Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Myślę że to wszystko przez wszelkie marketingi z siłowni

Jak idziesz sobie pobiegać na bieżni na siłowni to jaki prestiż, a jak pójdziesz pobiegać na zewnątrz to ludzie patrzą jak na debila i jeszcze pies sąsiada może pogryźć Cie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketing i internety mają na ludzi za duży wpływ 

Kiedyś była też pani, która przychodziła regularnie na bieżnie, chodziła po tej bieżni 3 godzinki na prędkości 4,5 i kilka dni trzeba było jej tłumaczyć, że w ten sposób nie schudnie (bo taki miała cel) zwłaszcza jak w weekend miała pysznego grilla.

Dlatego już coraz więcej siłowni jest wyposażonych w bardzo dużą ilość bieżni, bo to bardzo przyciąga nieświadomych ludzi do kupienia karnetu  

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie opowiem o szczegółach  

SFD z okazji otwarcia kolejnego sklepu stacjonarnego zorganizowali treningową ustawkę w siłowni obok tego sklepu.

Najpierw były konkursy i poczęstunek w sklepie a później każdy poszedł na trening. 

Przyjechało jakieś 50 osób z różnych miast. Siłownia miała sporą powierzchnię i dużo sprzętu także każdy na luzie się pomieścił.

Można było tam zauważyć prawdziwe dziki, po których było widać, że sport to ich pasja od dawna.

Co do kobiet to też na prawdę przyszły ćwiczyć i nawet je podziwiałam za siłę, którą zdobyły treningami lub świetne sylwetki.

Tylko 2 dziewczyny przyszły porobić ,,4 serie po 8 selfie'' i udawały, że coś tam ćwiczą kręcąc się przy dzikach i nie tylko ja to zauważyłam  ale nie wnikam jaki miały cel przyjścia do tej siłowni.

Po tym jak każdy już zrobił swój trening stanęliśmy do wspólnego zdjęcia i potem rozeszliśmy się do domu.

W trakcje treningu chodził też fotograf i robił wszystkim zdjęcia.

Warto było na takie coś przyjechać  

 

Takich ustawek jest przynajmniej kilka w roku w różnych miastach więc jakby ktoś był zainteresowany to mogę informować kiedy i gdzie  

 

 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, ZIPOLA napisał:

,,4 serie po 8 selfie''

   Padłem  

Godzinę temu, ZIPOLA napisał:

Takich ustawek jest przynajmniej kilka w roku w różnych miastach więc jakby ktoś był zainteresowany to mogę informować kiedy i gdzie  

O to super byłym wdzięczny bo sam chętnie bym poszedł na taką ustawkę  

No to SFD się ładnie rozwinęło na przedziale kilku lat

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam spadki, trochę kontuzje mi w tym pomogły więc do tematu wrócimy w wakacje   

A podciąganie nie jest moją mocną stroną. Najwięcej zrobiłam 13 powtórzeń a widziałam dziewczyny, które podciągały się więcej razy

Jak pobije kiedyś ten rekord to nagram filmik 

Co do włosów to do filmików prawie nigdy ich nie związuję ;D

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...