Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Neerwusek97


Neerwusek97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to Dziś Zaczynamy Trening Rozplanowany Typowo na Dzień Chłopaka :D
Samopoczucie przed Treningiem kiepskie co prawda, ciągłe bóle brzucha czy uczucie jakbym miał zaraz zwymiotować dawało w kość, ale no jak trzeba to trzeba ;p
Trening:


 

ŚRODA (Dzień Chłopaka)

MuscleUps 2/3/3 - ( 2/3/3 ) - Zaliczone

Dipsy 16/16/18 - ( 16/16/10 )

Pompki diamentowe 20/20/20 - ( 20/10/10 ) - Oj załamuje się wynikami ..

Korean Dips 8/8/8 - Nie dało rady to wziąłem się za Pompki Tyłem na Triceps - ( 16/18/20 )

Incline Pull Up 20/22/22 - Brak warunków to zastąpiłem Pompkami Szerokimi - ( 16/14/12 )

Podciąganie nachwytem szeroko 8/8/8 - ( 8/8/0 ) - Ostatnia Seria, Bark znów nawala, Także Koniec na dziś.

Jestem pod Wrażeniem, co prawda gdyby wszystkie ćwiczenia były by wykonane byłoby super, Ale nie było Tragedii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się to,że coś robisz.

Czasami wyniki nie są ważne,na to jeszcze przyjdzie czas abyś rozpierdolił ilościowo i siłowo.

Bądz z nami cały czas,nie poddawaj się NIGDY w każdej dziedzinie życia,nie tylko w SW ;) 

TO ILOŚĆ BLIZN NA CIELE WOJOWNIKA WSKAZUJE NA JAKIEJ WALCE BYŁ I ILE Z SIEBIE DAŁ! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Najbardziej :)
Jednak zmieniłem plany, zacząłem robić pompki a Dziadzia silnie dopingował mimo stanu Zdrowia :D

Pompki z naprawdę Różnymi wariantami: - ( 35/30/20/25/20/20 ) - Zadowoliło Mnie to, chociaż dziwnie Gdy pielęgniarka wchodzi a Ty tu pompki robisz :D
Po wyjściu pielęgniarki z myślą że nie wejdzie już, zabrałem łóżka obok Siebie i szybkie Dipy, Mina Dziadka z tekstem " Ale tak chyba nie można " rozbawiła Mnie, ale i tak Cieszyło Go Że postawiłem na sport :)

Dipy: ( 12/10/8 ) Tyle starczy a trzeba się wykapać na szybko i Dalej Czuwać :)
Dziadek był Dumny a Ja zadowolony, Nic tak nie daje silnej motywacji jak Słowa Dziadka Pchające do przodu :)

Dobrej Regeneracji Rodzinko .!


 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś Dzień Nóg, Powiem że Ten Tydzień strasznie szybko leci, Wczorajsze Pompeczki weszły bo dziś czuje delikatne zakwasy, Dziś poza Nogami chciałem delikatnie zmęczyć plecy ze względu że Wczoraj nie było drążka i Tak właśnie zrobię :D

A więc:


 

PIATEK:
(UDA+ŁYDKI)
Przysiady z wykrokiem
20/20/22 - ( 20/22/22 )
Wspiecia na palce
30/32/34 - ( 30/32/34 ) - Ostatnia seria to aż piekły łydki :D
Przysiady na jednej nodze
6/8/8 - ( 6/8/8 )- Jest Super, Na poprzednim Treningu dałem radę wykonać 3 serię po 5 powtórzeń każda, dziś jest Kosa :)
Kaczy Chód
40s/40s/40s - ( 30s/40s/30s )
Przysiad z wyskokiem
12/14/16 - ( 12/14/14 )

Tu czas na Drążek:

Podciąganie Szerokim Nachwytem: - ( 8/10 )
Podciąganie Wąskim Podchwytem: ( 6/6 )
Malutko, ale ważne że coś jest :)

Odczucia po Treningu: Jest Dobrze, lekkie nudności, Ale żyje, Zadowalający Trening Dla Mego Ciała :)

 
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także Rozpoczęty Trening :)
Nogi odmawiają nadal posłuszeństwa, Ale jakoś Damy radę na Dzisiejszy Piękny Wieczór :)

Trening:


 

SOBOTA

(OGOLNY)
Pompki Szerokie
14/16/18 - ( 16/18/20 ) - Jest ! Udało się zwiększyć powtórzenia :D " Ty Mówisz że to mało, a Dla Mnie to tak Wiele ! "
Brzuszki do pozycji V
16/18/20 - ( 16/18/20 ) - Ładnie weszło.
Podciąganie nachwytem szeroko
5/6/max - ( 8/7/6 ) - Cudownie, Kolejne powtórzenia więcej :)
Pompki Wojskowe
10/12/14 - ( 12/12/12 )
Przysiady z wykrokiem
20/22/22 - ( No tak jak Tydzień Temu dzień po robieniu Nóg, Nie dało rady ;p )

Więc po Treningu idealnej pompy nie było, to prawda, Ale ilość powtórzeń Wzrosła, To Mnie Bardzo Cieszy, Myślę że od Poniedziałku podniosę powtórzenia w każdym ćwiczeniu by mięśnie nie przyzwyczaiły się od jednej ilości powtórzeń.
Czuje satysfakcję.
​Siła ! ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...