Skocz do zawartości
Base

Powrót do formy czas start!

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz będzie trzeba się przełamać i zacząć trzymać się diety ? tylko jeszcze jest mały problem bo pracuje zmianowo. 3 zmiany w 4 brygadzie czyli np 4 dni na rano i dzień wolny , 4 dni na po południe i dzień wolny i 4 dni nocki i 2 dni wolne. 

I kolejna bariera do złamania cardio ? jak ja nie lubię tego robić ?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ja też miałem podobny tryb pracy kiedyś, no nie ukrywam jest to utrudnienie :C

Haha no to piąteczka bo ja też ? 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jest , może nie będę jadł zawsze w wyznaczonych godzinach ale będę się starać.

Tragedia jest to cardio ? ale czego się nie robi żeby dobrze wyglądać?

Jeszcze mam pytanie jaki jest koszt dzienny tej diety masz jakąś rozpiskę ? Czy poszukać sobie wszystkiego w internecie ? Wiem że w każdym sklepie wszystko inaczej kosztuje ale tak orientacyjnie chciałbym wiedzieć

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Atletyczne ciało przede wszystkim ? 

Ok 20zł dziennie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to spoko nawet ? do zrobienia jest ? nawet trochę zaoszczędze bo na fastfoody pewnie więcej wydawałem ?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dokłądnie, jedynie zwiększy się czas na przyrządzanie posiłków ? 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z posiłkami dam radę może sam coś wymyślę zanim wspomoge się Internetem , jeszcze mam pytanko czy zamiast rozdrobnionego tuńczyka nie lepiej jest wziąć tego w kawałkach ? Czy nie ma to jakieś różnicy ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nie ma to większej różnicy ? Tuńczyk kosztuje coś koło 5zł ale jest pyszny przynajmniej jak dla mnie ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja nigdy nie jadłem ? raz czy dwa spróbowałem takiej pasty z tuńczykiem i nie bardzo mi to podchodziło ?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

To zobaczymy z w tej wersji ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeszcze pytanko mam stosować te same produkty przez jakiś określony czas czy przez cały okres mojej diety ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Na spokojnie możesz lecieć przez miesiąc, po miesiącu można wymienić bo Ci się zwyczajnie znudzą ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak zrobię przez najbliższy miesiąc ?Juz jestem ciekawy efektów ? mam nadzieję że wytrwam w takim trybie 5 posiłków bo zawsze jadłem 2/3 a czasem jeden. To będzie nowość dla mojego organizmu ?  z cardio jakoś mocno się spinać ? Czy na luzie robić sobie jakiś bieg 10/15 minut albo skakankę ?

A jeszcze pytanie jak jestem po nocnej zmianie i najzwyczajniej w świecie śpię do południa później to raczej nie dam rady zjeść posiłku o godzinie 10:00 czy ustawiać sobie budzik i jeść ? I znowu iść spać?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER
7 minut temu, Base napisał:

To tak zrobię przez najbliższy miesiąc ?Juz jestem ciekawy efektów ? mam nadzieję że wytrwam w takim trybie 5 posiłków bo zawsze jadłem 2/3 a czasem jeden. To będzie nowość dla mojego organizmu ?  z cardio jakoś mocno się spinać ? Czy na luzie robić sobie jakiś bieg 10/15 minut albo skakankę ?

A jeszcze pytanie jak jestem po nocnej zmianie i najzwyczajniej w świecie śpię do południa później to raczej nie dam rady zjeść posiłku o godzinie 10:00 czy ustawiać sobie budzik i jeść ? I znowu iść spać?

Ja Ci powiem na moim przykładzie, przez tydzień miałem ciężko jeść tyle posiłków i w takich ilościach (ponad 4000kcal) jak przychodziła pora posiłku to mi się płakać chciało bo jeszcze czułem posiłek poprzedni ?  Po tygodniu tak mnie ssało między posiłkami że najchętniej jeszcze coś bym zjadał ?

Kwestia przyzwyczajenia. ? Na początek możesz tak luźniej rób zdjęcia i oceniaj efekty, jak będą za małe to zwiększaj cardio ?

Najlepiej trzymać się stałych godzin z haczykiem do 30 minut więc jeżeli dasz radę zjeść i znów pójść spać to będzie ok ?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pewnie będzie tak samo ? postaram się wstawać mam tylko nadzieję że nie zasnę z głową w talerzu ?? właśnie muszę zacząć robić zdjęcia. Nigdy sobie nie robiłem i zawsze zapominam albo mi się nie chce i odkładam na jutro mimo to że są to tylko 2 kliknięcia w telefonie ??. Tutaj na forum wkleiłem tylko 2 i mam te 2 tylko ?

No właśnie teraz będę się skupiać również na dynamice i kondycji bo mi się przyda w boksie czy MMA to tego cardio zacznę robić więcej 

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to czas to zmienić, zdjęcia są najlepszym wyznacznikiem ? Kilka zdjęć i będzie to dla Ciebie już nawyk cotygodniowy ?  Pewnie że tak w sztukach i sportach walki kondycja to istotna kwestia ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To od wtorku zacznę dietę ? akurat dzisiaj skończę nocną zmianę to po południu zrobię trening i odrazu pojadę na zakupy ? a jeszcze takie pytanko ? będzie można z Tobą zrobić jakiś trening w przyszłości ? ?? I zbić piątkę ? ?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Bardzo dobry pomysł, no to widzę że lajtowa praca jak podczas pracowania na forum siedzisz ?

Haha pewnie że tak, chętnie ? Może nasza forumowa rodzina się zwiększy do wakacji to zrobimy jakiś zlot w dogodnym dla wszystkich miejscu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie szkole się na mechanika to jak żadna maszyna się nie psuje to mam wolne ?? czytam tylko instrukcje i oglądam symulacje to mam trochę czasu ?? ale jak coś już padnie to nawet 8/9 godzin trzeba siedzieć w tej maszynie i szukać przyczyny ? jeszcze jest sporo czasu na pewno chętnych przybędzie ? ja postaram się namówić kogoś ze swoich znajomych ale to będzie trudne zadanie ?

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to super lajcik masz i niech tak zostanie ? Lepiej niech nic nie pada ? Nawet jak nie przybędzie to już patrzyłem że ok 80km mamy od siebie to nie jest daleko więc będzie można poćwiczyć ?

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu jak nic się nie dzieje to się nudzę ??i wolniej czas leci ? ale lepiej mieć taką pracę niż żadną ? właśnie też patrzyłem to mam do Ciebie godzinkę drogi ? fajnie by było poćwiczyć pod okiem eksperta ? 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

To jakieś zajęcia musimy znaleźć może książki o kalistenice? ? Pewnie że tak każda praca jest lepsza od żadnej ? No to ogarniemy coś bliżej wakacji, akurat w pełni wyjdę z kontuzji ?

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem ostatnio " skazany na trening " bardzo dobra książka. Właśnie współczuję kontuzji ;/ i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ? ale śledzę twoje poczynania z planchem i frontem ? prawdę mówiąc to sam chciałbym się nauczyć robić fronta i flagę ?

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to czas na kolejne tomy skazanego ? Dzięki! 

Możesz już zacząć ćwiczyć, zacznij od tuck FL i od zwisy początkowego we fladze ? Flage to w miesiąc idzie ogarnąć przy codziennych treningach ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi