Skocz do zawartości
Workout Athletes

T-man i jego dziennik. Złożenia i postępy


T-man
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D

Właśnie zaczynam prowadzenie dziennika treningowego. Postanowiłem że będę zamieszczał w nim krótki opis każdego treningu, co tydzień zaś pojawiać będzie się podsumowanie - będzie mi ono pomocne przy śledzeniu postępów. Co prawda nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, lecz jestem zmotywowany i pełen zapału. Planuję rozwinąć siłę, rzeźbę oraz wytrzymałoć. Wiem, że nie będzie łatwo, ale uważam że sprawność to jedna z niewielu rzeczy, których nikt Ci nie da i nikt nie zabierze. Oto moje cele:

-40cm w bicepsie,

-kaloryferek,

-15 muscle up's,

-po 10 pistoletów na nogę,

-pociągnięcie na jednej ręce,

-pompki na jednej ręce.

Na ich osiągnięcie daję sobie rok (mam nadzieję, że chociaż część z nich zrealizuję do 31 grudnia 2015).

Kiedy nareszcie powstanie, zamieszczę tu swój plan treningowy.

Póki co moje "parametry" nie są imponujące:

*wiek: 16 lat

*wzrost: 176,5cm

*waga: 70,5kg

*procent tłuszczu: ~13%

*obwód bicepsu: 33-34cm

Nie zamierzam omijać w swoim treningu tabaty oraz stretchingu. Ponadto raz w tygodniu (czwartek) chodzę na basen w celu nauki pływania. Zachęcam Was wszystkich do częstego wypadania tutaj i oceniania, doradzania lub po prostu komentowania. Jestem bardzo wdzięczny za każde słowo, także krytyki. Bo krytyka motywuje mnie i czyni silniejszym. Wydaje mi się, że odnalazłem swoją drogę, z której nie zamierzam zejść. Trzymajcie za mnie kciuki - ja trzymam je za Was. Niech moc będzie z Wami! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

21.12.2014r - treningu dzień pierwszy

Jestem trochę wyczerpany po intensywnym tygodniu, nie mam dziś siły na trening. Ale nie myślcie, że sobie odpuszczę, co to to nie! Jako że na trenowanie siły nie mam w sobie mocy, zrobię sobie dzisiaj stretching. Nie pięciominutowe rozciąganie, tylko porządny, przynajmniej 40-minutowy, intensywny stretching. Będę stosował też rozciąganie przed i po treningach, tak jak mój idol Hannibal for King :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...