Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tiger94s


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się...ostatni trening na masie :D Dzisiaj trenowałem bareczki i grzbiet. Jutro będę robił nowy plan na redukcje i może zrobię jakieś podsumowanie  masówki

Dzisiaj z ciekawszych rzeczy mogę powiedzieć, że wreszcie udało mi się znaleźć ten złoty środek w chwycie do flagi :D Więc teraz tylko siła, siła i jeszcze raz siła i może się wyrobie w terminie który dał mi Dynloth na zrobienie flagi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na nowy plan :D Na razie zrezygnowałem z planów treningu programem Armstronga i postanowiłem dalej ćwiczyć według "Skazanego na trening" ponieważ jestem zadowolony z efektów dotychczasowego treningu według tej książki :D Natomiast teraz przeszedłem z planu "Dobre sprawowanie" na "Weteran" ponieważ on bardziej pasuje mi pod redukcje. Plan oczywiście został przeze mnie zmodyfikowany i trochę do niego po dorzucałem. A o to on:

Poniedziałek

-Bieganie

Plecy:

-3s podciągania nachwytem wąsko

-3s(na każdą stronę) podciągania nierównego podchwytem

-3s podciągania nachwytem szeroko

-3s podciągania nachwytem na szerokości barków

Biceps:

-3 serie uginania ramion z kettlebell

ABS II

Wtorek

Prostowniki grzbietu:

-3s mostków

-3s unoszeni tułowia z opadu z kettlebell

Środa

-Bieganie

Barki:

-3s pompki z nogami wysoko

-3s wyciskanie kettlebell

-3s unoszenia ramion ze sztangielkami w leżeniu

ABS II

Czwartek

Nogi:

-3s pistoletów

-3s przysiady zwykłe

-4s unoszenie pięt

Piątek

-Bieganie

Klatka:

-3s pompek diamentowych

-3s(na każdą rękę) pompek nierównych

-3s pompek szerokich

-3s pompek na szerokości barków

Triceps:

-3s pompek w podporze tyłem

-3s wyciskania francuskiego kettlebell

ABS II

Sobota

Regeneracja

Niedziela

Regeneracja

 

 

Nie wiem czemu ale trochę mi dziwnie ten plan wygląda no ale zobaczymy czy mi podejdzie :D Dodatkowo do wymienionych ćwiczeń będę się starał robić częste próby HS oraz HF. Ponadto dzisiaj stwierdziłem, że nie mam aż tak dużo fatu jak mi się wydawało więc na razie myślę, że nie będę jakoś drastycznie ograniczał jedzenia bo już samo bieganie sporo mi da Przez najbliższy czas będę testował ten plan i zobaczymy co z tego wyjdzie, a wszelkie modyfikacje które zapewne się pojawią będę na bieżąco uzupełniał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy trening z nowym planem :D Wrażenia jak najbardziej pozytywne, wszystko poszło szybko i gładko :D Co prawda trochę bolał mnie prawy bark ale już przeszło i myślę że po prostu za słabo się rozgrzałem :D Co do biegania to już miałem rezygnować bo lało strasznie ale teraz widzę że przestało więc pobiegam trochę jak już się obiad w brzuchu ułoży :D Piona! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak nasu  :D Dzięki :D

Dzisiaj trening bareczków brzucha i przedramion. Trening bardzo przyjemny i udany, barki skatowane aż do bólu :D I na szczęście ból w prawym barku już prawie nie dokucza więc jest super :D Co do brzucha to aktualnie jadę 6 poziom ABS II, w poniedziałek coś nie poczułem po tym brzucha, ale to chyba trochę za słabo się przyłożyłem bo dzisiaj już było na prawdę fajnie czuć brzuch :D Przedramiona też ładnie palą, a robię na nie aktualnie po 3 serie na każdą rękę zwisu nierównego( jedna ręka drążek, druga ręcznik). Piona! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...