Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra dziś miałem odpuścić ale cóż nie udało się Obejrzałem zajefajny film Instant Family polecam oparty na faktach i jak widać poniżej zmotywował mnie do działania mimo, że nie był w ogóle związany ze sportem O 21:10 wybiegłem z domu do tego fajna nutka z końca filmu Isabela Moner – I'll Stay i mnie tak nakręciła, że najpierw bieganie, a potem trening i na koniec biegiem do domu. Jak widać nawet pierwsza seria podciągania była dużo lepsza niż we środę ale wymyśliłem sobie dziś tak, że brakujące powtórzenia w podciąganiu dokończyłem wykonując podciąganie australijskie. Ogólnie trening udany pompa jest a nogi będą odpadać  

 

Sobota (Ogólny)
Pompki z nogami na podwyższeniu
6/7/7 6/7/7
Pompki diamentowe
6/7/8 6/7/8
Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego
8/8/10 8/8/10
Podnoszenie zgiętych nóg do klatki piersiowej
12/12/14 12/12/14
Podciąganie nachwytem
6/8/8 4/2/1
Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele
25/25/25 25/25/25
Pompki z rękoma przy biodrach
4/4/5 3/3/4
Zwis na jednej ręce (lewa i prawa)
8s/10s/10s 8s/10s/10s
Przysiad z wykrokiem
25/25/25 25/25/25
Kaczy chód
30s/30s/40s 30s/30s/40s

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się ze mną coś dziwnego a zarazem pięknego mimo odpadających nóg i wstępnej noechęci nagle ciągnie mnie do ćwiczeń. Dziś na spokojnie tylko bieganie i mimo tego że nie potrafiłem biec całą trasę pół przebiegłem pół przeszedłem czas miałem 23:45/3,55km więc pod pewnym względem jestem zadowolony

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trening według apki do biegania to przerwa trwała 5 1minut więc coś koło tego mi zajął trening

Zobaczymy jak długo to potrwa  w sobotę jak byłem przed 22 to dosyć mocno wiało i od wczoraj czuję przewiane gardło  więc póki co dziś i jutro odpuszczam bieganie żeby bardziej nie przewiało, a trening jestem w stanie zrobić w domu więc luz  

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w max 45min zrobię bo nie będę robił przerw tylko przerwą będzie inna partia   

tylko czym mogę zastąpić te ćwiczenia, bo nie chcę iść jeszcze na drążki póki jestem przewiany , a z dipami coś wynajdę  

 

Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego 8/8/10 
Podnoszenie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/14

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zapomniałem o treningu ale zdążyłem zrobić i tak jak mówiłem jakieś 40min wyszło No i widać postępy  

 

PONIEDZIAŁEK - Klatka+Triceps
Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7    6/7/7
Pompki diamentowe 6/7/8   6/7/8
Pompki z rękoma szeroko 6/7/8    6/7/8
Dipy 4/4/6   4/4/3

Pompki na kostkach 6/8/8    6/8/8

 

WTOREK - ABS
Crunch Kicks 10/12/14     10/12/14
Opuszczanie Dragonflag 8/10/10    8/10/10
Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 10/12/14   10/12/14
Plank 30s/40s/40s   30s/40s/40s
Scyzoryki 30s/30s/40s   30s/30s/40s

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...