Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy - Piet


Piet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23/05/2014 Uff... Bezprocedensowy wyko?czyłeś mnie swoim planem :D heh niestety nie udało mi się zrobić tego co założyłeś ale na spokojnie to ogarne Pompki szerokie 20-8-10 Pompki diamentowe 5-3-1 Dipsy 3-1-2 Podciąganie sztangi w opadzie: 20-25-25 Pompki spiderman: 10-5-6 Pompki odwrotne: 15-15-15 Dodałem od siebie te pompki odwrotne i sztange w opadzie Niestety na diamentówkach poległęm i dipsach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem wiem nie poddam się !! Dip napewno do poprawy i pompki diamentowe ale widze że rosne w siłe coraz więcej powtórze? robie i to mnie zadowala mimo tego że po sylwetce nie widać tego to psychicznie jestem naprawde zmotywowany do ćwicze? a z treningu na trening jest coraz lepiej Jutro ABS i wieczorem znalazłem kompana do biegania (mojego psa) więc od jutra zaczynam z moją psiną biegać już konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ok Ok długo nie wpisywałem tutaj nic ale to nie znaczy że nie ćwiczyłem Dzisiaj robiłem nogi i hmm.. nie moge nic ciekawego na nie wymyśleć :PPrzysiady pełne: 10/10/15 Przysiady wykroczne 10/10/10 Przysiady na jednej nodze: 10/10/10 (tutaj oszukuje troche bo przerzucam 2 linki przez drążek i robie przysiady. Dlaczego ? Bo nie mam siły się wypchnąć jeszcze no i złapać równowagi też nie za bardzo, dlatego też się wspomagam tymi linkami) Wspięcia na palcach:10-20-25 15 min intensywnego rowerku no i teraz wieczorkiem bieganie A tu zdjęcie nóg :Pbebfc4e2c9677d73m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne laćki:D co do przysiadów na jednej nodze to rób sobie na początku z podparciem znaczy się jedna noga o wiadro czy coś i jedna ręką niech dla równowagi trzyma się czegoś z boku na wysokości bioder i tak rób przez jakiś czas potem wywal wiadro ręce na boki i dasz rade:D ja tak robiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde co jest xDDD, takie udo i problemy z przysiadami? Trenuj łydki! Co do tych przysiadów na jednej nodze, to we¼ sobie piłkę od koszykówki podstaw w okolicy biodra z nogą wyprostowaną, i jak jesteś na dole, to lekko się wspomagaj piłką. Mogą to być książki. Takimi linkami to możesz sobie za dużo pomagać, bo potrzebujesz tylko tej pierwszej najtrudniejszej fazy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj czuje że poćwiczyłem Rano na pusty zołądek: Podciąganie podchwytem : 6-6 Pompki szerokie 10-10 Pompki normalne: 10-10 Pompki diamentowe 6-6 Dipy na krzesełkach 3 (niesety na krzesełkach robi się ujowo) Podciąganie nachwytem: 4-4 Trening wieczorem: Podchwyt : 10-10-6-7 Nachwyt: 4-3-1 Korean Dips: 4-4 Dipy na poręczach: 10-10-10-6 (i tutaj jest milion razy lepiej robić dipy) Pompki :10-10-10-10 Pompki pod nachyleniem 20-25 stopni: 10-10 Australian pull up: 10-10-10 Clap Push Up: 6-6-2 Stanie na głowie (nie wiem ile coś koło 7-8 sec) Próby flagi (już o wiele lepiej jest myśle że jeszcze 3 tygodnie i utrzymam ją 4-5 sec) L-sit: 5sec-5sec-2sec DragonFlag: 10-10-3 ostatnia seria niestety ale już plecy mnie tak bolały że nie mogłem Plank - tutaj max Side Plank - max Brzuszki z nogami przełożonymi przez poręcze do max wychylenia: 8-6-2 Na sam koniec 20 min sparingu z kumplem takie lekkie zapasy + mma Dziękuje ZIPOLI za trening pogadać i poćwiczyć zawsze można bo o to chodzi w grupie !! żeby się jednoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mega trening z ekipą DzikWorkout Sosnowiec rozgrzeweczka 1,5 km biega następnie ćwiczymy Zmiany co jedną minute czas na zmiane 2 sec: Podskakiwanie całym ciałem w pompce Pompka zejście na przedramiona powtórz Pompka i wyjście do Side Plank z gumą Rurka 30 cm z obciążeniem 10 kg i wypychanie za plecami Brzuszki z piłką lekarską Brzuszki V trzymane 1 