Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już drugi raz go robię :P Pierwszy był na wielkanoc, i nawet postawili na stole :DD Wyszedł wyśmienity jeszcze lepszy jak wcześniej. Mniam limonka Treningi z grupą mam w Warszawie Facebook - Ghetto Workout Poland Wygląda to tak, że zmawiamy się na trening i zazwyczaj jest jedna osoba, która prowadzi, jak nie ona to zawsze ktoś się znajdzie. Czasami ja to robię. Tylko mi nie wychodzi xD Bo są osoby w grupie, które nie zrobią pewnych elementów. Dlatego prowadzę już tylko, gdy są osoby bardziej zaawansowane. Robimy sety i różne połączenia, fajnie jest. Czasami podstawy, czasami pod techniki. Oczywiście też mam swoje treningi. O kurde po tych dniach co nogi robiłem, to mi 2-głowy uda wysiada :D w ko?cu!!! Teraz muszę odstawić na chwilę rower i go ogarnąć wyczyścić i naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, ale jak będę w stanie zrobić coś więcej :PP Dynloth, napaliłem się na koszulkę, ale jakoś nie znalazła się kasa na to teraz. Mam nadzieję, że znajdzie się kilka koszulek awaryjnych za jakiś miesiąc-dwa . Właśnie mnie naszło, żeby zrobić mały teścik podciągnięć. Wyszło teraz 21, chociaż 2 miesiące temu robiłem też teścik zrobiłem 24-25 (oczywiście pełne, zero machania). Także na razie rekord nie pobity. Jakiś czas temu trzaskałem MU podczas setu i wyszło mi chyba 15, ale ostatnie pięć już było trochę nieudolne ale i tak na 2 ręce. Planowane jest 20 Muscle Ups.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scy. Te rekordy w podciąganiu, to że 2 miechy robiłęś więcej i teraz Ci się nie udało opisuje idealnie też moja sytuację xD Nawet liczby podciągnięc się zgadzają :P Też robiłem 25, a ostatnio 21. A pomyślcie gdyby tak się spotkać, zrzucić na jakiś pokoik w hotelu czy znale?ć miejsce do kimania i trenować razem przez kilka dni. :P Trenować, pochodzić po klubach, pobujać po mieście i takie tam, to jest myśl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trening z grupą, była siła! :P Pod koniec treningu, dowaliliśmy jeszcze serię MU. Myślałem, że nie dam rady, reszta robiła z pomocą, prócz jednego. Mieliśmy schodki. Zrobiłem wszystko, jest zajebiście! Kiedyś po treningu nie miałem siły na MU. Wow :P Jutro planuję coś pod techniki: HF, HS i jak starczy sił FL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzie?, przez cały czas ptaszki ćwierkały. Trening ze znajomym Ukrai?cem . Zjechaliśmy całkowicie barki, makabrycznie wręcz. Mniej więcej spis tego co zrobiliśmy: Na rozgrzewkę secik x3 serie na zmianę MU, Dipy, Podciągnięcia i wzniosy nóg do drążka Konkretny trening: -przewroty na drążku przekładając nogi pod i prostując -Wzniosy do FL -Powolne opuszczanie FL -Adv. Tuch i Tuck FL -FL hold z pomocą -wzniosy do BL -powolne opuszczanie do BL -BL hold z pomocą -podnoszenie Tuck BL i powolne opuszczanie BL -Planche pompki na poręczach z pomocą (przetrzymanie nóg na poziomie) -Bent Arm planche z lekką pomocą -Dipy z jak największym wychyleniem -Pseudo planche pompki na poręczach -Wzniosy prostych nóg na poręczach, przetrzymanie w L-sit Mam nadzieje, że o czymś nie zapomniałem . Po treningu porząąąąądne rozciąganie. Plan treningowy był układany w trakcie treningu. Jestem niesamowicie zadowolony z dzisiejszego treningu. Pewnie nie będę miał siły jutro ruszać ramionami xD. Ciekawostka, którą opisałem w innym poście. Gdy schodziłem z drążka po długim trzymaniu BL, ścięgno