Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko moje jest zje***e. A jak podmieniłam to mi oddali bo jestem jedną z nowszych osób w tej pracy i mam ten tydzień na 12:00. Czyli wszyscy z wcześniejszych zmian już są i nie ma jak opchnąć tego krzesła Jak będę miała na 7:00 to wtedy będzie się dało podmienić komuś innemu. Co nie oznacza, że dobre podmienione będę mieć na zawsze.

Ech, co za dziecinada musze czekać aż ktoś się zwolni z dobrym krzesłem

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdu to zacznę od tego, że miałam taką sytuację, że na szybko kombinowałam kasę na wyjazd i moje 200 euro to było za mało dlatego nie byłam na każdej wycieczce a na jakieś różne plaże to sobie musiałam jechać autobusem Bo warto bylo tez zwiedzic inne miejsca a nie tylko chodzic na ta plaze gdzie drazki (10 minut na nogach od hotelu) Pewnie na fejsie powstanie grupa z różnymi informacjami tak jak w tamtym roku gdzie były też propozycje wycieczek, ceny co ile dodatkowo kosztuje (wycieczki były dla chętnych ale prawie wszyscy chcieli) W tym roku nie wiem jaki będzie plan przez co nie mogę podać sugerowanej kwoty ile najlepiej wziąć kasy ze sobą

Ale porównując do tamtego roku to za 500 euro dało się już skorzystać z wszystkiego co było zaplanowane, żyjąc tak skromniej

Z takich najważniejszych rzeczy:

Cena za skuter na kilka dni dla 2 osób: około 75 euro plus 300 euro kaucji zwrotnej

Obiadów nie było w cenie więc dodatkowo trzeba było sobie coś kupić do jedzenia ale ja często wynosiłam coś ze śniadania (nie wolno było tak robić, musiałam chować w specjalny sposób) 

Byla też wycieczka, na którą plynelismy promem a potem wypożyczaliśmy dodatkowo skuter na 1 dzień ( 25 euro za skuter na 2 osoby a ceny promu nie pamiętam dobrze ale około 12 euro to było) 

Autobusem też trzeba było czasem gdzieś dojechać np. do promu (jakieś 3 euro przejazd w jedną stronę)

Cena za wodę, której się dużo potrzebowało w te upały 1,5l około 1 euro 

 

  • Że co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na ,,naprawianie się''  

Żeby zacząć przygotowywałam się do tego dłuższy czas z różnych powodów  

 

Zrobię sobie tuning stawów i żył, troszkę szwankują

Przez przynajmniej pół roku będę się naprawiać i opiszę niżej swój sposób

 

- kolagen, który musi być brany z witaminą C ponieważ z nią się ładnie syntezuje, dodatkowo przy tym nie można jeść słodyczy bo kolagen nie będzie chciał współpracować

- metylosulfonylometan (kiedyś gdzieś na forum opisywałam co on robi)

- krzem

- omega 3

- witamina D3 łączona z K2

- koenzym Q10 (ważne jest, żeby był pomarańczowy jak się przetnie kapsułkę na pół. Kiedyś przecięłam z jakiejś firmy i był żółty czyli dziadostwo i wtedy nie ma sensu go brać)

- chlorek magnezu (przy okazji dodam, że dobry ogólnie dla sportowców. Elegancko przyswaja się magnez. Świetny po treningu dla lepszej regeneracji. Można moczyć w tym nogi lub wrzucić go do kąpieli w wannie. Ten drugi sposób jest lepszy ale dużo trzeba tego użyć)

-sól kłodawska nieoczyszczona (rozpuścić z wodą i pić. Uzupełnia minerały o wiele lepiej niż woda mineralna. Dlatego też jak boli głowa często wypicie soli kłodawskiej sprawia, że ból znika)  

 

I wzmocnienie żył ponieważ m.in. pękają mi naczynka krwionośne (jeden ze znaków osłabionych żył) do całej kuracji dodam jeszcze 2 rzeczy. Zadziałają tylko wtedy jeśli będą z tym co wyżej

L-prolina

L-lizyna

 

Pewnie się nasunie pytanie po co mi tak komplikować skoro w aptece jest Artresan czy inne ,,coś'' na stawy co ma działać  

Czasem trzeba sobie skomplikować, żeby były lepsze i stabilniejsze efekty. Dodatkowo niektóre z tych rzeczy jako skutek uboczny zadziałają dobrze też na kilka innych aspektów zdrowotnych  

 

Mam nadzieję, że w tym wytrwam

Dzisiaj był zaliczony pierwszy dzień

 

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słodycze to jedna z rzeczy przygotowawczych  musiałam się oduczyć np. omijania lodówki z tym słynnym ciastem z Biedry   Bez przygotowań to nie dało by rady  

Żył to może nie będzie widać ale stawy będą jak naoliwione drzwi co pewnie będzie można dostrzec 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...