Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Neerwusek97


Neerwusek97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc dziś Sobota, ostatni dzień w Tym Tygodniu, Jutro zamierzam zrobić przerwę by się w pełni zregenerować, Także Dziś Kosa :)
Fakt No Po wczorajszym Treningu Nóg, dziś nie dałem rady wykonać Przysiadów z Wykrokiem, połowę dnia przeleżałem bo ledwo co chodzę :D
Zakwasy lekkie także zostały na plecach, Ale nie przerywamy i Katujemy Dziś :)
Najgorsze, a zarazem najlepsze było to, że paść na glebę do pompek, wstać Czy jaki kolwiek ruch, Udowadniał że Wczoraj był Dzień Nóg :D
Dzisiejszy Trening:

 

SOBOTA

(OGOLNY)
Pompki Szerokie
14/16/18 - ( 14/16/18 ) - Zaliczone
Brzuszki do pozycji V
16/18/20 - ( 16/18/16 ) 
Podciąganie nachwytem szeroko
5/6/max - ( 5/6/9 ) - Ostatnia seria była zaskakująca, Czułem że jest ciężko, ale jednak leciałem dalej :D
Pompki Wojskowe
10/12/14 - ( 10/7/8 )
Przysiady z wykrokiem
20/22/22 - Tu niestety Wczorajszy Trening nie pozwolił chodzić, a co dopiero ćwiczyć Nogi :D

Nie narzekam kompletnie, Bark przy podciąganiu dawał znaki, ale mniejsze na szczęście, Wszystko ładnie, Czuje się o wiele lepiej, a Podsumowanie Tygodnia z Treningami jest wspaniałe, Już Chce poniedziałek i ciąg Dalszy Treningów :)
Pozdrowienia Rodzinko .! :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieram, ale Żyje :D
Dziś byłem pewny że zrobię dzień regeneracji, Myślałem że tego potrzebuje, a nic Mi się nie chciało, przyznam, Lecz wystarczyła jedna wiadomość na czacie która Mnie zmotywowała by ruszyć tyłek i wykonać pompeczki :D


Pompki Szerokie: 20/18/12 - Tu myślałem że to będzie koniec, ale mięśnie chciały więcej :D

Pompki Diamentowe: 12/10/8 - Delikatnie nie zaszkodzi ;p

Jedno Wejście Siłowe + Dipy na Drążku: 10/8/6 - Tyle :D

Delikatnie i Krótko, Zawsze to coś. Czuje się o Wiele lepiej.
Wielkie Dzięki Chłopaki ! ;)


 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Dzień Ledwo żyje, Bóle Brzucha Miejscowe, Skurcze co chwilę, Czyściło Mnie, Ale mimo wszystko Trening pod lekami odbyty ;3
Dziś Trening Wyglądał następująco :


 

PONIEDZIAŁEK:

(KLATKA + TRICEPS)

Pompki z rękoma szeroko na podwyższeniu

14/16/16 - ( 14/16/16 ) - Zaliczone

Pompki diamentowe

12/14/16 - ( 12/14/12 )

Pompki z nogami napodwyższeniu

16/18/18 - ( 14/8/8 ) - Kocham uczucie kiedy nie jestem w stanie zrobić powtórzenia więcej :)

Dipsy

4/6/max - ( 4/6/10 ) - Tutaj Wejście Siłowe + Dipy :)

Pompki z klaśnięciem

10/12/12 - Zastępstwo Pompki Klasyczne na poręczach ze względu na nadgarstek - ( 10/8/6 )

Nie było idealnie ze względu na Stan Zdrowia, Ale mimo To, Czuje że Trening dał w kość :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...