Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ŚRODA: (ABS)

  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/12                         ----> 12/12/12
  • Mountain Climbers  40s/40s/40s                                      ----> 40s/40s/40s
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s                                                    ---->  50s/50s/50s
  • Scyzoryki 40s/40s/40s                                                        ----> 40s/40s/40s
  • Crunch Kicks 12/14/14                                                       ----> 12/14/14 

Przerwy między seriami 1:30 min, między ćwiczeniami 2 min.

Skróciłem sobie czas odpoczynku między seriami i ćwiczeniami do odpowiednio 1:30 min i 2 min, trening skończony 7-8 min szybciej niż dotychczas + skończony w 100%, jestem naprawdę zadowolony i zrekompensowałem sobie średnio udane poprzednie treningi. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

W końcu wygląda to tak jak powinno wyglądać, kolejne małe kroczki zrobione.

8 godzin temu, Dynloth napisał:

No i pięknie, gorsze dni za Tobą, teraz tylko progresy ?

Tak jest, gorsze dni już chyba minęły i wszystko wróciło na dobre tory. ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

  • Pompki z rękoma przy biodrach 14/14/14                                 ----> 14/14/14
  • Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12                     ----> 10/10/12
  • Podciąganie na ręcznikach 8/8/8                                                 ----> 8/8/6 (+1)
  • Pompki na piłce 14/16/16                                                             ----> 14/16/16 (+2)
  • Podciąganie za głowę 6/6/6                                                          ----> 6/6/6

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Kolejny trening za mną, chyba już wszystko wróciło do normy. ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)

  • Pompki z rękoma szeroko 16/16/16                                         ----> 16/16/16
  • Pompki diamentowe  14/16/16                                               ----> 14/16/16
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14                        ----> 12/12/14
  • Dipsy 12/12/14                                                                             ----> 12/12/13 (+1)
  • Pompki na kostkach 14/14/14                                                   ----> 14/14 (+1)/ 11(~)

 

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Znowu na leciutki plus, człowiek po urlopie to i treningi się robi trochę ciężej, ale ma co załamywać głowy i robić cały czas swoje.

7 godzin temu, Dynloth napisał:

Motywacja, również pewnie wróciła na właściwe tory. ?  Po treningu wszystko jest ok? Nic nie boli? W sensie stawy? ?

Motywacja akurat nigdy mnie nie opuszcza czy to słabszy czy lepszy dzień, ze stawami nie miałem nigdy problemu i na ten moment po treningu odczuwam jedynie zakwasy czyli wszystko w normie. ?

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Dynloth napisał:

No to świetnie, wszystko jest ok i tak powinno być ?

Oby było tak cały czas.

 

34 minuty temu, Banan napisał:

Jak to KaCCowy dziennik mógłby się odbyć bez kaca ?

Jak to mawia Pudzian "człowiek nie wielbłąd napić się musi" ?, ale wszystko z umiarem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRODA: (ABS)

  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/12                         ----> 12/12/12
  • Mountain Climbers  40s/40s/40s                                      ----> 40s/40s/40s
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s                                                    ---->  50s/50s/50s
  • Scyzoryki 40s/40s/40s                                                        ----> 40s/40s/40s
  • Crunch Kicks 12/14/14                                                       ----> 12/14/14 

Przerwy między seriami 1:30 min, między ćwiczeniami 2 min.

Pękło kolejne 100% założone treningu, chyba znowu będzie trzeba skrócić przerwy między seriami/ćwiczeniami. Tak sobie też myślę nad wprowadzeniem skakanki po każdym treningu 10-15 min żeby odsłonić jeszcze troszkę brzucha, trzeba poszukać czegoś na allegro, a może ktoś ma coś sprawdzonego i godnego polecenia?

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bardzo dobry pomysł, kratka na brzuchu podziękuje za cardio po treningu ?

https://allegro.pl/oferta/skakanka-crossfit-stalowa-z-lozyskami-regulacja-9177270351 <- Jak prowadziłem treningi to podopieczni używali tych i się całkiem dobrze spisywały. Ewentualnie troszkę droższa opcja: https://allegro.pl/oferta/skakanka-stalowa-linka-crossfit-regulacja-lozyska-9249880771

 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Dzisiaj leciutki regres, robota jednak daje się we znaki i jest trochę ciężej niż to było jeszcze 2 tygodnie temu na urlopie kiedy człowiek był wypoczęty, chociaż siłowo wygląda to coraz lepiej. ?

