Skocz do zawartości
Dynloth

Okiem Trenera - zweryfikuj wykonywane ćwiczenia

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Siema wpadłem właśnie na ciekawy pomysł i jeżeli się sprawdzi i będzie używany, to wtedy zrobię osobny dział na to, ale wstępnie na przetestowanie będzie to w tym temacie. ?

Ale o co chodzi? 

Temat Okiem Trenera służy do zweryfikowania poprawnie wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń.

Dla przykładu jeżeli wykonujesz dane ćwiczenie i nie jesteś pewny czy robisz je dobrze, lub nie czujesz zaangażowania tych partii mięśniowych które powinny być zaangażowane to nagraj swój filmik i go podeślij, czy to za pośrednictwem YouTube (możesz ustawić prywatność żeby mogły go oglądać tylko osoby dysponujące linkiem), lub bezpośrednio tutaj przez forum. ?

Pod każdym filmikiem będę tłumaczył co jest źle w przypadku gdy tak będzie i co należy poprawić. ?

Siłą z Wami! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez ZIPOLA
      Jeśli znacie jakieś ćwiczenia bez nazw, wymyśliliście jakieś przypadkowo i też nie mają nazwy lub zrobiliście modyfikację znanego ćwiczenia pokażcie je tutaj na filmikach lub zdjęciach ?
      Ja zacznę
      Ćwiczenie na Muscle up w siłowni
      Pozycja w klęku, plecy wyprostowane, ciężar dostosowujemy do siebie i co jakiś czas zwiększamy. Powinno być się jak najbliżej maszyny ale nie każda na to pozwala ?
      Wadą jest to, że nie wszystkie maszyny są aż tak wysokie przez co nie można wyprostować łokci na górze bo linka się ,,kończy''
      Jaką macie propozycję nazwy do tego ćwiczenia? A może ktoś gdzieś już widział coś podobnego? ?

• Przez Piet
      Nie wiem jak nazwac ten temat ale mam pytanie odnosnie cwiczen  i np. jest dzisiaj piatek rano zrobie sobie 10 pompek + np. podciaganie sie  za 1,5 h znowu sobie cos tam porobie np. pompki diamentowe i dipy no i znowu za jakis czas np. 3 godziny znowu jakies lekkie cwiczenia i tak przez caly dzien. Oczywiscie godziny pomiedzy treningami podaje przykladowo No i pytanie brzmi czy takie treningi cos daja oprocz tego ze caly dzien chodzi sie napompowany ? dzis sobie zrobilem taki trening no i czuje zmeczenie ale nie wiem czy mi to cos da oprocz zmeczenia i napompowanych miesni 
  • Dodaj nową pozycję...