Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj trochę biadolenia. Wiecie co? Nie doszłam do wagi 56kg, a 57,8 i dzisiaj podczas biegania doznałam oświecenia. Dlaczego ja się tak katuję? Przecież nie jestem gruba, a wręcz przeciwnie - chuda. Jak zawodniczki IFBB bikini fitness nie będę nigdy wyglądała, bo nie chcę się szprycować, poza tym pępki na wierzchu i sztuczne cycki jakoś mnie nie jarają. Tak samo jak fat na poziomie 5%. Doszłam do wniosku, że po prostu chcę wyglądać zdrowo, z zachowaniem sportowej sylwetki. Miałam wielkie wyrzuty sumienia, gdy przekroczyłam moje zapotrzebowanie o 50kcal, myślałam cały czas o żarciu, o tym, że znowu muszę zapierdzielać na rowerze lub biegać minimum 40 minut, a to jest chore i niezdrowe i działa ?le na psychikę. Chodzę cały czas wkurzona. Poza tym, jedząc zgodnie z moim zapotrzebowaniem lub trochę ponad będę nabierała siły, bo przez tą redukcję strasznie osłabłam. Nie warto się tak ograniczać. Chyba napiszę książkę na ten temat jak ludzie sobie utrudniają życie :( Wyzwaniem będzie trening oraz to, żeby był bardziej efektywny, żebym rosła w siłę, nie poddawała się, trenowała całe życie. Kurcze, nie jestem kulturystką, żebym się redukowała do minimalnej ilości tłuszczu. Będę robić to co kocham, bez utrudniania i "karania" się za to, że zjadłam o 1 kromkę chleba za dużo. To głupie. Mogę kontrolować swoją wagę bez takiego nacisku jak jest teraz. A po siłce spoko xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sobie pomyślicie, zwariowała. Poddała się. Nie! Otworzyła oczy, za dużo naoglądałam się tych zawodniczek. Ogólnie jak na to spojrzeć to jest brzydkie, bynajmniej dla mnie. Ogranicza strasznie: masz zjeść o tej i o tej godzinie, bro? Boże pó?niej i byle nie więcej kalorii. https://www.youtube.com/watch?v=sbnSUYJwBpM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że pisałem o tym ale wspomnę raz jeszcze, wygląd to nagroda za czas poświęcony treningom,dosłownie.Jak będę ciężej ćwiczył to wygląd też się poprawi i w sumie sprawdza się znakomicie.Jak już wcześniej wspomniałem ,ja tam bym nie dał rady bardziej psychicznie takiego czegoś jak "redukcja" prowadzić i nie przejmuje się tym nic a nic.Niektóre zawodniczki IFBB to dosłownie petardy że tak to ujmę no ale :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj piękny dzie? :D Zrobię sobie wiosenne porządki (ja mam cały rok porządek, ale niech będzie) :D, zrobię obiad (polędwiczki wieprzowe z pieczarkami, ziemniaki z koperkiem, kapusta kiszona z cebulką -mniam), a potem pojadę rowerem do lasu zrobić trening i pobiegać. żyć nie umierać:D Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszny będzie, nadal będę liczyła, tylko rezygnuję z redukcji. Nie mam już tłuszczu na brzuchu, który mnie wkurzał, a i mięśni nie mam takich, by to dalej redukować, bo bym wyglądała jak anoreksja. Będę bardzo powoli bez zbędnego zalewania się tłuszczem budować zdrową sportową sylwetkę. Aero nadal kręcę, bo lubię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, siema :D U mnie dziś pozytywnie, w trakcie dzisiejszego cardio rano, zdecydowałam się, że poszukam sobie pracy xD a potem zrobię prawko. Rodzice chcieli mi dać siano na nie, ale nie cieszyłoby mnie to tak jak za swoje zarobione Nudzi mi się w sumie w domu, bo uczę się w weekendy to sobie czegoś poszukam :D A co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, bo potrzebuję pracy z wolnymi weekendami, a u mnie na ko?cu świata to ciężko ogólnie z pracą i chyba pójdę do huty xD tylko robi się tak, że 2 dni rano, 2 dni popołudniówka, 2 nocki i 2 wolne. ;/ Inaczej bym musiała dojeżdżać do pracy a to niekomfortowe, bo nie zawsze jest bus, a i miesięczny kosztuje :P Po dwóch miesiącach uzbieram na prawko xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...