Skocz do zawartości
Workout Athletes

Wszystko czego potrzebuje ?


RaHHZ
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dynloth,

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, od dłuższego czasu chce przejść na diete, lecz skutecznie zniechęca mnie układania sobie samemu diety, czytania o tym i popełniania mnóstwo błędów przez co dieta może być mało skuteczna. Poszedłem troche na skróty i po prostu wymyśliłem że diete sobie ogarnę jakąś darmową z internetu, lecz przed tym wiem że muszę obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i te całe makro, do tego użyłem kalkulatora, lecz co kalkulator to różne zapotrzebowanie kaloryczne i inne tam szczegóły. Użyłem kalkulatora z fabryki siły i wyszło mi mniej więcej cos takiego. I teraz dwa pytania:
1. Dobry kalkuator ?

2. Czy pomysł na diete za darmo z internetu jest dobry ?

Kalkulator: https://www.fabrykasily.pl/bmr

Ustawienia Kalkulatora:

 

Untitled.png.f3968368db756a71d7269f6ef5a5e6f3.png

Wynik z kalkulatora:

 

710100597_Untitledx.thumb.png.dff32f795bf45bf8a256e686eb42dcba.png

Edytowane przez RaHHZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
  • Rozwiązanie

Siemanko, nie wiadomo jak obliczają te kalkulatory, ja bym Ci proponował dla pewności obliczyć samemu np tym wzorem:

Lub łatwiejszym i szybszym wzorem:

 

2 godziny temu, RaHHZ napisał:

2. Czy pomysł na diete za darmo z internetu jest dobry ?

Jeżeli dieta którą znajdziesz w internecie wpasowuje się w Twoje wyliczenia to jak najbardziej możesz ją stosować. Po prostu po miesiącu stosowania zweryfikuj czy przytyłeś czy schudłeś wtedy będziesz wiedział czy otrzymany efekt jest zamierzony i dodatkowo monitoruj swoją tkankę tłuszczową czy np nie ma za dużo węglowodanów lub tłuszczy w diecie i nie wyrzuca Twój organizm tego w postaci tkanki tłuszczowej.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...