Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to różnie z wtorku na środę to poszedłem o północy spać obudziłem się o 6:19, wczoraj też poszedłem o północy i dziś obudziłem się o 5 ale jeszcze się położyłem i wstałem 6:45 tak jak budzik. W tamtym tygodniu chodziłem o 3 spać i wstawałem o 6:45 to byłem wyspany, a jak raz poszedłem spać o 23 i wstałem koło 6:45 to się nie wysypiałem  Ogólnie to 6h mi styknie chyba :)  

  • Że co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej w tej płaszczyźnie

 

Dzień 4

Wczoraj trening zrobiłem sobie w pracy, bo w sumie się trochę nudziłem. Nie było zbyt dobrze, bo do zwisu na jednej ręce nie miałem gdzie zwisać. Na podciąganie było spoko ale do zwisu już gorzej. Powiedziałbym jak to się nazywa ale wypadło mi z głowy to słowo ;D  Ze staniem na rękach nie było zbyt kolorowo pompki to takie pół zrobione a jak stałem to nadgarstki już mnie zaczynały boleć. Wszystko przede mną :)

Miałem robić jeszcze cardio na wieczór wczoraj ale późno do domu wróciłem potem kolacja i kima więc nie zrobiłem.

 

CZWARTEK - Barki+Przedramiona
Pompki z rękoma przy biodrach 4/4/5     4/4/5

Pompki w staniu na rękach 4/5/5        0.5/0.5/0.5
Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/10s.    0s/0s/0s
Stanie na rękach 15s/20s/25s   15s/13s/7s
Podciąganie za głowę 3/3/4    2/1/1

 

Za jakieś 2h cisnę z dzisiejszym treningiem więc będzie kolejny wpis :)

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i bajeczka, z tym że zamieniłbym Stanie na ręach na czas na np:

Pompki w TuckPlanch 3/4/5

lub

Pompki Wojskowe 8/8/10

A co do pompek w staniu na rękach to trzeba było robić po te pół tylko że tyle ile masz w planie, czyli np 4 połówki, 5 połówke itd :)

 

BTW, kiedy mnie tak przegoniłeś z punktami reputacji? :D 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 5 i 6

Trochę potrzymałem w napięciu ale wszystko idzie w dobrym kierunku

W piątek miałem zrobić trening ale coś robiłem i przełożyłem go na sobotę, potem okazało się, że rano wstałem i z siostrą jeździłem szukać spodni i rękawic na stok, żeby nie marzła potem jechaliśmy do ciotki i wróciliśmy koło 23 no i nie miałem kiedy zrobić treningu :( a w niedziele no pojechaliśmy na stok do Wisły i wróciliśmy koło 19:30 (1h w korku staliśmy) no ale już mi się chciało robić. Więc zostało zrobić dziś tren bez cardio piątkowy i dzisiejszy na szczęście osobne partie więc robiłem na zmianę w trakcie przerw między seriami i ćwiczeniami :) Jak widać poszło całkiem nieźle:) Czas całego treningu bez rozgrzewki i rozciągania trwał 35min12s  więc po ostatnim poniedziałku całkiem nieźle. Nogi i ręce czuję, umyć się nie było łatwo

 

PIĄTEK - Uda+Łydki
Przysiad z wykrokiem 25/25/25   25/25/25
Kaczy chód 30s/30s/40s    30s/30s/40s
Przysiady na jednej nodze 6/8/8   6/8/8
Wspięcia na palce 30/30/30    30/30/30
Pozycja krzesełkowa 30s/30s/40s   30s/30s/32s

 

 

PONIEDZIAŁEK - Klatka+Triceps
Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7    6/7/7
Pompki diamentowe 6/7/8   6/7/8
Pompki z rękoma szeroko 6/7/8    6/7/8
Dipy 4/4/6   4/4/6

Pompki na kostkach 6/8/8    6/8/8

 

Pozdro

  • Jest moc! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, problemy z podciąganiem zaczęły się chyba jak zacząłem je robić hmm "powoli" jak dobrze pamiętam to było to na siłę bardziej i mi coś się stało i potem już nie szło i chyba też przez to się zdemotywowałem i to pewnie przed samym skokiem w górę jak to bywa :) Ale było minęło lecimy do przodu !

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...