Skocz do zawartości
Workout Athletes

Wojsko


Son#Aest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz miał komisję wojskową i tak będą cię badać i na podstawie wyników przydzielą Ci kategorię :) 

Kat A oznacza,że jesteś zdolny do służby.

Musisz przejść testy sprawnościowe i psychologiczne,może się wydawać,że co to jest..Jednak z 80% oblewa psychologiczne,bo są tak ciężkie.. XD 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do policji trudniej musisz przejść rekrutacje musisz mieć min średnie potem masz spotkanie pierwsze gdzie podaja ci termin testów sprawnościowyhc potem jedziesz do miasta gdzie masz mieć testy i je wykonujesz ;) później jak zdasz testy sprawności fizycznej dają cię na psycho testy później jeżeli je przejdziesz bo jest to bardzo ciężkie udajesz się na rozmowe kwalifikacyjną później policja wysyła do twojej miejscowości patrol który chodzi po sąsiadach i wypytuje się o opinie na twój temat później masz już szkołe ale tam też jest bardzo ciężko o 5 rano wstajesz 7km bieganie i potem na wykłady a po wykładach non stop nauka żeby zdać 3 pierwsze egzaminy najtrudniejsza najgorszy jest z kiedy możesz użyć broni palnej :) no i na końcu i tak nie wiadomo czy prace dostaniesz łącznie okres kwalifikacyjny może trwać półtora roku a okres aby dostać się na służbę to też nawet do roku :) bo zanim przydzielą cię do jakieś jednostki to troche czasu minie :) i oczywiście pierwsze 3 czy tam 5 lat w prewencji jeżlei nie masz wyższych studniów policyjnych nie dostaniesz wyższego stopnia :) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakby co mandaty nie wliczają się, chodzi o to że nie możesz mieć żadnego wyroku sądowego ani przebywać w areszcie, kiedyś o tym czytałem też bo mnie korciło teraz po tym jak się wczytałem trochę mniej :P myślałem też nad snajperem albo coś w lotnictwie ale to jeszcze trochę mi zajmie pewnie:) a tak poza tym do policji nie może być aż tak ciężko się dostać popatrzcie na naszych funkcjonariuszy co drugi to bęben wielkości koła od traktora  a połowa dostała się po znajomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój błąd,tak mi kolega mówił,także miałem nadzieję,że ma racje XD 

Ale pytanie to pytanie XDD  

Odpowiedz to: Nie ma to dla mnie znaczenia z kim będę pracować. 

Gdybyś odpowiedział,że np:Z alkoholikiem to byś pokazał,że dyskryminujesz geja...Ciężkie niektóre ... XD 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...