Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 18

Od piątku na chwilę się rozchorowałem, dziś jeszcze trochę kaszle ale pogoda dopisała było -1'C więc na rolki idealnie, a po rolkach trening. Zapomniałem podnieść poprzeczkę ale w końcu byłem tydzień bez treningu, więc rozgrzewka z normalnym treningiem na ten tydzień kolejny miażdżymy :)

Zdjęcia z snowka niżej :)

PONIEDZIAŁEK - Klatka+Triceps
Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7    6/7/7
Pompki diamentowe 6/7/8   6/7/8
Pompki z rękoma szeroko 6/7/8    6/7/8
Dipy 4/4/6   4/4/6

Pompki na kostkach 6/8/8    6/8/8

DSC_0053.thumb.JPG.04752474a67f3e70cad7efd9e97af605.JPGIMG_20180217_111109_389.thumb.jpg.d6108d94dff363af2722a505d3819704.jpg

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę tu mnie nie było, treningi robiłem do tego doszło bieganie które z trudem znoszę dlatego nie wchodziłem ostatnio w internety za bardzo. Planu też jeszcze nie podrasowałem jakoś jeszcze nie czuję tego czegoś :)

Na szczęście mokre dni się kończą więc rolki wchodzą pełną parą na miejsce biegania ublackf :) 

Także dziś oczekujcie kolejnego wpisu 

Pozro :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

@Dynloth jak widać ostatni wpis był 18 lutego 18 dni treningu i znowu nie pykło. Nie wiem nie miałem weny do niczego ;/ 

aleeeeee trochę zmieniłem podejście i nie zacząłem od razu od SW jak zwykle tylko poszedłem w moje stare ślady czyli zacząłem od biegania.

 

I tak 17.12.2018 zacząłem rano robić rutynkę po wstaniu 10 brzuszków 10 przysiadów i 10 pompek i koło 18/19 biegać, najpierw bo słaba kondycja itp do tego waga 80kg :O więc na 3,67km wyszedł mi czas 23:45, porównując to do czasu z 2016 roku gdzie taki sam dystans przebiegłem w 18:58 było źle. Biegałem co drugi dzień żeby się nie zniechęcić a z czasem biegałem codziennie tak jak teraz.

Najlepszy czas miałem 14.02.2019 - 20:51 więc brakuje mi 2 minuty do starego czasu jak do tego dojdę dystans zwiększę do 5,5km.

 

Od tego poniedziałku czyli 4.03.2019 widzę że systematycznie biegam(przeplatam też z rolkami ofc :D ) wziąłem się za SW i powiem nie jest łatwo. Zrobienie 10 pompek sprawia jeszcze problem i jest to problem niestety ale idziemy do przodu z planem

 

PONIEDZIAŁEK - Klatka+Triceps
Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7    6/7/7
Pompki diamentowe 6/7/8   6/7/8
Pompki z rękoma szeroko 6/7/8    6/7/8
Dipy 4/4/6   3/2/2

Pompki na kostkach 6/8/8    3/2/2

 

WTOREK - ABS
Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego 8/8/10   8/8/10
Podnoszenie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/14   12/12/14
Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 10/12/14   10/12/14
Plank 30s/40s/40s   30s/40s/40s
Scyzoryki 30s/30s/40s   30s/30s/30s

 

Jak widać ABS jest jak zwykle w formie tylko zalany tłuszczem ... Wczoraj się w pracy ważyłem i wyszło już 78.4kg więc jest postęp. Dziś teoretycznie powinienem zrobić 

 

ŚRODA
(Plecy+Biceps)
Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4
Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25
Podciąganie podchwytem 5/5/6
Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7
Podciąganie nachwytem 7/7/8

 

ale nie wiem czy nie zmienię na coś bardziej początkowego, póki co zostało na tym samym czyli nie lubię się podciągać.  Zobaczę może dziś spróbuję i według tego najwyżej na następny zmienię. 

 

Tak więc ogólnie jest dosyć słabo ale jest jeden pozytyw jedyna figura którą potrafię zrobić to wejście kapitana, bo ciągle to robiłem jak byłem na rolkach + 5 dipów i w długą :D 

 

Z treningowych rzeczy to byłoby tyle. Ogólnie miałem to wszystko opisać wczoraj ale wiecie serialeee :D 

 

Z nowości osobistych w tym sezonie ani razu nie udało mi się udać na stok więc jest mi przykro kiedyś sobie odbiję. W maju siostra się wyprowadza na swoje :DDDDD

A ja robię prawko na motocykl pełne A - w końcu - teoria zdana już w tamtym roku teraz czekam tylko na info od OSK, że zaczynają jazdy ;) Na forum na razie zaglądam tak na szybko ale jak wszystko ogarnę będę wpadał częściej :) 

 

Pozdro

 

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No i elegancko właśnie miałem też pytać o stok Seriale to zło ja to już nie oglądam bo nie umiem przestać dopóki się nie skończy?

