Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Neerwusek97


Neerwusek97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Chłopaki, Musicie mi wybaczyć, Co prawda wyzdrowiałem, Kaszel wieczorami tylko daje w kość i katar, ale daje radę, Praca w tym tygodniu była na Drugie zmiany gdzie ledwo wstałem i do pracy do 22, Dziś wykonuje pierwszy Trening po tej chorobowej przerwie, Dzień Pompeczek widziałem że jest, To wykonuje się tak ze liczy się ilość z całego dnia czy z jednej sesji treningowej ? :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek po takiej przerwie wykonałem Same Pompki w różnych ustawieniach rąk:

( 30/25/20/20/20/15/20/10/20/20 )

Wejścia Siłowe:

( 5/4/3/3/5 )

Dipy:

( 10/8/6/6 )

Leciutko nie było po przerwie, a to robi Swoje :D
Ale zaliczone, Także Powolutku Wracamy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Kreatyną mimo że mam Ją pod ręką poczekam Sobie tak za miesiąc czy Dwa spróbuje pierwszy cykl :D
Od Dziś mam pracować na Nocki Także Kawka i na Trening :D
Ze względu że dwa dni pod rząd robiłem Pompki dziś postanowiłem Coś zrobić na Plecka :)
Także spontanicznie Trening:

Na początek Pompki Szerokie z Nakładem na Plecy bardziej: ( 20/20/20 )
Podciągane Nachwytem: ( 12/8/4 )
Podciąganie Podchwytem Wąsko: ( 8/6/6 )

Podciąganie Szerokie: ( 8/6/5 )

Brakowało Uczucia Pompy :)
Teraz myk ogarnąć się zjeść i ogólnie do pracy, Także Moc z Wami i Dobrej Regeneracji :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tą metodę tak spróbuję jutro, w pracy dają w kość i dziś nie mam siły nawet utrzymać chwytu na drążku taki zapierdziel mamy, Ledwo dziś wstałem i juz zaraz szykować się trzeba, Jutro wykonam Trening z dociskiem na FBW by lekko nadrobić :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polega na Produkowaniu grzałek dla Firm, przenosić cztero metrowe pręty do maszyny która to wygina w kształt zaprogramowany, następnie dogiąć na trzech innych maszynach to co się wygieło i stawić na stan gotowy, na godzinę praca dobra, ale przez 8 godzin stać i tak w kółko to ręce wysiadają, praca z opisu wydaje się łatwa, ale wyprodukować 1300 sztuk w osiem godzin to duży wyczyn mimo że dopiero zaczynam + Tempo pracy musi być na Max czyli mam Cardio:D

Krótka drzemka i na Trening :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...