Skocz do zawartości
Workout Athletes

Gruby trenuje


zolnierz36
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobiłem trening A. Wszystko wykonane zgodnie z planem. Przerwy pomiędzy seriami 1 minuta, pomiędzy ćwiczeniami 2 minuty. Tym razem wybrałem się na trening na zewnątrz. Nie wiem czemu do tej pory tego nie robiłem a przecież jakieś 200 m od domu mam street workout park. Łatwiej mi było podciągać się na drążku na zewnątrz niż na tym, który mam w domu. Nie wiem dlaczego ?w każdym razie trening poszedł mi super i zmęczony ale zadowolony wróciłem do domu. 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zrobiony trening A. Wymęczony, bo po nieprzespanej nocy. Przez cały trening odliczałem minuty do jego końca. Wczoraj trening B, dał mi duuużo radości ?Jednak jest wielka różnica gdy podchodzi się do treningu wypoczęty. Wogóle trening B jakoś tak bardziej mi podchodzi?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Troszkę czasu mnie nie było. Ostatnie ponad dwa tygodnie to dla mnie ciężki czas był. Z przyczyn nie do końca ode mnie zależnych przez ten czas zrobiłem tylko 4 treningi. Mam nadzieję, że teraz już bez żadnych przeszkód uda się trenować. Nadal mam problem z chwytem ale tylko w domu. Jak ćwiczę w parku, to tam na drążkach idzie mi o wiele lepiej. Tam mam zapas w podciąganiu napewno na jedno/dwa powtórzenia. W domu ciężko mi zrobić 5 serii po 3 powtórzenia, bo pod koniec puszcza chwyt. Zastanawiam się nad wymianą drążka w domu. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem w czym problem. Mój drążek poprostu się obraca. Muszę go ustabilizować. Nie wiem jak mogłem tego wcześniej nie zauważyć ??‍♂️ Dziś zrobiony trening B, troszkę zmieniony. Ćwiczenia połączyłem w super serie. Miedzy seriami bez przerw a między ćwiczeniami jedna minuta przerwy. Musiałem tak pokombinować z braku czasu. Dało ostro popalić ale wykonany plan w 100%. Kolejna zmiana u mnie to dieta. Do tej pory próbowałem sam to ogarnąć ale slabo mi szło, zwłaszcza niejedzenie słodyczy ? postanowiłem skorzystać z wiedzy specjalistów. Arq rozpisał mi dietę. Póki co jest super, słodkie nie kusi narazie. 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...