Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dziś klateczka+tricepsik , wszystko ładnie weszło Wszystko powoli rośnie , mimo że redukcja to jest progres :D Zmęczenie średnie było po treningu , ale ręce już miały dość ;D Powoli trzeba zacząć , biegać a coś mi się nie chce .. Idzie wiosna wieć trzeba rózniez zrobić sobie poręcze na ogródku , czuję że przejdę się na złom :D Jak myślicie ile wyniesie mnie koszt takich rurek ? Szamka jak zawsze ;D Kazdy chyba wie co jadam :D PZODROO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żebyś miała rację , żeby to nie wyniosło mnie dużo :D Dziś trening brzucha , trochę taki zmuszony .. Wstałem o 19;30, nie chciało mi się nic ale jednak zrobiłem trening ;D Brzuch słabo zmęczony , bo robiłem ćwiczenia z głowy , w nie dużych powtórzeniach :D W tygodniu jeszcze coś porobię na brzuch Jutro znów 2 wf w szkole , więc pewnie siłownia zrobię tam coś na plecy+biceps , bo w domu nie zrobię bo mam szczepienie ;D Pewnie zabronią mi ćwiczyć w tym dniu Zapytam się , czy coś:DSiwa, co do tej skakanki to jaką byś mogła polecić , dla nowicjusza ?:D Pamiętaj , tylko żeby koszta nie były wysokie (m4lusz3k , tak bardzo skąpy XDD). POZDRóWKI. ćWICZCIE CAłY CZAS , NIE PODDAWAJCIE SIę !.JAK UPADNIECIE TO WSTA?CIE I D?żCIE DO SWOJEGO CELU MIMO WSZYSTKO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok nie jesteś Siwą, alee mogę polecić skakankę, którą posiadam, posiada ją również jeden z użytkowników (chyba tedzio12) i jest z niej bardzo zadowolony. Mówię tu o skakance SPOKEY. Wykonana z rzemyka, standardowo łożyska, i drewniane rączki. (rzemyk to skóra, trwałe) 40 zł, moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że skakanka to obojętnie jaka, byleby była z rzemienia (taka najdłużej wytrzyma) i dobrana do Twojego wzrostu. Musisz też spojrzeć na "rączki", żeby nie były lipne. W sumie Scyther to napisał :P Ja skaczę na skakance mojego ojca, która ma ponad 20 lat bodajże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No staram się nie opierdzielać , nie można nic nie robić ;D Co do zdjęć to nie wiem , ostatnio strasznie mi waga spadła,brak ochoty na jedzenie .. Staram się w siebie wpychać ale nie jem tyle co wcześniej :D Ale nie ma co się załamywać, za jakiś czas może dodam zdjęcia z przody i tyłu Ogólnie spala się powoli brzuch i odsłania lepiej mięśnie , jest plus :D Dziś nadszedł dzie? na nogi , trening z lekkim obciążeniem ~~15kg, ale mimo to ładnie weszło mi na nogi :D Strasznie je teraz odczuwam :> To co będzie jutro ;P Szamka się powoli już robi , ryż,kurczak,warzywa ;D Dzięki SW zacząłem jeść więcej warzyw , następny plus :D Byłem negatywnie nastawiony zawsze do brokuł , tyle dobrego mnie ominęło w życiu .. XD Teraz coś o siłowni szkolnej , nauczyciel gadał ze mną troszkę i on pomyślał żeby kupić coś do tej siłowni , jakąś ławeczkę ,sztangi i maszynę do wiosłowania .. Bo ktoś w ko?cu korzysta z tej siłowni .. :D Spokojnie nie opuszczę grona Street Workout To chyba tyle co miałem do napisania z dzisiejszego dnia :D No to może jeszcze kawałeczek na wieczór :D

"Kiedyś dorosnę, popatrz na mnie, łapię rozpęd, lecę, spójrz lecę w dół, wraca monster."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre nastawienie , zawsze najważniejsze :D) Dziś trening klatki+triceps , ładnie wszystko weszło zrobione więcej powtórze? dało swoje rezultaty;X Tricepsy , Klatka ładnie poćwiczone ;D Czekałem na ten dzien kiedy będę mógł poćwiczyć , w spodenkach i koszulce na dworze ! :D Wiosna już zbliża się małymi kroczkami :D Szamka taka jak zwykle kurczak,brokuły+inne warzywa na patelnie i oczywiście ryż XD PS:Kurczak w marynacie w sosie sojowym ,taki dobry !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Brzuszek zrobiony , wszystko ładnie zrobione i dodałem na skośne brzucha :D Trening zrobiony cały w domu , nie chciało mi się iść na dwór :D SZamka trochę inna ;D Zamiast kurczaka zrobiłem sobie rybę ;D Dało się zjeść,ale wolę kurczaka ;D Jutro 2wf no i lecimy na siłownie ;D Ciekawe kto tym razem ze mną tam pójdzie ;D Lepiej we dwóch , się ćwiczy :D POZDRO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , dziś robiłem barki+przedramię , wszystko weszło po mojej myśli :D Zrobiłem dodatkowo troszkę pod FL z planu SkyWay'a , zobaczymy jak to będzie szło :D Mam ochotę stosować ćwiczenia po Fl 2-3 razy w tygodniu ;D Dodatkowo coś mi się stało w nogę , a jaśniej coś przy pachwinie .. Jak chodzę po prostej drodze to jest nawet okey , ale najgorzej jak muszę wejść po schodach lub zejść z nich , nawet mam problem ze spaniem .. Jak nie przejdzie to udam się do lekarza , ale myślę że to tylko naciągnięty jakiś mięsie?.Jutro odpuszczam sobie trening nóg , a zrobię sobie jakiś freestyle ;D Szamka standardowa ;D POZDRO XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie zrobiłem troszkę inny trening ;D 5 pompek zwykłych 5 podciągnięć 5 pompek odwrotnych 5 podciągnięć szeroko 5 podciągnięć podchwyt wąsko 5 pompki z nogami na wysokości 5 pompek z rękoma przy biodrach+nogi na podniesieniu 5 podciągnięć nóg do klatki 5 uniesie? nóg do drążka 20 mountain climber Wszystko po 4 razy :S Z nogą już troszkę lepiej ;D PS;Dziś znów poćwiczyłem troszkę na siłowni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...