Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik HYBRYDO


HYBRYDO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj najgorszy dzieñ mojego planu. nie umię i nie lubię ćwiczyć kręgosłupa i karku. za to hspu lubie Hspu (tutaj progresjie stosuę czyli dzisiaj tiger push ups a na nastepnym pike push z nogami na stole) 5/5/5/5/5 Mostek 5/5/5/5/5 taki ze z lezenia podnosilem cialo. kark(mostek tylem) 5/5/5/5/5 z kolanami na ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dyn. tak na poważnie swój jadłospis chcę tak od września planować bardziej. Co do wczorajszych dnia pompek na rękach nie zrobiłem. To przez zabieganie:) Wczorajszy trening: Podciąganie 5/5/5/5/4 Pistolety 10 serii po 1 powtórzeniu co 15 sekund Zwisa na jednej łapie Pompki na palcach Szpony smoka Wszytko zrobione ale ćwiczenia chwytu tak na oko robione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy plan treningowy od ADMINA. Mam nadzieje że nie poprawki nie będą potrzebne ale wszystko wyjdzie w praniu :D

PONIEDZIA£EK: (KLATKA+TRICEPS+front lever) Pompki z rękoma szeroko 10/11/12 Pompki diamentowe 10/11/12 Pompki z nogami na podwyższeniu 10/11/12 Dipsy 8/8/10 Pompki z klaśnięciem 10/11/12 Trening FrontLever: Brzuszki do pozycji V 12/12/12 tuck FrontLever wznosy 5/7/7 Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego na drążku 15/15/15 adv. FrontLever na jedną nogę (lewa i prawa) 5s/5s/5s Podnoszenie zgiętych nóg do klatki 16/18/18 Brzuszki z nogami podniesionymi do kąta prostego (łydki//\\uda) 14/16/16 WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Wycieraczki 16/16/18 Mostek(plank) 30s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 12/12/14 Dragon flag 5/5/5 Trening MuscleUp: Podciąganie nachwytem do klatki piersiowej 4/4/5 Dipsy na drążku 8/8/8 MuscleUp z wyskoku 8/8/10 Korean dips 4/4/6 MuscleUp na jedną rękę 4/6/8 Dipsy 6/6/6 ¦RODA: (PLECY+BICEPs+clutch flaDobrze Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Podciąganie podchwytem 5/5/5 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu(progresjie do pompek na jednej łapie) 14/14/16 Podciąganie nachwytem zamkniętym 5/5/5 Trening HumanFlag (narazie clutch flaDobrze Zwis w pozycji początkowej 5s/5s/5s Powolne opuszczanie 5/5/5 Próbowanie Flagi 8/10/12 HumanFlag 5s/7s/7s Podciąganie w L-Sit 3/3/3 Dipsy z obciążeniem +10kg 4/4/6 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIÊ+BackLever) Pompki w staniu na rękach 18/18/20 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa)--progresjia do zwisu na ręczniku na jednej łapie) 8s/9s/10s Podciąganie na ręcznikach 5/5/5 Pompki z rękoma przy biodrach 12/12/12 Podciąganie za głowę 4/4/4 Trening BackLever: Zwis w pozycji początkowej z nogami pod klatką piersiową 12s/14s/16s Zwis w pozycji początkowej z nogami prostymi w dół 12s/14s/16s BackLever na jedną i drugą nogę( nie umię dlatego dodam z czasem) 10s/10s/10s BackLever ze zmianami nóg (1 powtórzenie - lewa, prawa, obie)-- tutaj to samo 4/4/4 Powolne opuszczanie w BackLever (nogi nie dotykają podłoża) 8/8/8 Dipsy z obciążeniem +10kg 4/4/4 PI¡TEK: (UDA+£YDKI+muscle ups) Przysiad z wykrokiem 20/22/24 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 8/8/10 Wspięcia na palce 30/30/30 Przysiady z pompką i wyskokiem 8/10/10 Trening MuscleUp: Podciąganie nachwytem do klatki piersiowej 4/4/5 Dipsy na drążku 8/8/8 MuscleUp z wyskoku 8/8/10 Korean dips 4/4/6 MuscleUp na jedną rękę 4/6/8 Dipsy 6/6/6 SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 20/20/22 Pompki diamentowe 18/18/20 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Podciąganie nachwytem szeroko 10/12/12 Krótkie pompki z rękoma wąsko 60/60/60 Pompki z rękoma przy biodrach 16/16/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Przysiad z wykrokiem 20/22/24 Kaczy chód 30s/30s/40s lub siłownia: Przysiad 10/10/10 Wiosłowanie 10/10/10 Wyciskanie sztangi 10/10/10 Martwy ciąg 10/10/10 Codzienny trening hand stand

