Jump to content

DZIENNIK ZIPOLI

Recommended Posts

Postanowiłam, że też założę sobie dziennik :D Dlaczego akurat teraz? W moim mieście wybudowali mini placyk do ćwiczeñ Street Workout dzięki temu jest teraz więcej możliwości do robienia fajnych rzeczy. I zaczynam nowy plan z nowym placykiem i nowym dziennikiem :D No może przesadziłam, że z nowym planem ponieważ mój plan to na razie będzie freestyle konkretnie pod skille :D Cały czas skupiałam się głównie na ćwiczeniach i planach treningowych (czasem zdarzył się też trening freestyle przeważnie ogólnorozwojowy) a teraz postanowiłam zrobić coś zupełnie inaczej i zobaczyć co z wyjdzie z tego wyzwania. I każdego dnia będę zapisywała co ćwiczyłam. Chciała bym, żebyście mi pomogli w tej drodze przynajmniej na początku i chociaż czasami wydali opinie co ¼le ćwiczyłam, czego za mało lub co zmienić :D

Indywidualne Plany Treningowe

Na pierwszym treningu na innych zasadach nic szczególnego się nie działo :D Dobierałam sobie ćwiczenia pod skille takie jak: Flaga Front Lever Back Lever Planche Jeszcze nie ogarnęłam tego, przy których ćwiczeniach zostanę (kolega z treningu pokazał mi dość dużo tych ćwiczeñ do skilli), i jak na razie jestem w trakcie budowania tego jak moje treningi będą wyglądały i co najlepiej ćwiczyć. Wiem, że większość osób zawsze mówi, że dziewczyny nie są stworzone do ćwiczenia skilli ale ja chcę inaczej i uparłam się na to tak bardzo, że nie odpuszczę nawet jeśli przede mną długa i ciężka droga w tym kierunku

Reidar, telepatycznie trzeba było mi dać znać :D Piet, fakt, że Katowice to inna wioska ale należę do 2 grup Street Workout gdzie druga grupa jest w Katowicach i miałam być u nich wczoraj na treningu ale zrezygnowałam :D

Z niedzieli nie zrezygnuję bo mam to otwarcie placu do ćwiczeñ a od placu do Nemo, na miejsce spotkania mam jakieś 2 minuty na nogach :D No i taka okazja na spotkanie naszej wirtualnej grupy więc muszę na nim być :D