Zjadłem troszkę makaronu i ok.400g kurczaka :D Natomiast dziś trening spoko , pompa . Robiłęm trening z obciązeniem około 10kg.. :D Tak wiem mało muszę sobie czegoś poszukać cięższego tak od 15-20kg ;D NO ale cóż dobre i te 10 :D Barki i przedramiona łądnie się spompowały ;d Dziś zjem sobie ryż i jakieś miąsko :D pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc coś tu trzeba napisać ;D W sobotę jak ćwiczyłem nałapałem się kontuzji barku i pachwiny .. ; D Narazie sobie odpuszczę treningi górnych partii ciała , a skupie się na dolnych , ale też nie mogę szaleć .. :D Ciekawe kiedy wszystko się unormuje ;D Dziś będzie dobre masowanie ;D Jak i przez kilka kolejnych dni :D WESOłYCH JESZCZE RAZ MORDECZKII ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , co nie wiem sam tak dokładnie.Możliwe że za duży wysiłek i coś się nie tak się stało :D Nie mogłem usiedzieć na dupie w domu :D Więc postanowiłem iśc na trening mimo , co ;D Okazało się że już wsyzstko okey i wykonałem cały trening ;D Czas iść robić masę ... :D Dzięęękówwka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ;d Dziś odbył się pierwszy trening w nowym roku 2k14:D Było niesamowicie , trening zaliczam do jak najbardziej udanych ! Wszystkie powtórzenia wykonałem , tak samo jak i ćwiczenia ;d Po treningu nie miałem na nic siły , a trzeba było sobie zrobić coś do jedzenia :D No , i tu był problem ... :D Co tu by zjeść jak nic nie ma ...:D Więc , zrobiłem sobie tosty z serem i kurczakiem z obiadu , polałem keczupem i mniaaaam ;d Zawsze coś , jutro czas zrobić jakieś zakupy :D Nastał 2k14 , więc czas na postanowienia czy też nowe cele ;D Oto kilka moich postanowie?: -Front Lever -Back Lever -Human Flag -Hand Stand -Muscle Up(umiem, ale trzeba poprawić co nie co) -nabrac trochę masy (może kupie kreatynę0 -Rzeżba ! :D POZDROOOO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...