Skocz do zawartości
Workout Athletes

Trip wita!


Trip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez jukon777
      Witam wszystkich, mam 34 lata do tego parę kilo za dużo ?, do tej pory z treningami to bywało w moim życiu różnie ale ostatnio zacząłem na poważnie brać się za siebie, narazie ćwiczę tylko w domu ale w planach mam zapisać się na jakąś siłownie. Mam też nadzieję że zagrzeje tu u was miejsca na trochę dłużej.
      Pozdrawiam.
    • Przez Marek_Z
      Mam na imie Mare. Do forum zostalem zaproszony przez @ZIPOLA
    • Przez janemba
      Witam wszystkich !  
      Mam na imię Adam. Od kilku lat próbuję wziąć się za siebie. Trenowałem na siłowni, w domu, na placu SW  z tym, że za każdym razem wyglądało to tam samo, trenowałem około miesiąca regularnie,  a później kilka miesięcy przerwy, po których cykl ten się powtarzał. Nadszedł w końcu czas, że chcę się za siebie wziąć na poważnie.  Liczę na owocną współpracę ze wszystkimi tutaj. Pozdro !
    • Przez Rober
      Cześć jestem Robert bardzo mi miło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...