Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dziś recenzja Sleep-era. Niedługo będzie recenzja  Redweilera (olimp) oraz Intra Workout od Trec.

Najpierw zamówilem do testów dwie.próbki za darmo.ze strony treca. Czulem lekka poprawe ale po dwoch razsch bylo dla mnie za malo zeby cos o nim napisac. Postanowilem dokupic puszke sleepera. Tak. Poswiecilem sie dla was i wydalem.ponad 60 zl xD

No i bralem i porownojac do.tego jak zrobilem dzien prxerwy to cxuc roznice. Jak wzialem sleepera to w poduche wgniata a jak nie wezme to ciezko zasnac. Sen glebszy i lepiej sie wysypiam, smak jest calkiem spoko. Rozpuszczalnosc tez. Dla mnie takie mocne 8.5 /10. Nie ma 9 za smak bo.moglby byc nieco bardziej wyrazisty

Pod wzgledem.dzialania jest ekstra

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To jedziemy dalej. Cm3 omawiac nie bede bo Ty juz w tym temacie sie wypowiadales Dynloth wiec ja sb daruje.

Dalej mamy tak. Monohydrant z tauryna od Treca Creatine Micronized 200 mesh + Taurine. Produkt jak dla mnie super, mocno suszy po nim co znaczy ze dobrze ciagnie wode ;p jak dla mnie jeden z lepszych mono.

Dalej mamy Dextrose Powder od treca. Coż moge powiedziec. Zwykla glukoza, smak nawet nawet, ale nie jest to jakis boski produkt zwykla dekstroza, narazie nie porownam bo nie mam do czego ;D.

Ashwagandy narazie nie przyjdzie mi oceniac, za krotko stosowalem. Ale jest tam 800 mg tego ziolka ;p wiec dosc sporo xd

No i najnowszy spalacz od treca ktory udalo mj sie wygrac w ich konkursie

Red Exx. Powiem tak. Spalacz z naturalnych skladnikow , jest kofeina ktora pobudza (wiec radze na noc nie brac ;D) . Spalacz dziala dobrze, dobrze pobudza, i szybciej i mocniej zaczynam sie pocic. Efekt przyzwoity 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...