9 godzin temu, Dynloth napisał:

Bardzo dobry pomysł, kratka na brzuchu podziękuje za cardio po treningu ?

https://allegro.pl/oferta/skakanka-crossfit-stalowa-z-lozyskami-regulacja-9177270351 <- Jak prowadziłem treningi to podopieczni używali tych i się całkiem dobrze spisywały. Ewentualnie troszkę droższa opcja: https://allegro.pl/oferta/skakanka-stalowa-linka-crossfit-regulacja-lozyska-9249880771

 

Dzięki za polecenie, teraz tylko czekać na wypłatę i można zamawiać.

 

9 godzin temu, Trip napisał:

Te najprostsze są najlepsze ?

Tak średnio bym powiedział, miałem już jakąś szmacianą skakankę z pół roku temu to nie byłem z niej zadowolony, lepiej zapytać kogoś doświadczonego i kupić coś porządnego niż bawić się lichymi skakankami ze słabego materiału.

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

  • Pompki z rękoma przy biodrach 14/14/14                                 ----> 14/14/14
  • Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12                     ----> 10/10/12
  • Podciąganie na ręcznikach 8/8/8                                                 ----> 8/8/7 (+1)
  • Pompki na piłce 14/16/16                                                             ----> 14/16/16
  • Podciąganie za głowę 6/6/6                                                          ----> 6/6/6

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Kolejny mały kroczek postawiony.

W dniu 4.09.2020 o 08:23, Trip napisał:

Też prawda, tym bardziej że to inwestycja więc faktycznie lepiej zainwestować i mieć spokój na lata ?

Otóż to.

 

W dniu 4.09.2020 o 08:29, Banan napisał:

Te na łożyskach są kozackie, jeszcze jak linka metalowa to chodzi jak zła ?

I chyba to będzie mój wybór. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trening trwa około 40 min, gdy robię mniejsze przerwy pomiędzy ćwiczeniami/seriami to lekko ponad 30 min, a rozgrzewka to standardowo około 10 min.

Rozciąganie to raczej praktykuje w dni wolne pomiędzy treningami ale chyba zacznę robić od razu po treningu bo czuję się trochę pospinany, dodatkowo chce zacząć rolowanie ale muszę jeszcze poczytać z czym to się je. 

A dzisiejszy trening musiałem przełożyć na dzień jutrzejszy z powodu lekkiej choroby i braku siły, jeżeli do jutra mi się nie polepszy to będę musiał zrobić przerwę z treningami do końca tygodnia żeby się wykurować w 100 procentach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)

  • Pompki z rękoma szeroko 16/16/16                                         ----> 16/16/16
  • Pompki diamentowe  14/16/16                                               ----> 14/16/16
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14                        ----> 12/12/14
  • Dipsy 12/12/14                                                                             ----> 12/12/12 (-1)
  • Pompki na kostkach 14/14/14                                                   ----> 14/14/12(+1)

 

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Trening zaliczony pomimo osłabienia, nie jest tak źle jak myślałem więc spoko.

3 godziny temu, Trip napisał:

Prawidłowo nie ma co się mordować, bo trening będzie słaby i motywacja spadnie. Ja lubię się rolować i przed treningiem i pod treningu, fajnie mi mięśnie rozluźnia taki zabieg ?

Ja jestem w trakcie studiowania co jak z tym rolowaniem i na pewno wdrożę je po treningu bo ostatnio jestem strasznie pospinany. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRODA: (ABS)

  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/12                         ----> 12/12/12
  • Mountain Climbers  40s/40s/40s                                      ----> 40s/40s/40s
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s                                                    ---->  50s/50s/50s
  • Scyzoryki 40s/40s/40s                                                        ----> 40s/40s/40s
  • Crunch Kicks 12/14/14                                                       ----> 12/14/14 

Przerwy między seriami 1:30 min, między ćwiczeniami 2 min.

Pomimo osłabienia udało mi się skończyć trening w całości, za tydzień już sobie poskracam przerwy między seriami do minuty.

2 godziny temu, Trip napisał:

To czekam na opinię i ewentualnie jakieś fajne tipsy jak znajdziesz ?

Jasne, wszystko będzie zapisywane w dzienniku. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...