Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Pow3r - v8


Kapitan Pow3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy patent się sprawdził , udało mi się utrzymac full front levera na chwycie wąskim [ proste łokcie ] trzykrotnie po 5s+ oraz negatywa z inverted hang + zatrzymanie na full froncie na jakieś 3-5sek.Jednak nagrałem tylko ostatniego w tym najgorszego formą i czasem.Miało być samo opuszczenie ale jakiś krótki hold też jest.

+ udało mi sięz podciągnąć na straddle front leverze :D Nie wiem co się stało że się dziś odblokowałem ale tak czy siak mega się cieszę.Jak będę miał okazję to nagram jednego z pierwszych frontów w treningu i forma będzie ok. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedramie bolało tylko podczas robienia planche na uchwytach.Zamieniłem uchwyty na poręcze do dipsów+inna technika i ZERO bólu Nadal,nadgarstek boli cały czas dlatego nie robię żadnego pusha i skupiam się na leverach i rzeczach które mnie nie bolą.Jutro na 18 mam chirurga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 podciągnięc szer. nachwyt 5 pompek 5 dipów = 1 cykl , 30s przerwy pomiędzy cyklami. Zrobiłem dziś 20 takich cykli w 35min a przed tym 30 min freestyle W sumie policzyłem że przykładowo trzeba by podciągnąć się 100 razy w czasie 13min , podobnie z dipami i pompkami.Super trening, pierwszy w tym roku bez koszulki że tak powiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30min freestyle, głównie to gadania.. Potem : 6 podciągnięc szer. nachwyt 6 pompek 6 dipów = 1 cykl , 30s przerwy pomiędzy cyklami. Zrobiłem na rozruszanie 6 cykli. Jutro zrobię nogi na siłowni i przerwa 7dni.Muszę przemyśleć co ja chcę osiągnąć i w jaki sposób,przeanalizować plan oraz ustalić bliskie cele i ogólnie pomyśleć nad metodyką treningu etc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwacja: Tego typu pompki

robiłem 2 dni temu 2 serie po 5-7 powt. w serii z 1/3 mniejszym zakresem ruchu ale nadal.Mam technike jak ten koleś w ostatnich 3 pompkach na filmiku, robię praktycznie tak samo jak on.Dziś mam takie zakwasy w "Medial head" - jedna z głów tricepsa że szkoda gadać.Ba,nawet mnie taki impulsy lekkiego bólu przechodzą od czasu do czasu. Tutaj zobrazowanie zakwaszonego obszaru : http://bankfotek.pl/image/1687739.jpeg W sumie, napisałem to tutaj żeby nie zapomnieć //przerwa w treningach do czasu nie określonego, czekam na zregenerowanie się mięśni.. Być może odpocznę aż do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...