Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TRENING #047 - ABS           25.05.2021r.

 

Wznosy kolan na drążku                                            >>>>>  12 | 12 | 12 

Hollow Body                                                                    >>>>>  25s | 25s | 25s

Mountain Climbers                                                         >>>>>   40s | 40s | 40s  

Plank                                                                              >>>>>  50s | 50s | 50s

Scyzoryki                                                                     >>>>>  40s  | 40s  | 40s

Crunch Kiss                                                                >>>>> 20  | 20  | 20

 

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Kolejny trening za mną, szkoda że cały czas u mnie pada deszcz bo nie mam za bardzo jak użyć skakanki ?

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #048 - PULL          27.05.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                +10kg                        >>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5       -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (nachwyt)                           >>>>   8 | 8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie (podchwyt)        +10kg                      >>>> 5 | 5 | 5 | 5 | 5      -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (podchwyt)                >>>>  8 | 8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie młotkowe                                               >>>>  6 | 6 | 6 | 6 | 6

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Nie dokładałem tym razem więcej obciążenia ze względu na to, że nie chcę się tak dojeżdżać jak wcześiej dokładając co trening po 2.5kg, teraz podchodzę do tego na spokojnie żeby ciało znowu nie odmówiło mi posłuszeństwa.

 

W dniu 26.05.2021 o 14:16, Dynloth napisał:

No u mnie też powinna wlecieć, ale to już na siłce zapodam ? Brzuch silny jak był tak jest u Ciebie ?

 

Dzisiaj już lepsza pogoda była, aż przyjemnie poskakać sobie na słoneczku. ?

9 godzin temu, Banan napisał:

Jeszcze trochę i pewnie ciężary wlecą ?

Ciężary są cały czas, ale nie szarżuję z nimi tak jak wcześniej ?

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #049 - PUSH          31.05.2021r.

 

Dipy        10kg                                                                             >>>>>  10 | 10 | 10 | 10 | 10                    1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Pompki diamentowe                                                                >>>>>   10 | 10 | 10 | 10 | 10

Pompki z nogami na podwyższeniu                         >>>>>  10 | 10| 10| 10 | 10

Pompki klasyczne                                                             >>>>>  12   | 12  | 12  | 12 | 12

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

W kolejnym treningu planuje już dodać trochę powtórzeń do serii bo nie chcę jeszcze dodawać większego obciążenia.

5 godzin temu, Dynloth napisał:

Może i tak, jak dopierdzielisz trening mocny fest to wtedy pewnie będzie mocny efekt domsów ? Sylwetka gotowa na wakacje? ?

Nie jest źle, ale gdyby nie wymuszone przerwy to byłoby dużo lepiej ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #050 - PULL          04.06.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                +10kg                        >>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5       -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (nachwyt)                           >>>>   10 +2 | 10 +2 | 10 +2 | 10 +2 | 10 +2

Podciąganie (podchwyt)        +10kg                      >>>> 5 | 5 | 5 | 5 | 5      -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (podchwyt)                >>>>  10 +2 | 10 +2 | 10 +2 | 10 +2 | 10 +2

Podciąganie młotkowe                                               >>>>  7 +1 | 7 +1 | 6 | 6 | 6

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Dołożyłem trochę powtórzeń w seriach i teraz weszło elegancko, nie mam na razie potrzeby na zwiększanie obciążenia, co najwyżej znowu dołoże troszkę więcej powtórzeń w następnym treningu.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #051 - PUSH          06.06.2021r.

 

Dipy        10kg                                                                             >>>>>  10 | 10 | 10 | 10 | 10                    1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Pompki diamentowe                                                                >>>>>   10 | 10 | 10 | 10 | 10

Pompki z nogami na podwyższeniu                         >>>>>  10 | 10| 10| 10 | 10

Pompki klasyczne                                                             >>>>>  12   | 12  | 12  | 13 +1 | 13 +1

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Dziś miałem zrobić trening brzucha ale przełożyłem go sobie na jutro bo miałem chęć zrobić trening PUSH ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #052 - ABS           07.06.2021r.

