Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK NALFIEGO :v


nalfi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak :D dzisiaj będzie trening :P w piątek zrobiłem sobie wszystko pompki brzuch dużo siadło tricepsa oraz podciągnięć,  ogólnie co do atlasu i wyciągów spodobało mi się ćwiczenie na plecy Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem w szerokim chwycie lub za głowe ;) mocno wchodziło mi i spodobało mi się tak samo jak podciągnięcia pytanie jest tylko jedno czy pomoże w samym podciąganiu? nada mi siły ?

Dzisiaj mam zamiar spróbować MU może wejdzie :D mam chociaż taką nadzieje, ogólnie najtrudniej to przełożyć ręce :/  no nic zobaczymy :D jutro lub jak dzisiaj czas pozwoli zdam relacje z treningu 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem ze względu iż ćwiczyłem w domu u siebie :D bo niestety nie mogłem być dziś u kumpla, jutro spróbuje :D ogólnie Panowie mam problem mój rekord to 16 podciągnięć aktualnie zrobie 10-12? co polecicie na wzmocnienie mięśni i siły? Wiadomo to dopiero 1 miesiąc moich ćwiczeń wszystko w swoim czasie

bym zapomniał dzisiaj zrobiłem podciągnięcia szeroko nadchwytem (3 serie)  powtórzenia w seriach 10/7/6 , wąsko podchwytem (2 serie) 10/10, na szerokość ramion nadchwytem (3 serie) 7/6/5, pompki szeroko 25/25/25, pompki diamentowe 15/15, pompki normalne 25/25, chciałem zrobić jeszcze plank i stanie na rękach z pompkami, lecz było już po 22, a chciałem zrobić jeszcze jedzenie na kolacje i dopiero teraz znalazłem czas na napisanie ;p, próbowałem zrobić tzw. pieski lecz coś nie moge..., dopiero minął 1 miesiąc zobaczymy później ;) 

Edytowane przez nalfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy trening: wszystko to samo co wczoraj, zrobiłem podciągnięcia według waszych podpowiedzi i czuje plecy :D, doszedł dziś plank, stanie na rękach i pompeczki, oraz pompeczki na ziemi, szerokie, zwykłe  oraz diamentowe, oraz abs barstarzz. Próbowałem MU, lecz bez skutecznie prawą ręke przekładam ale opieram się przedramieniem o drązek jakbym chciał się wspiąć, także narazie nie będę próbował tylko zaczne ćwiczyć siłe ;) ogólnie widac różnice w ciele, plecy rosną, ręce oraz klata także jest ok (y)! na wagę nie patrze aktualnie bo wiadomo ze przybieram masy mięśniowej także mi nie będzie schodzić, brzuch powoli widać

Stay tuned

5 sportowe świry 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie odpuszczaj prób, ja raz się nudziłem w niedziele to przez chyba godzinę katowałem wchodzenie do MU aż opanowałem. Najlepiej to jak potrafisz wejść na jedną rękę to zacznij robić na drugą to i ona nauczy się ruchu a potem schodź najpierw z jedenej ręki potem z drugiej i w końcu wyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...