Skocz do zawartości
Workout Athletes

Cykl na suplementach


Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witam, zakupiłem suplementy, na miesięczny cykl. Główny cel supli, zwiększenie siły, a drugi powiększenie tkanki mięśniowej. Suple: 1. Fitness Authority - Detonator - 850g 2. ProMera Sports - Beta-cret - 158,4g Czas trwania cyklu: Miesiąc. Dni treningowe: 6/7 Będę opisywał moje treningi z użyciem tych supli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Dawkowanie: 1. Fitness Authority - rano, na czczo i po trening. (1 miarka) 2. ProMera Sports - przed treningiem 20 minut na pusty żołądek. Podczas treningu jest więcej siły, a zmęczenie jest mniejsze. Aktualnie jem ryż, aby zwiększyć dodatkowo siły na trening i pó?niej przetestuję Rutynę z Madbarz.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś dzie? REST. Jedyny w całym tygodniu. Dawkowanie: 1. Fitness Authority - rano, na czczo i w południe. (1 miarka) Od poniedziałku rwanie wiśni, nie wiem jak długo, ale będę musiał coś wykombinować, jakieś miejsce do ćwicze?. Może trzepak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś trening był świetny. ;] Ułożyłem plan pod BackLever i widzę postępy, więc jak już będę umiał wytrzymać kilka sekund to opublikuję ten pan. Teraz jestem po treningu i mam do zjedzenia porcję200g ryżu+pierś z kurczaka + udko kurczaka. Jedzenia jest sporo dla tego musiałem rozdzielić na dwa talerze. ;p I moja rana uważajcie na bardzo wysiłkowe treningi w takie upały, bo głowa bardzo boli. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Rekord to 5s, ciało nie było maksymalnie proste, ale nogi były równiutko. ;p A wszystko dzięki mojemu systemowi nauczania. ;p Przedwczoraj byłem na basenie z moją żonką, na czas 2 godzin. Wczoraj trening miałem z rana gdyż musiałem wnieść 3,5 tony węgla do garażu. ;p Potem dłuższa przejażdżka rowerowa. A wieczorem dłuższy bieg sprintem przez spory kawałek, dla osób z Radomia to od Dworca do ul. Okulickiego. ;p Dziś zjadłem płatki, wypiłem przed-treningówkę i czekam na trening. Dziś na treningu kontynuacja BackLevera i zabawa na kółkach. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Po wczorajszym intensywnym treningu mam zakwasy górnej części klatki piersiowej, ale dziś ABS więc to w niczym nie przeszkadza. Zaopatrzyłem się w 5kg ryżu, więc zabawa będzie fajniejsza. Zaraz zrobię trening, teraz jestem już po płatkach i po ryżu 100g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Przedwczoraj zjadłem 200g ryżu, trening był potężny bo zakwasy mam do dziś. ;p Wczoraj zjadłem w sumie 250g ryżu + owoce, oczywiście oprócz pozostałych podstawowych da?. Zrobiłem plecy + biceps z czego biceps bardziej odczułem. Dziś zjedzona już porcja 100g ryży z mixem owoców, teraz czekam na trening.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak efekty są znaczne w sile. W ciągu ostatnich dni, nauczyłem się HandStand z L-Sit na poręczach, HumanFlag blisko 10s, Slow MuscleUpa w L-Sit, MuscleUpa z FronLevera i to chyba tyle. Teraz niedużo mi brakuje do HandStandu na drążku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś po treningu, od supli strasznie siła mi przyrosła. Polecam je. Dziś po treningu jadłem porcje ryżu i dwa kotlety z sosem słodko kwaśnym, kurde świetne połączenie. A co do siły, to nagrywam już powoli filmik reprezentujący moją osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...