Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tiger


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No więc tak, trening jakoś leci :D Czwartek i piątek zaliczone bez problemów, ale za to dziś było dość ciężko i plecy bolą pewnie to kara za opuszczenie środowego treningu :D W środę ostatnia matura i o dziwo palec sam z siebie się wyleczył i mogę zacząć biegać :D A tak z innej beki trenuje ktoś nunchaku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatararammm..matura ustna z polaka na 90% xD No i to tyle co do dzisiejszych osiągnięć :D No dobra w treningu też trochę się polepszyło, a mianowicie zwiększyłem ciężar sztangielek do podnoszenia w uchwycie młotkowym, a w ABS przeszedłem do poziomu 5 (oj było ciężko i brzuszek palił) :D dziękuję za uwagę, dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, coś niesamowitego A teraz wracając do leszcza który do pięt mistrzowi Lee nie dorasta :D Dzisiejszy trening bezproblemowy :D ja to zawsze narzekam na powolny progres ale jak sobie dziś pomyślałem jaki słaby byłem pól roku temu to stwierdziłem że jednak nie jest ?le :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah sztuki walki chciałbym do tego wrócić ale cały rok jakoś nie było czasu :/ No cóż po wakacjach jak już będę wiedział co dalej ze sobą robić to może uda się wrócić :D Co do dzisiejszego treningu to sktowałem się jak mogłem, w ko?cu teraz dwa dni regeneracji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym treningu stwierdziłem że chyba powoli robię się przetrenowany bo coś ciężko idzie :D A więc mam zamiar dociągnąć ten tydzie? a potem regeneracja :D Następnie od początku czerwca nowy plan treningowy ułożony typowo pod techniki i nim przez całe wakacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od jutra lecimy z nowym planem po tygodniowej regeneracji :D Tym razem jestem nastawiony głównie na techniki. Zaczynam też biegać 3 razy w tygodniu wiec pewnie masa spadnie ale tym się nie przejmuje bo od września mam zamiar nabijać mięcho całą zimę :D Plan: PONIEDZIAłEK KLATKA+TRICEPS+HAND-STAND+ABS - Pompki diamentowe -Pompki z rękoma szeroko -Pompki z nogami na podniesieniu -Pompki z klaśnięciem HS -Pompki w staniu na rękach (nogi oparte o ścianę) -FrogStand -Pompki Muay Thai WTOREK PLECY+BICEPS+MUSCLE-UP -Podciąganie szerokim nachwytem -Krótkie pompki -Podciąganie wąskim nachwytem -Pompki z ręką na podwyższeniu -Podciąganie wąskim podchwytem MU -Podciąganie w pozycji L-Sit -Podciaganie eksplozywne ¦RODA BARKI+PRZEDRAMIE+PLANCHE+ABS -Pike Pushup -Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) -Podciąganie na ręcznikach -Pompki na piłce -Podciąganie za głowę CZWARTEK UDA+łYDKI+L-SIT -Przysiady -Kaczy chód -Wspięcia na palce L-Sit -Podnoszenie ciała w japo?skim siadzie -Podnoszenie ciała w tureckim siadzie PI?TEK -FREESTYLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy :D Dzisiaj wreszcie koniec regeneracji i zacząłem trening. Czuje się całkiem nie?le chod? trening dał w kość. Jedyny problem był z pompkami w staniu na rękach (trochę musiałem oszukać bo siły mało:D). Walczyłem też z równowagą w frog stand i w sumie nie jest tak ?le :P Wieczorem zrobiłem sobie też rundkę 3 km, kondycyjnie nawet nie?le się trzymałem ale łydki po prostu płonęły o.O no ale cóż +6kg robi swoje więc forma spadła. Po treningu wszamałem tu?czyka i to by było na tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening całkiem spoko i pomimo sporych zakwasów przyjemnie się ćwiczyło :D Mam tylko wątpliwości co do podciągania eksplozywnego, otóż podczas wykonywania tego ćwiczenie trochę mi stawy chrupotały i boję się żeby nie nabawić się kontuzji, nie wiem czy stawy mam jeszcze za słabe czy może ?le wykonuje to ćwiczenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScyTher zobaczę jeszcze w next tygodniu, postaram się też bardziej przyłożyć do rozgrzewki, może to coś pomoże. Ogólnie treningi w tym tygodniu uważam za bardzo udane, były zakwasy i pot więc jest dobrze :D Zauważyłem że sporo zwiększyła mi się siła uścisku i już w ogóle nie przeszkadza mi ból dłoni a nawet prawie go nie ma :D Bardzo mnie to cieszy bo wcześniej irytowało mnie to że dłonie bolą i uścisk puszcza gdy dałbym rade jeszcze coś zrobić. Wzmocniły mi się też mięśnie brzucha, teraz robię sobie ABS II piąty poziom. Wczoraj zrobiłem sobie zdjęcie pleców i ku mojemu zdziwieniu zauważyłem spore postępy co bardzo mnie cieszy :D Tak więc ogólnie wszystko na props :P PS: Postanowiłem zapuszczać brodę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...