Skocz do zawartości
Workout Athletes

Siema dziki !


Trenujacy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.Jestem tutaj nowy ale wczesniej zanim założyłem sobie konto to obserwowałem userów więc znam kilka osób ! Tych naj bardziej aktywnych :D...Na starym UT.PL mialem konto ale tylko tak chwilowo żeby zapytac o jedna rzecz . Co o mnie ? Trenujee sobie od niedawna street workout , Na siłowni trenowalem tylko wolnymi ciezarami i wykluczyłem z treningu dipsy /podciaganie. To był bląd .. Teraz chcce jakooś powrócić do sprawności i do treningu siłowego powoli małymi kroczkami dodaje i zamieniam sobie ćwiczenia na bardziej kalisteniczne czyli podciąganie,dipsy,pompki . Diety nie mam dokładnie wyznaczonej . Staram się jeść zdrowo . Wiadomo ze trzymalbym diete ale nie mam tylu funduszy . To jest tak że jak jest promocja to skupuje towar i wtedy trzymam ddiete ściśle ale jak jedzenie (bialko ) pokonczy sie to to wtedynaprzyklad juz tyle bialka nie jem w diecie . Ale walcze o to żeby coś zrobić . żeby piąć sie do przodu, .. Dziwie sie i mnie to wkurwia jak ,ludzie bogatsi '' trenują ale nie chce im sie trzymać diety z lenistwa ! . To jest już upadek . ! Mam nadzieje że w przyszlosci sie to zmieni bo mam 16 lat ale naprawde daje z siebie 150 % na treningach ! . Interesuje sie kulturystyką , street workoutem i sztukami walki . Inspirują mnie takie osoby jak :

Frank Medrano

Adam Raw

Mike Tyson

Zyzz

ale również inni ( każdy z innej strony mnie motywuje )

Rożalski marcin czy naprzykład michał karmowski

Nie chodzi tu o wygląd ale o charakter . Ja staram sie zmieniać na lepsze

nie na gorsze , poprostu ciągle staram sie pokonywać trudności i piąć sie do

przodu . I wiem że to co chce osiągnąć osiągne ale do tego potrzeba czasu

ROZPISAŁEM SIE , PEWNIE CHAOTYCZNIE ALE NO JUZ JAK SIE ROZPISZE O

SWOICH PASJACH TO NIE MA USTANKU :D . POZDRAWIAM WAS I TRZYMAM KCIUKI

ZEBY WASZE CELE SIE SPEŁNIAŁY ! I ŻEBYŚCIEZAWSZE BYLI ZDROWI BO ZDROWIE

JEST NAJWAŻNIEJSZE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje chłopacy :D

Najważniejsze to to żeby dawać z siebie 100 % prawda ?

Owszem , na początku byłem bardzo podekscytowany sztukami walk ( mma /boks/muay thai ) , chciałem sparowac z kolegami :D . Potem jakoś to wszystko sie ulotniło i teraz znowu coraz bardziej mnie to interesuje

Street workout to mój pierwszy siłowy sport. Nie żadne sztangi czy coś .. CO prawda najpierw mialem hantle 5 kg ale to było trenowanie tak .. wiadomo jak :D . Potem już rozpisałem sobie plan sw i zacząłęm trenować . Z wlasnego doświadczenia wiem że treningi w Street Workoutcie są bardzo cięzkie ( Zrobić maks pompek i jeszcze 2 więcej .. TO jest wyzwanie , bo sztangę z ciebie ktoś zdejmie jak cie przydusi a pompka ? Albo zrobisz albo nie .. Długaa chwila Walki z samym sobą :D ) I potem poszedlem na silke ., opuściłem sw na 3 -5 miesiące a potem zobaczyłęm film z haniballem,z frankiem medrano , z adamem rawem :D ii naprawde znowu zacząłem sie tym podniecać . Mu /flaga/ Planche/Hs PU /lever . Te techniki podobają mi sie najbardziej . Chciałbym je opanować do perfekcji . Poprostu kocham sportowy tryb życia .:D

A street workout ? to jest coś innego ... Coś ciekawego , nowe poziomy , nowe zdobyte umiejętności . Bardzo fajna sprawa . Ja nie opuszczę siłowni pewnie ale posstaram sie to jakoś ze soba połaczyć

A nad sztukami walk ciągle sie zastanawiam bo mam już takie myśli ,(szalone myśli ) ktore chodzą mi po glowie :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Little boy - dzięki !

GRALU - Ja narazie trenuje sobie sam w zaciszu domowym :D

Domyslam sie że każdy by powiedzial .. Nie ćwicz w domu nic sie nie nauczysz, tylko złe nawyki ci zostaną :D

No co poradze ze mi sie podoba tto :D ... kondycje można sobie zbudować fajną przez taki okres ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...