Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemandero! Ja tak na chwilkę, bo trzeba gotować na święta :D Tak o: 34min biegu podciąganie nachwytem 3/4/4 krótkie pompki z rękoma wąsko 16/18/20 podciąganie podchwytem 4/5/6 pompki z ręką na podwyższeniu 7/8/9 trening z hantlami 2x4kg: uginanie przedramion z hantlami w podchwycie 7/9/11 (na każdą ze stron) wyciskanie hantli nad głowę w siedzeniu 10/12/14 dieta dobra xD musli własnej roboty (płatki owsiane, słonecznik, orzechy włoskie, wiórki kokosowe, daktyle) na wodzie chleb z serem+białko ziemniaki, kaczka pieczona, ogórek konserwowy, mandarynka magnez i omega 3 no i coś tam się zje na kolację :D Teraz chyba będę biegała codziennie, dopóki się nie nacieszę pulsometrem xD Pozdro! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wigilijnym poście chciałam na początku życzyć Wam zdrowych, wesołych i radosnych świąt A ja nie odpuszczam nawet w wigilię :D Rano biegłam 35 min na tętnie 150-160 ;D Potem zrobiłam klatkę i triceps, miałam dodatkowo zrobić brzuch, ale ostatecznie odpuściłam i zrobię jutro razem z bicepsem :P Bo jutro nie biegam :D Dieta: Taka sama na razie jak w poprzednim poście tylko dodatkowo wypiłam kreatynę, bo tato mi kupił :D: -musli własnej roboty (płatki owsiane, słonecznik, orzechy włoskie, wiórki kokosowe, daktyle) na wodzie -chleb z serem+białko Teraz lecę pomagać przy ostatnich szlifach :P Radosnych ¦wiąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uhuhuh ale miałam dzisiaj wycisk na zajęciach ;D Najpierw uczyliśmy się podstawowych kroków aerobicu, potem każdy musiał prezentować swoje umiejętności licząc na 8 i przy muzyce. Trochę pisania o mięśniach itp. A na koniec najlepsze: trening crossfit :D Jako jedyna dałam radę!! Ale jestem dumna :D Wszystkie laski wymiękły, nawet jeden koleś co z nami chodzi na zajęcia nie dał rady xD 1,5l wody poszło^^ A jutro będzie więcej ćwicze? :D :D I zakwasy po dzisiaj :D Dieta: I: Kawa+2 bułki ciemne z pastą sojową i pomidorem II: Banan, ryż z soczewicą i pieczarkami, białko i dwa uszka xD to na razie tyle xD Ale czadowo się czuję. Dawno takiego wycisku nie miałam! :D:D Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratulację , tak od siebie napisze że jestem przeciwnikiem crossfitu , strasznie mnie wkurzają te ich techniki na podciąganie/muscle upy z tym wywijaniem ciałem, technika w praktycznie wszystkim ssie byle tylko zrobić milion powt. Crossfitowy poradnik z serii jak się połamać :D

http://www.youtube.com/watch?v=UwJLAPwpXD4

ccf9d26637f3459e1966fff8993777bf.jpg XD Pozdrawiam również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze, że nigdy nie trenowałam crossfitem, teraz był mój pierwszy raz, ale bez żelastwa. Przysiady, z pompką i wyskokiem, brzuszki, wykroki, ruchy z aerobicu itp. Chyba 5 albo 6 ćwicze?. Na dłuższą metę też bym tego nie ćwiczyła z różnych powodów, ale teraz potrzebowałam takiego wycisku i się ogromnie cieszę, że się udało :D A co do filmiku nr 1 to nie będę tego komentować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na zajęciach lekka przeginka, 4 godziny ćwicze? to dla mnie za dużo, z resztą nikt normalny by tyle nie wytrzymał :( Znów był crossfit, aerobic - było 6 osób i każda musiała pokazywać swój układ a reszta powtarzać a potem uczyliśmy się fitness jogi. Padam dzisiaj na twarz, jestem po kawie, po której poszłam spać i nadal nie trybię. Wszystkie dzisiejsze ćwiczenia wykonywałam z mega zakwasami ;/ Eh... Już mniejsza o te zakwasy ale o wytrzymałość :I Ale jutro za to (tak, w święto :D) Idę na siłkę zgodnie z moim postanowieniem noworocznym. Opiszę jutro moje wrażenia :D Zjadłam dziś: I: przedtreningowy: musli: płatki owsiane, daktyle, orzechy włoskie, wiórki kokosowe, słonecznik, parę kulek nesquika wszystko zalane wodą. II: potreningowy: worek ryżu, 90gr kotletów sojowych, pomidor + jabłko III: teraz będzie: chleb z mozarellą ew. pastą z soczewicy i serek wiejski. W trakcie treningu piłam powerade zero (chciałam wypróbować) ale to ściema i suszyło mnie jeszcze bardziej a efektów nie było, może żadnych nie miało być??. Jednak woda to woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zakwasy po weekendowych zajęciach (głównie na udach, łydkach), że aż odechciewa mi się żyć :( Ale już obiecałam kumpeli, że pójdę na siłownię to słowa dotrzymam. Za godzinkę idę przerzucać żelastwo, ale dziś biceps i klata, bo nic innego nie dam rady. Mam problemy nawet z chodzeniem a szczególnie z siadaniem :( xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha byłam na siłowni pierwszy raz, dziś bicek i klata. :D Trener do mnie z tekstem "nie, żebym namawiał, ale mamy tu kadrę, je?dzimy na zawody w trójboju i w wyciskaniu" haha :D:D i że dobrze technicznie wykonuję ćwiczenia i zdziwił się, że wcześniej nie chodziłam na siłkę xDD Pompa jest, mięśnie mi się trzęsą :D :D W środę idę znów, ale już z planem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do ko?ca , ogólnie to ćwiczę samo SW i Kalistenikę cały czas tj.1,5r ale od czasu gdy na dworze zaczęło się robić zimno to przeniosłem sie na siłownie . Ale nadal tam cwicze kalistenike/sw tylko czasami te same ćwiczenia z ciężarami , np dipy czy podciaganie. Czysta silownia to raczej nie , ew. raz na 2-3 tyg spróbuję wycisnać na klatke czy tam martwy ciąg.Tylko nogi robię typowo wg. siłowni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh, to mój błąd. Kiedy dodałeś zdjęcie pierwsze, było trochę widać jak by bardziej siłka, bo ciało bardzo ładnie rozbudowane, wydawało mi się że dolna część pleców mniej rozbudowana, i mięśnie bardziej pod siłownie, bo masywne, a w Kalistenice mocno uwidaczniają się wszystkie mięśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...