Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobiłam porządny trening klatki i tricepsa,dziś czuję mocne zakwasy :D W ko?cu je mam ;-) Dzisiaj będzie biceps + plecy i abs, bo mam wolne. Zrobiłabym nogi, ale boję się, że się nie ruszę na następny dzie?, bo jak ja robię nogi to do upadłego - a potem 4 dni zakwasów ;/ Poczekam do świąt z nogami xD I tak jak mówiłam, jestem tydzie? w pracy i 1kg mniej ;/ Mama mi powiedziała, że to przejściowe :P Ona, gdy zaczęła pracę to też schudła, ale potem nadrobiła :D Tylko jeśli wracam o 22 lub 23 do domu to nie ma mowy, żebym coś zjadła, bo nie umiem nic zjeść o tej porze :P I jako, że siłownia będzie sporadycznie, zaopatrzę się w kettla (na razie 1), tylko muszę ogarnąć ćwiczenia i wybrać odpowiednią wagę dla mnie (im ciężej, tym lepiej :D). Ale to po 1 albo 2 wypłacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavel Tsasouline ma niby dobrą książkę o treningu z odwaznikami silowymi;-) Niby, bo jej jeszcze nie przeczytałem:-). Muszę się Ciebie spytać o zakwasy;-). Dlaczego w tamtym roku, jak oczywiście byłem w formie i biegalem nawet po 16km moim szybkim tempem, to nie miałem zakwasow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po treningu, co prawda bez kettli ;-) ale nie mniej efektywnym :D Wkurzyłam się i to niesłabo, ale to tylko chwilowo xD bo mnie kumpela wych***ła. Ale za to mam czas na forum Odkąd biorę magnez+b6 i tran (ok. 3 miesiące ) nie stresuję się i nie denerwuję jak kiedyś. Polecam Jutro mam poranną zmianę, więc po południu- po tygodniu nieobecności- zawitam na siłownię. Jednak skuszę się na trening nóg i przysiady ze sztangą mimo, iż w sobotę mam 12h, jest po dziesiątym, były bony do mojego sklepu z przecenami także będzie masakra. Ale co mi tam Trening ważniejszy niż praca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trening FBW na siłce po tygodniowej przerwie, to jest to. Chociaż miałam dużo mniejszą pompę niż po wczorajszym treningu streeta :( I ogólnie ta siłownia jest na max. 10-12 osób, a przychodzi coraz więcej i to nieciekawie wygląda ;/ będę tam uczęszczać dopóki nie kupię kettli, bo te żelastwo to ja też lubię ;-) no i czasem wpadnę, co bym nie zapomniała jak się wyciska na płaskiej A na koniec dodam zdjęcie naszego hardcorowego zawodnika w martwym :-) http://scr.hu/0odl/k29ys Lajtowo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem :D "Przy siłowni" trzyma mnie jedynie wyciskanie techniczne. Strasznie się jaram jak z treningu na trening więcej wyciskam. A resztę spokojnie mogę zastąpić streetem. No i przysiad ze sztangą jeszcze, ale trochę mniej. Coś jest w tej sztandze, co mnie do niej przyciąga xD No ale jako, że oszczędzam czas, będę musiała coś wykombinować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wczoraj zapierniczałam od 9 do 21. O 8 miałam już busa, a powrotny o 22.15. Trening się nie odbył ;/ Dzisiaj od rana szkoła, pó?niej musiałam odespać, właśnie wstałam... Ale.... Zrobię sobie trening skilli z naciskiem na planche + hs i brzuch. Jutro na szczęście na 15, więc będzie cardio + porządny trening. Trzymajta się! PS 1kg straty już odrobiłam Tato kupił mi białeczko, bo nie dostałam jeszcze wypłaty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam sko?czyć z frogstandem, bo umiem go dosyć długo utrzymać. A co mi to da, że np. zamiast 10 sekund utrzymam go minutę? Gunwo :D Dlatego też od dzisiaj zabieram się za planche. Dzisiejszy dzie? więc uznaję oficjalnie za pierwszy mojej nauki czystoplancheowej xD Co tydzie? lub dwa będę wrzucać filmiki z progresem lub jego brakiem do oceny i ochrzanienia mnie B)Nie wychodzi Ci planche nawet w najmniejszym stopniu? Nie przejmuj się - mi też nie! :D

Pow3r sko?cz z tymi filmami koksów robiących planche, bo popadam w coraz większe kompleksy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam lean poćwicz najpierw i dojdz do 45s~ a potem to samo z tuck planche chyba ze potrafisz go utrzymać już a jeżeli tak to ciekaw jestem na ile + polecam ćwiczyć na uchwytach do pompek bo znacznie łatwiej i nie obciąża tak nadgarstków.Nie zaczynaj robić tym sposobem co ja bo po prostu nie twój poziom , bez hejtu ofc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...