Gdy opanuję muscle ups to wprowadze za niego trening back lever i to samo gdy opanuję najpierw back lever. Tak aby technika priorytetowa była 2/3 razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIÊ+BackLever) Pompki w staniu na rękach(ćwierć pompek) 10/11/12(max/max/max) Zwis na jednej ręce (lewa i prawa)--progresjia do zwisu na ręczniku na jednej łapie) 8s/9s/10s (8s/9s/10s) Podciąganie na ręcznikach 10/11/12 (4/4/4) Pompki z rękoma przy biodrach 10/12/14 (8/8/8) Podciąganie za głowę 10/11/12 (3/3/3) Trening BackLever: Zwis w pozycji początkowej z nogami pod klatką piersiową 12s/14s/16s (12/14/16) Zwis w pozycji początkowej z nogami prostymi w dół 12s/14s/16s (12/14/16) BackLever na jedną i drugą nogę( nie umię dlatego dodam z czasem) 10s/10s/10s (-/-/-) BackLever ze zmianami nóg (1 powtórzenie - lewa, prawa, obie)-- tutaj to samo 4/4/4 (-/-/-) Powolne opuszczanie w BackLever (nogi nie dotykają podłoża) 8/8/8 (już wymiękałem) Dipsy z obciążeniem +10kg 4/4/4 (kilka dipów na dobicie) Nareszcie pierwszy poważny trening od miesiąca. Powiem szczerze że jestem zadowolony z osiągów jak po takiej przerwie. Dipy nie dość że bez obciażenia to jeszcze na drążku. Na nie już nie miałem siły. NA opuszczanie back levera już poprostu nie miałem siły. Trening był o 15 a do tej pory czuje dół pleców. Jest dobrze. Oby tak dalej. Motywacjia nareszcie wróciła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie treningi wstrzymane. Powód ?? Kupa kontuzji: -ponaciągane dwugłowe -uszkodzone lewe kolano oraz prawe -uszkodzona lewa kostka -uszkodzony prawy bark Wszystkiemu winna piłka nożna. Mieśnie ponaciągane od gigantycznych dystansów. A stawy uszkodzone po upadkach i zderzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ostatni bardzo rzadko tutaj piszę ale są wakacjie i jestem u rodziny a przecież nie wszyscy mają neta :D W tym tygodniu wszystkie treningi zaliczone ale od poniedziałku jade nowym planem wakacyjnym i ... wprowadzającym mnie znowu do SW. Dlaczego?? Ponieważ od czerwca zacząłem lecieć w h*** z ćwiczeniami i że tak powiem cofnąłem się w rozwoju. W związku z tym że przyszły mi kółka to będę teraz korzystał tylko z nich i z drążka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska wygląda następująco:

Poniedziałek: -podciąganie Wtorek: -pompki ¦roda: -nogi -brzuch -dół plecków Czwartek: -przyciąganie Piątek: -dipsy Sobota: -nogi -brzuch -dół pleców Niedziela: ODPOCZYNEK A potem przejscie do tego planu (za około 8-16 tygodni) Poniedziałek: -podciąganie -pompki Wtorek: -nogi -brzuch -dół pleców ¦roda: -przyciąganie -dipsy Czwartek: -podciąganie -pompki Piątek: -nogi -brzuch -dół pleców Sobota: -przyciąganie -dipsy Niedziela: ODPOCZYNEK WSZYSTKO 3X5. PRZERWY MIÊDZY SERIAMI 3 MINUTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciąganie: 1.Szeroki nachwyt 2.Wąski neutralny 3.Wąski nachwyt 4.Podchwyt zamknięty 5.Szeroki neutralny Pompki: 1.Zwykłe pompki na kółkach 2. Rozpiętki na kółkach 3.Pompki w HS bez kółek 4.Pompki przy biodrach bez kółek 5. Pompki szerokie na kółkach Nogi: 1.Pistolety 2. Trening Brendana Mayersa (link na 1 stronie) Brzuch: 1.Wznosy nóg do drążka 2.Wycieraczki 3.DF 4.L-sit 5.Spięcia Dół pleców: 1.wznosy nóg stojąc na głowie 2.Wznosy nóg na brzuchu 3.grzbiety 4. łódka 5. ab whell na kółkach :D Przyciąganie: 1.Odwrotne rozpiętki 2.to samo tylko że ruch rąk wzdłuż ciałą do góry 3.przywodzenie kółek do bioder 4.to samo tylko stojąc w drugą stronę 5.krążenie kółkami Dipsy: 1.Zwykłe 2.Szerokie 3.Korean dips 4.iron cross pullups Link do treningu:

Codziennie po treningu: -hollow body -hand stand -inverted hang -rozciąganie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy trening plecków, coś pięknego Dawno nie czułem tak pleców i bicepsa i dzisiejsze zakwasy bezcenne. Dostałem rade aby oddzielić podciąganie od pompek i przyciaganie od dipów i tak chyba zrobie :D Podciąganie szeroki nachwyt 5/5/5 podchwyt zamknięty 5/5/5 szeroki neutralny 5/5/5 wąski nachwyt 5/5/5 szeroki podchwyt 5/4/4 wąski neutralny 4/4/3,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieñ dipsów zaliczony. Już dawno nie czułem tak klaty jak dzisiaj. Nie dałem rady zrobić w żadnej serii 5 powtórzeñ ale i tak jest miazga. Zauważyłem dzisiaj że umię zrobic MU z wyskoku na drążek któy mam jakies 5cm nad głową więc jest ogromny progres. Przewiduję MU do koñca wakacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...