Skocz do zawartości
Workout Athletes

Mój dziennik


Trenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła pora aby opisać trening. Wczorajszy jak i dzisiejszy.

 

Wczorajszy:

-nachwyt 4s

-uginanie ramion/pompki odwrotne 3ss

-podchwyt w lezeniu/ diamenty 3ss

 

Dzis

-dipy 7s

-rozpietki na kolanach 4s

-pompki z nogami na podwyzszeniu 3 s

-pompki szeroko (zrobiłem 1 serie metodą "21" znaną z cwiczen uginania ramion ze sztangą na dobicie)

 

Dzisiejszy trening klatki był bardzo krótki albowiem został przerwany w połowie. Musiałem wyjsc z wazną sprawa. Klatka została i tak troche "zmęczona" więc myśle ze nie bedzie to decydowało o jej stanie Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, zwięźle i na temat. Dziś w szkole zrobiłem

-tuck planche 5s

-lean planche 5s

 

na więcej nie starczyło czasu....

 

Odnosząc się do mojego samopoczucia to jest dość kiepsko. Więcej śpie w dzień niż trenuje , odczuwam dość mocne zmęczenie fizyczne i mentalne. Postanowiłem dziś i może przez kilka następnych dni podnieść znacząco węglowodany aby sprawdzić czy jest to wina niskiej podaży ww. Jeżeli nie, to będę szukał przyczyny w czym innym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielimy poszczególne dni tygodnia na dni wysoko/srednio/nisko lub wysoko/nisko węglowodanowe. Manipulujemy w ten sposób poziomem glikogenu zawartego w naszych mięśniach/wątrobie. Jest to bardzo korzystne ze względu na to iż ograniczamy wpływ katabolizmu na nasze mięsnie. Dni wysokowęglowodanowe ustawiamy w dni gdzie mamy najbardziej wymagajace treningi (np, najwieksze partie, najwieksza intensywnośc). W dni gdy mamy lżejsze treningi korzystamy ze sredniej ilosci węglowodanów a w dni bez treningów ograniczamy spozycie węglowodanów i trzymamy je na niskim poziomie. To chyba na tyle. Jeżeli chcesz więcej szczegółów to pisz. Z góry przepraszam za chaotyczne opisanie tej metody ze względu na to iż w tej chwili mam trening i nie mam czasu się temu dokładniej przyjrzeć.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...