Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Forma plażowa jako tako jest, ale dupy nie urywa :D Do wakacji będzie suuper :D Ale co mi po tym, jak na plażę się nie wybieram xD Pod światło i jak się ponapinam/ powyginam to już mi nawet zarys 4-ro paka widać :D Jaram się nieziemsko Robię brzuch teraz 4-5x w tyg i efekty są, wcześniej trochę olewałam brzuch :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwa napisał(a): łoo matko, kiedy ja tego posta pisałam? :d Osobiście nie lubię biegać w deszczu, bo z racji, że biegam przez pola i leśną drogą podczas deszczu jest tam nieziemskie błoto, nie dość, że się cała ubrudzę (to za mało powiedziane :D) to może się to ?le sko?czyć. Od dwóch tygodni jakoś już wcale nie biegam, przerzuciłam się na rower. A co do redukcji to już nie redukuję :D
Hahahaha nie wiem kiedy go pisałaś, jestem tu nowa i póki co zaznajamiam się ze stronką no tak bieganie po polach i lasach w deszcz może być niebezpieczne. Dla mnie bieganie w każdą pogodę jest super ale się nie mądrzę po prostu to lubię i dlatego:) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z rana zrobiłam sobie odstresowujące cardio 50 min rowerem, z powrotem pod wiatr :( A potem...no właśnie. Poszłam pytać na hutę o robotę. Na 90% będę robić. W ciągu tygodnia kierowniczka do mnie zadzwoni xD Tak jak chciałam, nie będzie problemu z weekendami, 2 zmiany, będę pakować szkło do kartonów do wysyłki I taki mały suprise, jak szłam i układałam sobie rozmowę w głowie wlazłam w g*wno xD Pomyślałam, że to na szczęście xD Oby się nic nie zmieniło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś lajtowy trening, głównie ABS, bo przez odciski nie mogłam nic zrobić na drążku. :( Macie jakieś sprawdzone sposoby, czy trzeba przeboleć? Dziękuję Ci SW za mega kobiece odciski! <3 A tak na serio, to już się przyzwyczaiłam :Phttp://zapodaj.net/images/5c1f7d6358c72.jpg http://zapodaj.net/images/38d180200ead1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie rękawice robocze ^^ Ogólnie to gunwo daje jeżeli chodzi o odciski... ale trochę pomaga przy chwycie. Jak już masz, to zakup sobie magnezję. Czyni cuda!! białe coś trochę jak kreda, sprzedawane w kostkach. Używamy tego na treningu. Jak dobrze sobie rozsmarujesz po rękach, to na treningu i tak ból niesamowity, ale po... żadnych rozerwać naskórka. Przetestowałem i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ją na siłowni i tam jej używam, ale moja mama pedantka by mnie z nią z domu wygoniła :( A to właśnie mam największe odciski od tego drążka z domu, ale i tak chyba kupię, bo na dworze będę ćwiczyła teraz. :D Dotychczas używałam tej w kostce, ale jest jeszcze w proszku, która lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo, jutro nie będę miała czasu na wpis ani ćwiczenia ;/ od 8 do 18 zajęcia z tym, że o 7 rano muszę wyjść na busa. A od 19 do północy smażę pierogi i sprzedaję bilety na koncercie xD A w niedzielę znów o 8 do 18 zajęcia :D I tak zleci weekend :D Dzisiaj tylko siłownia+rower. Nie wiem czemu, ale nie chcieli mi uwierzyć, że robię triceps na wyciągu z obciążeniem 50kg :d Musiałam pokazywać, to i tak stwierdzili, że czituję xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwa dni bez ćwicze? były równie aktywne. :D Wczoraj od rana do wieczora zajęcia, niestety masaż sportowy był tylko teoretyczny ;/ Ukradłam szczepkę aloesu xD Potem wio na koncert sprzedawać bilety, browar i smażyć pierogi :D Potem znów szkoła (woczraj), zaniosłam też CV i byłam na rozmowie o pracę w sklepie z ciuchami Reserved, ale stres to moja pierwsza rozmowa. :D Wyszło całkiem spoko i dziś albo jutro ostatecznie dostanę odpowied?. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem gołosłowna i wrzucę zdjęcie moich faili xD Było ciemno to i wygląda to do dupy. Nie umiem clutcha, było ciut lepiej, ale zanim mi zrobiono zdjęcie już opadłam xD Myślę, że po prostu za bardzo się trzymałam górną ręką, przez co nie mogłam się opuścić do tyłu :Dhttp://zapodaj.net/images/b01f47eee72d6.jpg Za to ciut lepiej mi "straddle human flag" wyszedł: http://zapodaj.net/images/3d5a1f9a3908e.jpg Do obydwu rzeczy podchodziłam I raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...