Skocz do zawartości
Workout Athletes

Powrót do formy czas start!


Base
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zróbmy tak.:

Przysiady na jednej nodze 6/8/10

Przysiady ze sztangą dobierz taki ciężar żebyś zrobił maks 10 powtórzeń i zrób takie 3 serie.

Przysiady wykroczne tylko tutaj po 10 wykroków na 1 nogę. I oczywiście 3 serie. 

Wspięcia na palce, taki ciężar żebyś zrobił 14 powtórzeń razy 3 serie. 

Przysiad z wyskokiem 12/14/16

 

I będzie ok

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Święta święta i po świętach ciężko było z treningami ale udało mi się od czasu do czasu parę pompek zrobic

 Sylwestrowy trening oczywiście już został zrobiony 

 

Pompki z rękoma szeroko 14/14/16 już przy ostatniej serii czułem klatkę i tricka 

 

Pompki diamentowe 14/16/16 tutaj już w drugiej serii przy 9 musiałem odpocząć 30/40 sekund i dokończyłem do 16 powtórzeń . W trzeciej serii było to samo 

 

Pompki z nogami na podwyższeniu 14/14/16

Druga seria już ledwo ledwo ale zrobiłem 14

W trzeciej serii w połowie musiałem odpocząć i dopiero mogłem dokończyć serię

 

Dipy 8/10/12 tutaj przy ostatniej serii 2 ostatnie powtórzenia były ciężkie

 

Pompki na kostkach 12/14/14 tutaj ostania seria przy 10 powtórzeniu została przerwana 20 sekund odpoczynku i dokończyłem 

Oczywiście kostki bolały  

  • Jest moc! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to powiem Ci że ładnie poleciałeś  Trening zrobiony dobrze, a jeżeli czujesz partie mięśniowe które były w planach to tym bardziej wszystko jest jak należy  

Co do kostek to ból przejdzie przyzwyczaisz się i nie będzie bolec ale za to fajnie nadgarstki się wzmacniają

Udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku, w którym będą same progresy ❤️ 

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem Sylwester na spokojnie i trening zrobiony

 

Brzuszki do pozycji V 12/14/16 druga seria już dała mocno w kość czułem jak brzuch pali ale zrobiłem 14 , już w trzeciej serii nie było tak dobrze i musiałem w połowie odpocząć i dopiero dokończyć serię 

 

Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/14/16 przy drugiej serii już paliło brzuch, trzecia seria już była z odpoczynkiem w połowie jakieś 30/40 sekund i dokończyłem serię

 

Mostek 50/50/60 tutaj ciężko już było w ostatniej serii już cały drgałem ale udało się wytrzymać

 

Scyzoryk 30/30/30 tutaj jakoś słabo czułem ten brzuch prawie wgl być może zbyt słabo miałem napięty 

 

Crunch kicks 12/14/16 czułem brzuch tutaj ale nie było kłopotów 

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak chcesz wymienić to ja proponuję podnoszenie nóg z kąta prostego do drążka - czyli nogi nie mogą być niżej niż kąt prosty z tułowiem. Bardzo mocne ale i super ćwiczenie możesz sprawdzić ile razy tak zrobisz jeżeli zrobisz z 5-6 to dodamy do planu.

A jak nie to inne

Trening super poszedł gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać relacji po treningu ale nadrabiam oczywiście wszystkie treningi wykonane jak najbardziej

 

ŚRODA

Podciąganie nachwytem szeroko 6/8/8 

Pierwsze 6 na luzie, druga seria już w przy 4 powtórzeniu musiałem odpocząć , trzecia seria już ciężko 4 powtórzenia odpoczynek później już po 2 powtórzenia i musiałem odpoczywać

 

Pościąganie pullup podchwyt 10/12/12 jakichś dużych trudności nie miałem 

 

Podciąganie podchwytem zamkniętym 8/8/8

 

Pierwsza seria nawet spoko , druga seria już w połowie musiałem odpocząć , trzecia seria tak samo w połowie odpoczynek. Ale biceps dobra pompę złapał

 

Podciąganie pullup nachwyt 10/12/12 też większych problemów nie było

 

Podciąganie chwytem młotkowym 8/2 no opadłem z siły przy tym ćwiczeniu nawet po dłuższym odpoczynku nie miałem siły się podciągnąć

 

 

CZWARTEK

 

 

Pompki z rękoma przy biodrach 10/12/12 bez większych trudności

 

 

Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12 bez większych trudności

 

Podciąganie na ręcznikach tutaj zrobiłem 4 powtórzenia i jakoś nie miałem wgl siły się podciągnąć się na tych ręcznikach dochodziłem do połowy ruchu i brak sił 

 

Pompki na piłce 12/12/14 tutaj czułem przedramię ale bez większych problemów 

 

Podciąganie za głowę no tego ćwiczenia to wgl nie byłem wstanie wykonać próbowałem się podciągać ale nie szło mi 

 

 

A dzisiaj wieczorem dam znać jak mi poszedł trening nóg

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...