O proszę no to motocyklem kiedyś do mnie podjedziesz na trening  Musiałeś robić A1 żeby robić pełne A?  

No to bez siostry będziesz miał chyba luźniej  

 

Do do podciągnięć to możesz zacząć od australijskich - inclined pull ups  Lub po prostu negatywy

No to jak masz wejście kapitana do wymyk też zaraz powinien wyjść no chyba że już robisz  

Jak Twoje legendarne autko? ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee seriale wychodzą po odcinku więc nie ma problemu z oderwaniem. Jak chwyciłem się za Grimma to wszystkie sezony leciałem bez przerwy tylko kilka h spania i 8h pracy a tak to ciągle grimm grimm, ale polecam zejefajny

Pewno, że wpadnę na moto będę w tym roku starał się jak najwięcej jeździć więc prawdopodobne   Nie ja mam już 25/26 lat więc wystartowałem na pełne A reszta sama mi sie zaliczy  

I tak i nie muszę jakoś jej łóżko rozwalić, żeby rodzicie myśleli że to oni rozwalili inaczej miejsca będę miał tyle samo   Tak czy siak w planach mam do końca 2020 się też wyprowadzić więc już  nie długo  

 

No będę kombinował dziś pójdę spróbować ten jak nie pyknie zbyt dobrze to pozmieniam trochę. 

Wymyk umiałem wcześniej teraz nie wiem czy zrobię na razie nie będę próbował,  bo górna partia mięśni ma zakwasy po dwóch dniach  

Autko wraz z wyprowadzką siostry idzie w jej ręce ja chcę się pozbyć ona szukała więc dostanie fajne autko w dobrym stanie i z wiecznym serwisem u mnie  

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A z ciekawości zobaczę o czym ten serial A teraz jaki oglądasz? A no to spoko ja się nie znam to nie wiem jak to jest z tym A A drogie jest?  

No to ostatnie dwa lata lajtu zostały   

Zakwasy fajna sprawa lecz później już ich brak  

No Ty je miałeś sporo czasu z kilka lat nie?  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są to moje pierwsze pro rolki, miałem jeszcze jedne do slalomu ale musiałem w tym roku je sprzedać. Triki nowe zawsze jakieś są 

 

ŚRODA - Plecy+Biceps
Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4   1/1/1
Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25  25/25/25
Podciąganie podchwytem 5/5/6   3/2/2
Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7   6/6/6L2P
Podciąganie nachwytem 7/7/8    1/1/1

 

No jak widać nie poszło dobrze ale póki co zamienię ostatnie ćwiczenie na australijskie 10/11/12 i zobaczymy jak pójdzie

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gumę zieloną ale szczerze to nie chce mi się z nią biegać za bardzo by przeszkadzała. No nic kiedyś dałem rade teraz też dam powoli do przodu   No coś chyba ponad 3 już będzie

4 godziny temu, Dynloth napisał:

A z ciekawości zobaczę o czym ten serial A teraz jaki oglądasz? A no to spoko ja się nie znam to nie wiem jak to jest z tym A A drogie jest?  

No to ostatnie dwa lata lajtu zostały   

Zakwasy fajna sprawa lecz później już ich brak  

No Ty je miałeś sporo czasu z kilka lat nie?  

 

Zapomniałem, że na to nie odpisałem   to tak

Z seriali to dużo oglądam od NCIS po Charmed i inne co wpadnie to oglądam Grimma polecam pierwsze 3 odcinki takie luźne potem wciąga jaaaaak SW

Wszystko zależy od OSK ale pewnie coś koło 1600/1700 kosztuje ja płacę 1450 bo dostałem zniżkę za zdaną teorię

Jak ostanie lajt dopiero się zacznie na swoim ❤️

No jak są zakwasy to przynajmniej widać że coś się dzieje

No tego mam już koło 2 lat

 

Ogólnie teraz też może będzie łatwiej mi ćwiczyć, bo kumpel w robocie też teraz ćwiczy tylko, że on kupił se elemnty do siłowni w domu i będziemy nawzajem się sprawdzać i opieprzać

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...