Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie jest trudne kiedy już masz siłę A no dzisiaj trening był z grupką, chyba 4-5 setów zrobiliśmy całkiem spoko, pó?niej wracając do domu na drzewach i innych kijkach MU :D Trening dość lajtowy, skupiłem się na wolniejszych ruchach. Tak po za tym co dzie? w dzie? jak tylko można katuję HS, nawet na przystanku, czy przerwie lekcyjnej ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie technicznej :D Wpisów nie było za to treningi... owszem i to jakie!! Ostatnio treningi są coraz bardziej progresywne, widzę postępy ogromne. Mam smartfona (po roku x> ) i tak jak sobie i tutaj obiecałem od razu wskoczyłem na drążek i poleciało. Pó¼niej wstawię fotki :DDDDDDDDDDD Cele na za miesiąc: -powolny MU -widoczny dla mnie progres z BL i FL -bardziej uwidoczniony brzuch -jak BL to i Planche -przez chwilę utrzymać Adv. Tuck Planche -Human Flag 5 sekund -Full Perfect Dragon Flag na skośnej ławce -ELOH -HS 15 sekund w pełnej kontroli -i kilka innych, pobocznie.

Dzieñ 17 - 29 28.05.2014 - 8.06.2014r.

-ELOH, już opanowany, nie zbyt to trenuję, ale mogę już wytrzymać ok 6-10 sekund, -z FL i BL jest troszeczkę gorzej, ale postępy są, -HandStand katuję cały czas i są efekty, coraz częściej potrafię ustać nawet do 12 sekund -Dragon Flag na płaskiej ławce, na lajcie, więc teraz dopiąć flagę na pionowym drążku (na cienkim mi jeszcze nie do koñca wychodzi) -i tutaj perełka... Human Flag, ostatnio coś pięknego!! jako że mam telefon, zdąrzyłem nagrać ^^. Tak jak pisałem pó¼niej się wstawi zdjęcia :D Pozdróka i progresu!! Reidar, raport proszę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde... 2 minuty temu podszedłem do ściany postać w HS jak co dzieñ, naszło mnie na zrobienie pompki. I co? zrobiłem kilka pięknych pompek w staniu na rękach! Nie były całkowicie pełne, ale różnica w tym jakie pompki na rękach robiłem miesiąc temu? Ogromna!! Widzę nawet poprawę w wielkości, a tym bardziej sile bocznego aktonu barków! Ależ radocha, jutro katuję barki i wszystko na ile starczy mi sił! :D W czasie wakacji będę robił masę pełnych pompek w HS! I mam nadzieję, że progres Planche ruszy do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieeeemkkaaaa, jak wchodzę na mój dziennik to albo nie mam weny, albo nie mam już siły... W tym momencie to drugie x>. Nie piszę za dużo w dzienniku, ale zająłem się workoutem, "więcej robienia, mniej gadania" :P. Dzisiaj np. zrobiłem na prawdę hardkorowy trening nóg, Front Levera, Muscle Over i Flagi. We Froncie zrobiłem jedynie -serię rozgrzewkową, -2 ćwiczenia wyciskania do Fronta -2 ćwiczenia statycznego adv. Fronta i tuck Nogi: -seria rozgrzewkowa -2 serie przysiadów głębokich na jednej nodze -przeplatane z 2 seriami wznosów łydek na jednej nodze -seria na dobitkę (przysiady i wznosy łydek) ok. 100-150 powtórzeñ Flaga: - po prostu... Flaga, gdzie trening trwał ok 25 min Muscle Over: -po prostu je robiłem ok 15-20 min Front i nogi były powtórzenia praktycznie wszystkie powolne nawet 10 sekundowe z zatrzymaniem. MASAKRA, coś niesamowitego. Za niedługo Front będzie mój :>. Po dzisiejszym dniu jestem spompowany, nie mam na nic więcej siły. I jestem zarąbiście zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu je robiłem :P To wymaga jedynie odwagi ^^. Jeżeli chodzi o jakiś konkretny progres, żeby przyzwyczaić się do takich wyskoków: -w pozycji koñcowej MU, odbijasz się od drążka, proste ręce, dupa jak najwyżej, nogi ściągasz do klatki i uginasz w kolanach. I spadasz, to Cię uczy wysokiego wybijania się. Jak chcesz to wypiszę tak jak ja to robiłem, jeżeli zamierzasz się tego teraz uczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...