Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Dynloth napisał:

Śmiem twierdzić że masz jeszcze spory zapas siły ?

Trochę zapasu jeszcze mam, ale nie chce szarżować za bardzo i dokładam sobie na spokojnie 2.5kg tygodniowo.

Pewnie od 15kg zaczną się już lekkie schody, ale to wjedzie kreatyna i powinno być w miarę ok.

27 minut temu, Mekso napisał:

Kuuuurcze kiedyś to u nas na forum była rzadkość z treningami w których wykorzystywało się dodatkowe obciążenie. ? Teraz już coraz bardziej modniejsze się to zrobiło ?

Sam byłem sceptycznie nastawiony do obciążenia, ale od paru miesięcy nie wyobrażam sobie podciągania czy dipów bez dodatkowych kilogramów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja mam to samo, ale wiesz co zauważyłem ostatnio. Jak ćwiczę z obciążeniem i robię po 5 powtórzeń to nie mam takiej pompy mięśniowej jak np zrobię 12 powtórzeń. ? Wiadomo że siła rośnie przy 5 ale fajne uczucie jak mięśnie puchną ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dynloth napisał:

Ja mam to samo, ale wiesz co zauważyłem ostatnio. Jak ćwiczę z obciążeniem i robię po 5 powtórzeń to nie mam takiej pompy mięśniowej jak np zrobię 12 powtórzeń. ? Wiadomo że siła rośnie przy 5 ale fajne uczucie jak mięśnie puchną ?

Każdy organizm jest inny i inaczej reaguję na bodźce. ?

 

2 godziny temu, Mekso napisał:

Żeby ta pompa jeszcze zostawała po treningach na stałe ?

 

Oj ciężko by było nawet przy wiązaniu buta ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #012 - LEGS         20.01.2021r.

 

Wall Sit                                                                                                            >>>>>  1:10min +10s | 1:10min +10s | 1:10min +10s

Stepping Lunges                                                                                           >>>>>   15 | 15 | 15

Squats                                          +2.5kg                                              >>>>>  20 | 20 | 20

Calf Raises                                  +2.5kg                                             >>>>>  20 | 20 | 20

                           

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Dodałem sobie pierwsze kilogramy w treningu nóg i weszło elegancko, jest ogień jest impreza.

9 godzin temu, Flash napisał:

Zawsze jak ktoś jest na placu to moc się zwiększa, bo czuje się spojrzenia ludzi ?

A jeszcze bardziej się zwiększa gdy ktoś podbija i chwali, że nieźle ciśniemy na tych drążkach ?

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #013 - PULL          22.01.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                +7.5kg                           >>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5       --- 1 seria rozgrzewkowa

Podciąganie australijskie (nachwyt)                               >>>>   8 | 8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie (podchwyt)        +7.5kg                         >>>> 5 | 5 | 5 | 5 | 5      --- 1 seria rozgrzewkowa

Podciąganie australijskie (podchwyt)                    >>>>  8 | 8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie młotkowe                                                   >>>> 5 | 5 | 5

 

Dodatkowo po treningu wleciało jeszcze lekkie rozciąganie.

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Kolejne kilogramy dołożone, myślę że dorzucę jeszcze te 2,5kg żeby dobić do pełnych 10kg i przetrenuje z takim obciążeniem kolejne dwa tygodnie żeby ciało lekko przyzwyczaiło się do ciężaru, później znowu coś dołożę i powinno być git.

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...