Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tiger94s


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj był lekki trening grzbietu, potem brzuszek do tego i na koniec coś co planowałem od dawna czyli HS! :D I jakież było moje rozczarowanie gdy się okazało ze to nie jest jednak takie proste jak mi się wydawało :D popełniłem chyba wszystkie możliwe błędy plus zdałem sobie sprawę jakie mam słabe barki, ale nie załamuje się a wręcz przeciwnie! To niepowodzenie jeszcze bardziej zmotywowało mnie do treningu :D Od teraz codziennie będę katował HS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już po dzisiejszym treningu :D Dzisiaj katowałem głównie klatę, czyli przepisowe 2 seryjki poziom piąty ze "Skazanego na trening" plus jeszcze 10 seryjek różnych rodzajów pompeczek na dobitkę od siebie :D Potem standardowo ABSik no i jeszcze sobie wymyśliłem że będę robił do ABSa skłony boczne na ławce bo chcę wyciągnąć trochę skośne brzucha :D Ogólnie trening był bardzo fajny i przyjemny. Wieczorem jeszcze jak będzie czas dorzucę kilka prób HS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah ale mi się dzisiaj trening przeciągnął, wydawało mi się że ćwiczę niecałą godzinę a tu niespodzianka, ponad dwie zeszło xD Dzisiaj katowałem plecy i nogi. Podciąganie szło nawet ładnie choć pod koniec zaczęły mnie strasznie boleć barki, ale da się wytrzymać :D Nogi weszły elegancko łącznie łydami które też dostały dziś niezły wycisk :D Do tego na koniec ABSik plus skłony boczne na ławeczce. Ogólnie trening bardzo fajny i udany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewkę robię raczej poprawną, tu bardziej chyba chodzi o to że moje barki są dość "liche" i muszę je po prostu wyćwiczyć :D Myślę że jeszcze teraz do końca masówki czyli do końca lutego będę się starał bardziej na nich skupiać, może coś z tego będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiejszego treningu nie mogę zaliczyć do udanych, a wszystko przez to że byłem mega wkurzony. Czemu? A no temu że wczoraj miałem na telefonie 65 zł a dziś mam już 10 groszy, ot taka magia :D Zdenerwowany tym faktem ciągle się irytowałem zamiast skupiać się na ćwiczeniach. Jedyne co w dzisiejszym treningu mogę uznać za w miarę udane to trening brzucha ponieważ udało mi się go ładnie skatować :D I to by było na tyle, piona! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...