Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Postanowi³am, ¿e te¿ za³o¿ê sobie dziennik :D Dlaczego akurat teraz? W moim mie¶cie wybudowali mini placyk do æwiczeñ Street Workout dziêki temu jest teraz wiêcej mo¿liwo¶ci do robienia fajnych rzeczy. I zaczynam nowy plan z nowym placykiem i nowym dziennikiem :D No mo¿e przesadzi³am, ¿e z nowym planem poniewa¿ mój plan to na razie bêdzie freestyle konkretnie pod skille :D Ca³y czas skupia³am siê g³ównie na æwiczeniach i planach treningowych (czasem zdarzy³ siê te¿ trening freestyle przewa¿nie ogólnorozwojowy) a teraz postanowi³am zrobiæ co¶ zupe³nie inaczej i zobaczyæ co z wyjdzie z tego wyzwania. I ka¿dego dnia bêdê zapisywa³a co æwiczy³am. Chcia³a bym, ¿eby¶cie mi pomogli w tej drodze przynajmniej na pocz±tku i chocia¿ czasami wydali opinie co ¼le æwiczy³am, czego za ma³o lub co zmieniæ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Start od poniedzia³ku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Powodzenia i czekam na pierwszy wpis. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Na pierwszym treningu na innych zasadach nic szczególnego siê nie dzia³o :D Dobiera³am sobie æwiczenia pod skille takie jak: Flaga Front Lever Back Lever Planche Jeszcze nie ogarnê³am tego, przy których æwiczeniach zostanê (kolega z treningu pokaza³ mi do¶æ du¿o tych æwiczeñ do skilli), i jak na razie jestem w trakcie budowania tego jak moje treningi bêd± wygl±da³y i co najlepiej æwiczyæ. Wiem, ¿e wiêkszo¶æ osób zawsze mówi, ¿e dziewczyny nie s± stworzone do æwiczenia skilli ale ja chcê inaczej i upar³am siê na to tak bardzo, ¿e nie odpuszczê nawet je¶li przede mn± d³uga i ciê¿ka droga w tym kierunku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto Ci powiedzia³ ¿e dziewczyny nie s± pod skille?:D To nie jest ¿adna gra ze kto¶ czego¶ nie mo¿e robiæ ka¿dy mo¿e robiæ co zechce:D i powodzenia w d±¿eniu do celu! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Matik ma racje Nieraz widzia³em dziewczyny które by³y w stanie zrobiæ wiêcej odemnie :P Wiêc nie daj siê tym stereotypom i rób swoje. W koncu filmik musimy kiedy¶ nagraæ. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Dzisiejszy trening trochê taki jeszcze nie dopracowany by³. :D Wci±¿ siê zastanawiam, które æwiczenia w³±czyæ do treningu pod skille :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Reidar, o filmiku pamiêtam ca³y czas :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj jak sta³em w krakowie na przystanku przyjechal autobus do Katowic. Po promocji - 8 z³ zabilet. Kurde, mysla³em czy by nie wpa¶æ xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Taka okazja, akurat by siê ten filmik nakrêci³o :D Jak mog³e¶ nie wsi±¶æ kiedy przyjecha³o przeznaczenie :D Ju¿ by filmik by³ gotowy^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No bo dojechalbym do katowic i co? xD Pyta³bym o Karoline pseudo Zipola, blond w³osa, æwiczy SW i lubi je¿dziæ na rolkach. Raczej ma³a szansa, ¿e bym Ciê znalaz³ xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Reidar, telepatycznie trzeba by³o mi daæ znaæ :D Piet, fakt, ¿e Katowice to inna wioska ale nale¿ê do 2 grup Street Workout gdzie druga grupa jest w Katowicach i mia³am byæ u nich wczoraj na treningu ale zrezygnowa³am :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Z niedzieli nie zrezygnujê bo mam to otwarcie placu do æwiczeñ a od placu do Nemo, na miejsce spotkania mam jakie¶ 2 minuty na nogach :D No i taka okazja na spotkanie naszej wirtualnej grupy wiêc muszê na nim byæ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Spokojnie, bêdê przygotowana i nie przetrenowana :D A na spotkanie przyjdê ju¿ w dresach gotowa do treningu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Na razie ci±gle mam typowy trening freestyle ale z æwiczeniami typowo pod skille. I bêdê musia³a jednak to jako¶ ogarn±æ w plan treningowy :D Bo z planem jednak siê lepiej æwiczy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

A dzisiaj æwiczy³am freestyle z u¿ytkownikami: Bezprecedensowy, Piet, Maverick oraz go¶cinnie Dominika A potem by³ grill Trening jak i ca³e spotkanie by³o rewelacyjne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi