Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik zelq


zelq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek był trening PULL, ale nie miałem jakoś siły i słabo poszedł. Wczoraj zamiast nóg poszedłem na orlika i kopałem w piłkę. Dziś za to znowu PUSH i siła masakryczna, to chyba po tej kofeinie z kawy :D HandStand też świetnie, ciągle do przodu. Trochę jeszcze eksperymentuje z planem PONIEDZIA£EK: (PUSH) -hspu 5-5-6-6 -pompki diamentowe z nogami na podwyższeniu 7/8/9/10 -dipy 9/8/7/8 -planche pompki 5/5 HandStand ++++ +ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam was serdecznie zarówno tych starych wyjadaczy jak i nowych użytkowników :D Wracam po przerwie, która trwała parę miesięcy. Niech wam się nie wydaje że się obijałem ! :D Na siłowni postanowiłem zacząć redukcję, która w moim przypadku polegała na zrzuceniu dużej ilości tkanki tłuszczowej.

Ćwiczyłem od stycznia ale redukować zacząłem w lutym, i tak z dobrym odżywianiem i dietą IF z 84 kg, 22% BF zrobiło się 78kg i 19% BF. Może nie dużo ale ciągle cisnę, a wczoraj zrobiłem pierwszego muscle up'a ! Wykonałem coś co bardzo chciałem zrobić od początku Oczywiście na razie dynamicznie na jedną rękę, ale przyjdzie i pora na siłowe wejścia :D. Od poniedziałku znowu ruszam z treningami i raczej nadal będę prowadził dziennik. Pozdro 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jestem na tej diecie Jeśli chodzi o samopoczucie to świetnie, z reguły jak wstaję rano to zamiast śniadania piję czarną kawę bez cukru ani mleka, głód przestałem odczuwać chyba że zjem mało sytych produktów to wtedy brzuch marudzi :D Gdy tylko schudnę to nie będę jednak dalej jechał na IF, choć można też na niej masować, ale gdy okno żywieniowe mi się skończy a wyjdę na osiedle to nie mogę wypić piwa bo to już jakies 200kcal. W zasadzie nikt mi nie broni, ale skoro się już trzymam to dopinam do końca. Tak czy inaczej polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mówi mi wgl że za mało jem ale matma chyba nie kłamie, moglibyście mi coś doradzić? Mianowicie, jestem na tym IF i wygląda to tak:

- Dni treningowe, 30% tłuszczy, 70 % węgli ( +10% do zapotrzebowania ) :

2447 kcal

      Białko: 165g / 660 kcal,
      Wegle:  313g / 1253 kcal,
      Tłuszcze: 59g/ 537 kcal
 
-Dni nietreningowe, 70% tłuszczy, 30 % węgli ( -30% do zapotrzebowania ):
 1575 kcal
      Białko: 165g /660 kcal,
      Węgle:  68g /274,5 kcal,
      Tłuszcze  71g / 640 kcal
 
Liczyłem na 80 kg, co sądzicie ?
Tutaj link do tego jak się odżywiam :P http://potreningu.pl/profile/zelq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było napisane na tej stronie: http://rekompozycja.pl/leangains/, tym się w zasadzie kierowałem tylko. Skoro obniżam węgle to muszę dodać więcej tłuszczy, żeby zgadzały się wartości, ale nie próbowałem jeszcze rotacji w dni nietreningowe np. 50/50 w stosunku tłuszczy do węgli Jak coś byś zmienił to pisz śmiało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzień SW po powrocie za mną, czuję mięśnie codziennie ale zrobiłem trochę fail start bo w poniedziałek ćwiczyłem bez porządnej rozgrzewki i coś naciągnąłem przy motylach i ciągle mi ten ból dokucza. Nic nie wrzucałem bo chciałem się oswoić z ćwiczeniami i jeszcze nie mam dopracowanego planu Od poniedziałku wrzucam tutaj to co robię wraz z tym co jem, więc całkiem możliwe że będą częste zmiany.
 
Mój Handstand wraca do normy, próbuję też już ogarnąć go na poręczach ale trochę mi brakuje siły w barkach, mam nadzieję że szybko się z tym uporam :D Zmieniłem też trochę makro w diecie, bo stwierdziłem że jem za mało i później nie będę miał z czego ucinać kalorii jak ustanę w miejscu, a przecież jeszcze tyle kg i bf do zrzucenia  
 
Dieta wygląda następująco:
 
2500 kcal - zapotrzebowanie na moją wagę, z czego uciąłem 300, więc jest 2200. Tak przedstawia się makro :
 -Białko 30 % - 165g
 -Tłuszcze 20% - 49g
 -Węgle 50% -275g
 
Na razie postaram się bez aerobów, dodam jak nic nie będzie szło. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie śmiało piszcie!
 
Wczorajszy dzień z jedzenia :

0d636897137c9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRODA:

*barki:

-pompki pod kątem 90* 2x po 7

-dipy pod kątem 90* 2x po 10

-stawanie na rękach na czas 2x po 10

-pompki na rękach - 5

-Hindu push up - 8

 

*plecy:

-podciąganie się wąskim chwytem 2x po 6

-podciąganie się szerokim chwytem 2x po 8

-podciąganie na barki 2x po 8

 

Zrobiłem dziś środę ponieważ wczoraj wykluczyła mnie ręka, a dziś jest już ok. Zwiększę do 3 serii gdy trochę nim porobię, bo na 2 mam dobrą pompę i wszystko czuć. Ogólnie na plus !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĄTEK:

*brzucho:

    L-sit progression

    - Foot supported L-sit 6x10sec

-brzuszki 2x po 10

-brzuszki pod kątem 45* na skosy 2x po 10

-plank crunches each side - 6

-plank +plank bokami po 20sec

-podnoszenie nóg na boki na drązku po 8

-podnoszenie do wagi przodem

 

*nogi:

-przysiady 2x po 10

-przysiady na jednej nodze 2x po 10 

-wskakiwanie na ławkę 2x po 10

-przysiady na drążku 2x po 10

*biceps

-pompki na biceps

-zwis na zgiętych rękach i lekkie opuszczanie 2x po 10

-podciąganie podchwytem 2x8

 

Brzuch mega styrany dzisiaj, progresję do niego będę robił co dwa dni, co mam nadzieję zaowocuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...