min Plank Skłony do kostek w brzuszku Pompki z gumą Spacer Farmera Przeskakiwanie przez opone Moutain Climbers Przysiady z Workiem Bułgarskim 13,5 kg Przetaczanie opony od Stara Ciągnięcie sanek z pasami przełożonymi przez barki z obciążeniem ok. 35 kg Przysiady z rurą PCV wypełnioną piaskiem o długości ok 2m Przeskakiwanie przez stopieñ wyokość ok 50 cm Podnoszenie Kettle Bell i wyrzut do góry waga 25 kg Nawalanie młotem w opone od stara Kettle bell i wyprost rąk waga ok 5 kg Przerzucanie opony z ręki do ręki Przerzucanie worka bułgarskiego na plecy, wyprost ręki do góry i powrót na przód To chyba wszystko mogłem o czymś zapomnieć 24 ćwiczenia na 24 osoby było Minuta przerwy która nie starczyła zeby dojść do wody Następna seria 30 sec Następna seria 15 sec no i ostatnia znowu 15 sec hmm.. wnioskuje że nie mam siły "podłubać palcem w dupie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Piątku mam super mega motyacje do ćwiczeñ nie wiem skąd się wzieła ale jest i jestem z tego zadowolony Dziś rano pobudka i z miejsca 3 serie pompek po 15 powtórzeñ Praca --> Szybki sen i jazda znowu Godzina biegania za piłką na boisku :D i potem hmm.. Cardio nie wiem jak to nazwać :D Boisko do piłki nożnej jedna rundka długości biegu 10 pompek rundka długości biegu 10 podciągnięć do barków rundka 15 brzuszków rundka 7 pistoletów na każdą nogę rundka Plank 40 sec rundka moutain climbers rundka podciąganie nóg do klatki piersiowej rundka pompki szerokie 10 1 min przerwy i tak 4 serie Co najśmieszniejsze kolega który wielce gra w piłke nożną i trenuje ją codziennie w 2-giej seri pwiedział że nie ma siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Piątku mam super mega motyacje do ćwiczeñ nie wiem skąd się wzieła ale jest i jestem z tego zadowolony Uśmiech
Zapewne po treningu z Dzikmi Cię tak natchnęła:D
Co najśmieszniejsze kolega który wielce gra w piłke nożną i trenuje ją codziennie w 2-giej seri pwiedział że nie ma siły Uśmiech
bo oni żadko biegają długie dystamse bardziej na szybkie biegki krótko dystansowe przynajmniej tak było jak ja trenowałem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRAIN HARD OR GO HOME !! TRENINGI, TRENINGI, TRENINGI CODZIENNIE TRENINGI NIEUSTAJ¡CE ZAKWASY, WYLANE LITRY POTU, KOCHAM TO !! Nie będe pisał tutaj codziennie bo nie ćwiczę tylko SW ostatnimi czasy Niedziela DzikWorkout 31 ćwiczeñ po 1 minucie - 5 serii --> Hardcore !! do dzisiaj czuje mięśnie nóg i pośladków :D Poniedziałek - Ugadałem się z grupką znajomych że zrobimy sobie wspólny trening no i zrobiliśmy na boisku do piłki nożnej Zaczynając od bramki 10 pompek, Bieg do połowy i ćwiczenie każdy miał swoją stacje i robił ćwiczenie przez minute 1. Pompka wyjście z hantlą 4 kg do Sideplank powrót i powtórz 2. Młot 9 kg i opona od stara czyli walimy młotem przez minutke 3. Przeskoki na oponie z nogi na noge 4. Przerzucanie opony z ręki do ręki z przysiadem 5. Brzuszki z obciążeniem 10 kg 6. Pompka na krażku 10 kg wyjście z pompki podniesienie krążka nad głowe i powrót Każdy kto robił jedno ćwiczenie minute musiał potem dobiec do kolejnej bramki zrobić 20 brzuszków i powrót do następnego ćwiczenia Serie trwały po minucie i minuta przerwy Seria to było zrobienie wszystkich 6 stacji Niestety większość kozaków odpadała w 1 lub 2 serii Dzisiaj mamy piekny dzieñ wtorek i robiłem typowe próby ćwiczeñ SW : czyli BL, L-sit, MU na jedną ręke, Human Flag no i wyjście z FL do HS-a w HS-ie jeszcze nie potrafie złapać równowagi ale powoli coś mi wychodzi No i przede wszystkim widze mega progres siły i wytrzymałości po pogodzeniu SW, Kulturystyki, Crossfitu i innych tego typu sportów Ale wiadomo SW na pierwszym miejscu jest u mnie i będe doążył do tego aby w przyszłym roku wziąść udział w zawodach i je wygrać !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...