i mięsie? bicepsa tak mocno się rozciągną, że aż trochę bolał. Ale co było dziwnym, azaliż fajnym uczuciem. Kiedy ręka sama mi ruszała, to biceps się poskurczał. Pierwszy raz coś takiego miałem. Przez chwilę się bałem, że będę miał po tym naderwane ścięgno, ale na szczęście po i przed każdym treningiem robię porządną rozgrzewkę i rozciąganie W sobotę będzie drugie otwarcie drugiego placu SW!!! Podobno dość niedaleko od pierwszego . Zapraszam Warszawiaków więcej info na FB- Ghetto Workout Poland W niedzielę następny trening, a chyba w sobotę Warsaw Challenge zawody breakdance, wejście free, w jakimś parku :P. Pozdrówka dla wszystkich, mam jeszcze bardzo ważny sprawdzian jutro, a nie mam siły się uczyć :{ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mać no :{ Zjadły mi internety posta. Właśnie w nocy jestem bardziej skoncentrowany (jeżeli chodzi o naukę do szkoły). Oczywiście jeżeli mam siłę, nie tak jak teraz po treningu xDDD. Rozgrzewka w większości prowadzimy ją sami sobie. U mnie to dzieli się tak: Przed treningiem: rozgrzewka i rozciąganie dynamiczne lekkie Po treningu rozciąganie statyczne. Przytoczę tutaj mój cytat z postu w dzienniku Tetezza bodajże. Przy rozciąganiu pamiętaj, by rozciągnąć każdy mięsie?, a najbardziej te nad którymi się skupiałeś na danym treningu. I jeszcze coś mi to pomogło i pomaga: Przed treningiem rozgrzewka i rozciąganie dynamiczne i lekkie. Po treningu rozciąganie statyczne. Te statyczne ja robię np. przy skłonach: skłon, tak bym poczuł że boli, trzymam... po 10 sekundach schodzę jeszcze niżej, czy głębiej, by mocniej bolało i przy ostatnich sekundach schodzę najbardziej, jak najmocniej. To samo przy innych partiach mięśni . I po takim rozciąganiu są wielkie efekty, kiedyś miałem problem, by ręce w skłonie były 5-10 cm od palców u dłoni. Teraz potrafię wsadzić głowę między nogi przy skłonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, już właśnie przeczytaęm ten sam post u Tetteza w dzienniku haha :P Ja właśnie się nie rozciągałem w sumie ani przed, ani po treningu. W ogóle już rok w czerwcu minie gdy zacząłem się staczać w dół z rozciąganiem. Kiedyś, gdy jeszcze na Muay Thai chodziłem bez problemów mogłem wykonać kop na czyjąś twarz, czy zrobić skłon ze złączonymi nogami żeby czołem dotknąć kolan i tak trzymać. Teraz nie dam rady. Ale biorę się za siebie, trzeba się wybudzić w ko?cu z tego letargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był trening dość lajtowy, taki trochę pokazowy. Otwarcie II Street Workout&Parkour&FreeRun&PoleDance Parku. To było bardziej zorganizowane. Nawet gość z bar division był (chyba Maksym), Vadim i jeden z najlepszych Treaserów. Plac podobny do tego na Bemowie, ale bardzo fajny, jutro mamy pierwszy oficjalny trening na nim :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochh zajebiście dzisiaj było :P. Trening w nowootwartym parku, fajny trening, nic trudnego nie było, ale pompa jest, triceps, barki, klatka, brzuch. Po... 2 tależe (mięso, kasza, warzywa i surówka) :P #Napchany :D Back and Front Lever are coming... Tak myślę :PP. Do ko?ca maja będę miał opanowane... Taki cel Eeee tam zobaczyć, całkiem spoko kolesie. Jak chcesz Vadiama zobaczyć to czasami wpadaj na treningi do Warszawy :PP. Jutro zrobię mam nadzieję coś z CORE, czy FL Po czwartkowym treningu dalej mi przedni akton nie wyrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...