Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Siemanko, tym dziel możemy się pochwalić jakie suple jemy  Więc ja w tym miesiącu wjechałem na grubo i wygląda to tak:

  1. Beta Alanina [TREC]
  2. Kreatyna [CM3 TREC]
  3. Przedtreningówka [SAW TREC]
  4. Izolat Białka [KFD]
  5. Karbo z BCAA [ACTIVLAB]

Jakby ktoś potrzebował opinię owych produktów to służę pomocą

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
42 minuty temu, Dynloth napisał:

@EhnatoX a skąd zamawiasz suple? :)

Od dawna zamawiam na SFD, bo jest super obsługa, expresowa dostawa i co najważniejsze..

punkty. Za każde wydane 10 złotych jest jeden punkt - w przeliczeniu to złotówka. Jest bardzo dużo rzeczy, które można kupić za punkty.

Plus z każdym zamówieniem dostajemy rabat 10% czyli faktycznie razem z punktami oszczędzamy 20 złotych na każde 100 złotych wydane. Jak dla mnie super. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prochu beta alanina tez jest ;p ale takie mieszane opinie sa co do bety od treca, i chcialem sie cb zapytac jak Ty odczuwasz roznice po niej, mrowi czy nie? Pompa jest?

 

Edit: a nie sory, pomylilo mi sie z olimpem, od olimpu jest w prochu tez a od treca nie

Ale i tak aktualne pytanie co sadzisz o tej od treca ;P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie nic nie stosuje. Kiedys stosowalem monohydrant od Activlab. Potem czas dlugi czas nic nic nie bralem. A obecnie mam izotonik od Olimpu Iso Plus, Vita-Min multiple sport od olimpu. I 3 probki whey protein coplex od olimpu xD i zamierzam sb kupic  mass xxl od treca, cm3 od treca, bcaa high speed od treca,  beta alanine od allnutrition,  i ten whey protein complex od olimpu ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 godziny temu, ApeXxX napisał:

W prochu beta alanina tez jest ;p

Mi chodziło, że moja jest w capsach :D Mrowienie było myślę przez jakieś 6 dni treningowych, później coraz słabiej aż w końcu w ogóle :(

A co do pompy to właśnie nie było :D 

Ogólnie Beta Alanina spoko produkt, ale jak ktoś dodatkowo stosuje przedtreningówkę to nie ma sensu dodatkowo Bety :)

No to spore zakupy Ci się szykują :D Kreatynę CM3 już z miejsca mogę Ci polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz, moge dać info co do Olimp Whey protein complex. Smak jagodowy: porażka totalna, nie mogłem nawet przełknąć, smak masła orzechowego z zimnym mlekiem dobre, ale najlepsze to smak ciasteczek, mialem probki wiec posmakowalem, samo dzialanie bialka  bardzo dobre, rozpuszczalnosc super. od jutra biore witaminy od olimpu wiec tez dam znac poskonczeniu 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Wybaczcie za moją długą przerwe ale miałem powody. Jeśli nadal czas pozwoli to będe spędzał tu czas. Mam troche suplementów część przetestowana, a część czeka. Będe Wam opisywał to co przetestowałem i podzielę się swoim zdaniem. Lista supli moich (będe oznaczał to co już opisałem ;) )

  Trec Nutrition:

1. Mass XXL (Vanillia)

2. BCAA High Speed (Cherry-Grapefruit, Cola)

3. GABA 750

4. Beta-Alanine 700

5. Magne 100 Sport

6. Sleep-er (tropic orange)

  Olimp Sport Nutrition:

1. Whey Protein Complex 100% (Cookies Cream, Jagodowy, Penaut Butter)

2. TCM Xplode (Orange)

3. Iso Plus (Tropic Blue)

4. BCAA Xplode Powder (Orange)

5. Vita-Min Multiple Sport

6. Redweiler (Red Punch, Cola)

 

Zacznijmy od góry. Mass xxl. Gainer jak gainer, działa dobrze, jest gęsty i potrafi nasycic. Samo działanie jest dobre, za to smak vanilli. Moze byc ale jest za bardzo slodki. O gustach sie nie dyskutuje ale wazne ze dziala ;D

Dalej mamy bcaa high speed. Jak na grefrut przystało strasznie gorzkie ;D ze smakiem coli troche lepiej  lecz za duzo coli nie przypomina, ale dzialanie jak najbardziej ok.

Gaba- kupilem na poprawe snu gdzie sprzedawca twierdzil ze jest moxniejsze od ZMA a tak nie jest ale juz dobra kupilem. Zalecana porcja gaby niby 1 kapsulka. U mnie nawet przy dwoch nie bylo poprawy ani snu ani regeneracji. Wiec jak chcecie cos na sen to lepsze bedzie zma badz sleep er ale o tym pozniej. 

Beta alaniny jeszcze nie testowalem. Magnezu tez. Sleeper tez nie testowany gdyz od producenta nie dostalem jeszcze. Wzialem udzial w testach ale trec sie nie spieszy zeby wyslac ;D

Przejdzmy do olimpu. Whey protein. Jak dla mnie bardzo dobre bialko o super wlasciwosciach. Stosunek ceny do jakosci ok. Smak ciasteczkowy zadowalajacy, maslo orzechowe rowniez bardzo dobre. Za to jagodowy byl ochydny.

Tcm xplode, dosc dobry jabczan kreatyny, lecz niestety nie mam mozliwosci przetestowania cm3 od treca i porownac do tego TCM. Dzialanie przyzwoite, smak orange smakuje jak napoj pomaranczowy czy tam oranzada. Takze smak jak najbardziej na plus.

Iso plus. Izotonik do nawodnienia. Wzbogacony o glutamine i l-karnityne

Ma witaminy troche mineralow i ma nawadniax. Robi to w miare dobrze. Smakuje niczym niebieski powerade czy tam oshee

Bcaa xplode- smakuje tak srednio za to dzialanie ma w miare ok. Chociaz na to 10 g ma tylko 6 g aminokwasow co jest troche liche.

Vita min. Bardzo dobry preparat dwu fazowy. Dobrze uzupelnia diete w witaminy i mineraly jesli ktos ma braki.

Redweiler jeszcze nie testowany. Reszta prosuktow nie przetestowanych pojawi sie za jakis czas ;) jesli ktos chce dokladnie sie czegos dowiedziec o konkretnym produkcie to chetnie odpowiem :) pozdr! Sila z wami!

 

 

  

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :) motywuje do dalszego działania :) ti jedziemy dslej z tematem xd

Co do poprzedniej recenzji dodam ze TCM przy małej ilosci wody srednio sie rozpuszcza. Przy wiekszej ilosci wody nie zauwazylem.

Beta alanina. Miałem takie mrowienie ale jest ono takie ledwie ledwie. Praktycznie wcale tego nie czuje. Troche lepsza pompa po tym jest. Ale wytrzymalosci nie zwieksza jak powinna. Powinienem wiecej w stanie zrobic. A tymczasem jest tak samo jak bez. Podsumowujac. W moim przypadku nie sprawdza sie ta beta alanina dobrze. W przyszlosci sprobuje innej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...