Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik zelq


zelq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Æwiczenia? Starasz się wyjść do HS z obu nóg. Może okazać się pomocny FrogStand na tricepsach. Oczywiście najważniejsze moim zdaniem to budowanie siły w barkach i próby, wiele prób. kontrola, równowaga Postawa tak jak to zwykłego HS. Lekko ugięte nogi, ręce proste i mniej więcej prostopadłe do ziemi. Wyskakujesz nogi przy klatce, kiedy tułów jest ustawiony pionowo, prostujesz nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦RODA (Plecy+Biceps)

Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 4/4/5 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25 25/25/25 Podciąganie podchwytem 5/5/6 7/6/4 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7 7/7/5 Pdciąganie nachwytem 7/7/8 6-5-3 Gorączka spadła, wróciło trochę sił a więc lecimy !! :D Czuję jakbym stał w miejscu z hs a nawet się trochę cofnął, to mnie przytłacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek (Barki + przedramię)

Australian Pull Ups z nogami na poręczach 7/7/7 7/8/9 Dipsy na drążku 7/7/9 10/12/12 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/10s/12s. 12s/14/16 Negative Muscle Ups 5/5/5 Podciąganie za głowę 4/4/5 5/6/7 HandStand Thx ScyTher za rady, przydały się. Prostowałem jedną i do niej drugą, wszystko powoli i i z kontrolą. Wychodziło super, kumpel jeszcze odpychał mnie gdy się przechylałem, teraz będzie coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek (Klata+Triceps)

Pompki z nogami na podwyższeniu 14/16/18 14/16/18 Pompki diamentowe 7/8/10 7/9/12 Pompki z rękoma szeroko 12/14/18 14/16/20 Dipsy 7/8/9 8/10/12 Nie miałem gdzie dziś zrobić. Pompki na kostkach 6/8/8 7/8/9 Ogólnie dobry trening, zwiększyłem ilość powtórzeñ i dałem rady. Niestety tak zgrzałem łapy że nie dałem rady hs poćwiczyć, ale dziś techniki więc nadrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek ( Techniki )

Muscle Up 1) 10 5 Negative Muscle Ups /5s opuszczania 2) 10 6 Podciągnięć do klatki 3) 10 10 Straight Bar Dips 4) 10 10 Explosive Knee Raises HandStand Normalny trening, do muscle up'a jeszcze niestety daleko - bliżej do hs. Lepsze próby wychodzą częściej, trzeba cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tzn. ja właśnie miałem do Ciebie napisać bo nie wiem o co chodzi w tym l hang to the cat, coś takiego ( widziałem że to na kółkach się robi ) i dlatego wstawiłem spider-man pushups, tak samo nie wiem co zrobić z jutrzejrzymi ćwiczeniami na brzuch, jeśli zacząłem robić abs workout 8 minutes na yt :P Co poradzisz ? PONIEDZIA£EK: (PUSH) -hspu 5-4-5-5 -pompki z nogami na podwyższeniu 14-16-14-16 -dipy 7/8/9/10 -spiderman push ups 4/4/3/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zelq, dzisiaj robię trening muscle up i musze powiedzieć że ty w eksplozywnych podciąganiech masz 10x1 , ja tak robie, ale mi chodziło głownie o to żeby zrobić dużo serii, mało powtórzeñ ale każde idealne,eksplozywne to samo tyczy się innych ćwiczeñ pod muscle up. Taka mała rada aby przy negatywnych muscle upach wogule nie dotykać górną połową ciała drążka A i ogólnie wszystkie ćwiczenia progresuj do 8/8/10/10, nie wiem czy to mówiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni tydzieñ troszkę zaniedbałem, nie zrobiłem czwartku i piątku. PONIEDZIA£EK: (PUSH) -hspu 5-5-5-5 -pompki z nogami na podwyższeniu 18/16/13/12 -dipy 7/8/7/7 -spiderman push ups 4/-/-/- za bardzo zmęczony i wolałem postać trochę więcej na rękach +HandStand, W poniedziałki bardzo ciężko mi z tym idzie ze względu na barki które już nie wytrzymują presji wytrzymałościowej :D Ale to tylko plus, bo wychodzi na to że trening udany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...