Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam zrobić wieczorne cardio xD 30 min szybszego niż zwykle biegu, bo biegł za mną były nauczyciel w-f, więc trzeba było przyszpanować :P:P Po biegach miałam tylko zrobić parę brzuszków, ale wyszedł trening taki jak zwykle. Pod planche i pompki, brzuch, podciąganie itp itd. Jutro, jeśli zdążę po pracy (bo mam kilka spraw do załatwienia) skoczę na siłkę zrobić same nogi. :D:D Zaraz coś sobie zjem, zrobię szamkę do pracy i spać, bo wstaję skoro świt :D Miłego wieczora :D Aha, no i zmniejszyłam sobie kcal o 200, tak żeby do wakacji lepiej wyglądać :D Piona! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sylwetka, która mi się podoba. Tylko u mnie jest tak, że mam większe łapy, a brzuch ciut mniej zrobiony niż ta na zdjęciu. Walczę teraz z tym brzuchem i będzie elegancko :Phttps://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/10291798_10152007250330213_4361813882995761854_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruce był bardzo chudy. Obejrzałam chyba wszystkie filmy z nim xD Pow3r, obczaj sobie jego foty na grafice google, chyba trochę bardziej zbudowany jesteś :P On zaś miał bardziej "wyrobione" mięśnie, ale mimo to i tak był drobny :P Ale jego sylwetka jak najbardziej na propsie :D Idę za pół godzinki na siłownię chyba po 3 tygodniach nieobecności xD Zrobię nogi na pewno i może coś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe :D Wracając do treningu to nie poszłam na siłownie, bo zasnęłam :( Byłam wyko?czona po pracy. Ale jak wstałam to poszłam biegać ;D 5 km. Po biegu rozciąganie i lean planche, już wytrzymam 20s. Wytrzymałabym więcej, ale że robię w seriach to się trochę oszczędzałam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pow3r, filmik się przyda w pó?niejszym etapie. Bo z przedramieniem coraz lepiej, chyba się adaptuje. Przy leanie nie boli wcale przy tucku jeszcze daje o sobie znać, ale nie tak jak na początku. Wtedy to aż się wywalałam z bólu :P @ScyTher, ból był niesamowity podczas prób planche, a na początku też po ćwiczeniach, teraz jest coraz lepiej. Pracowałam cały czas ściskaczem i na wszelki wypadek nadal ściskam trochę bandażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nogi i brzuch. Dobrze, że zrobiłam najpierw nogi, bo jak już je zrobiłam to nie mogłam ustać, teraz takie waciane trochę mam :P Brzuch standardowo to co zawsze + side plank. Podczas treningu taki niemiłosierny głód mnie złapał, że musiałam zapić to białkiem i wziąć kawałek czekolady, żeby energia przyszła :P Ogólnie robię lekką redukcję do wakacji, na razie dałam -200kcal. Czyli mam obecnie 2000. Nie będę szalała z odejmowaniem kalorii, bo pamiętam doskonale jak się czułam przy 1600 czy tam 1500, masakra to była. Przez cały maj będzie 2000. :D Potem zobaczymy, jak będzie szło dalej to tyle zostanie. I aero 3-4x na tydzie? po 30-35min. Będą to biegi, a jak rower to godzina, bo lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...