 

Wznosy kolan na drążku                                            >>>>>  12 | 12 | 12 

Hollow Body                                                                    >>>>>  25s | 25s | 25s

Mountain Climbers                                                         >>>>>   40s | 40s | 40s  

Plank                                                                              >>>>>  50s | 50s | 50s

Scyzoryki                                                                     >>>>>  40s  | 40s  | 40s

Crunch Kiss                                                                >>>>> 20  | 20  | 20

 

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Wczorajszy trening zrobiony dzisiaj tak jak mówiłem, w następnym trzeba zmniejszyć troszkę przerwy między ćwiczeniami.

23 godziny temu, Dynloth napisał:

No i bajeczka ? Próbowałeś dipsy na drążku? ?

Chodzi o bardipy? Jeżeli tak to jasne, że próbowałem może nawet sobie je wprowadzę do treningu PUSH zamiast klasycznych pompek ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #053 - PULL          09.06.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                +10kg                        >>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5       -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (nachwyt)                           >>>>   10  | 10  | 10  | 10  | 10

Podciąganie (podchwyt)        +10kg                      >>>> 5 | 5 | 5 | 5 | 5      -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (podchwyt)                >>>>  10  | 10  | 10  | 10  | 10

Podciąganie młotkowe                                               >>>>  7  | 7  | 7 +1 | 6 | 6

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

W dniu 8.06.2021 o 09:53, Dynloth napisał:

Fajnie wchodzą i nowy bodziec, tak samo jak koreany ?

Wsadze sobie bardipy w następnym treningu PUSH i zobaczę jak to na mnie podziała ?

W dniu 8.06.2021 o 11:55, Tomasz2 napisał:

Koreany dają popalić szczególnie na początku treningów ?

Jakoś nigdy nie próbowałem i raczej nie jestem do nich przekonany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #054 - PUSH          11.06.2021r.

 

Dipy        10kg                                                                             >>>>>  10 | 10 | 10 | 10 | 10                    1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Pompki diamentowe                                                                >>>>>   10 | 10 | 10 | 10 | 10

Pompki z nogami na podwyższeniu                         >>>>>  10 | 10| 10| 10 | 10

Pompki klasyczne                                                             >>>>>  14  +2 | 14 +2 | 14 +2  | 14 +1 | 14 +1

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Chciałem zrobić bardipy ale niestety przez ulewe trening musiałem zrobić w domu, no nic może następnym razem pogoda dopisze.

 

W dniu 10.06.2021 o 08:17, Dynloth napisał:

Za miesiąc i kawałek będzie rok od założenia Twojego dziennika, trzeba uczcić ??

No trzeba trzeba, tylko jak? ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #055 - ABS           14.06.2021r.

 

Wznosy kolan na drążku                                            >>>>>  12 | 12 | 12 

Hollow Body                                                                    >>>>>  25s | 25s | 25s

Mountain Climbers                                                         >>>>>   40s | 40s | 40s  

Plank                                                                              >>>>>  50s | 50s | 50s

Scyzoryki                                                                     >>>>>  40s  | 40s  | 40s

Crunch Kiss                                                                >>>>> 20  | 20  | 20

 

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 2 min.

 

Przerwy między ćwiczeniami zmniejszone o 1 minutę i elegancko weszło ?

W dniu 11.06.2021 o 15:10, Tomasz2 napisał:

Mów co i kiedy stawiasz ? 

Ja alko nie pije bo później zdycham parę dni nawet po małych ilościach.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #056 - PULL          16.06.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                +10kg                        >>>>  5 | 5 | 5 | 5 | 5       -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (nachwyt)                           >>>>   10  | 10  | 10  | 10  | 10

Podciąganie (podchwyt)        +10kg                      >>>> 5 | 5 | 5 | 5 | 5      -- 1 seria bez ciężaru, druga 5kg, pozostałe serie robocze

Podciąganie australijskie (podchwyt)                >>>>  10  | 10  | 10  | 10  | 10

Podciąganie młotkowe                                               >>>>  7  | 7  | 7  | 7 +1 | 7 +1

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Trening zrobiony wczoraj, ale dopiero dzisiaj mam czas żeby zrobić zapis w dzienniku ?

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...