Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prawda.chociaz z drugiej strony jakby pomyslec to kurczaki to jeden wielki steryd(maja urosnac w 6tyg i byc pelnoprawnym filetem reszta mniej wazna,wieprzowina antybiotyk-od poczatku swinki dostaja antybiotyki do paszy zeby nie chorowaly i..mieso sie nie psulo,wolowina droga i tez "uzdatniana".pozostaje dieta wege/jarosz ale wtedy ciezko taka ilosc bialka wprowadzic:) dobrze wiedziec i unikac zasyfiania organizmu , jak by sie zastanowic to nawet energia slonca nie jest juz taka eko jak kiedys:) ciezki wybor:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening całkowicie wykonany , brzuch fajne pracował , wyczuwam zakwasy ;D Jeszcze porobiłem MU , próby flagi jak i próby do FL :D Trzeba się ostro zabrać za to wszystko :Dhttp://youtu.be/fCVUBh7LKYU miałem dodac i dodaje coś na biceps ;D Tam są 3 różne ruchy XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożądne treningi pod FL robią swoje, po 1 już treningu, gdzie skatowałem tylny akton barków, widać było ogromny progres, a i Dragon Flag po tym, praktycznie bez problemów wchodzi . Dużo wzniosów nóg do FL, powolne zejścia do FL, tuck i advance FL i FL jedna noga. Moim zdaniem te ćwiczenia dają naprawde ogromny progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , od jakiegoś czasu nie miałem treningu nóg .. :D Dzis musiałem wykonać , zeby nie być bocianem :D Fajnie weszło wszystko , dodałem sobie drobny ciężar , zawsze coś :D Na koniec treningu kilka prób FL , o dziwo lepiej to wychodzi .. :D Także większa nadzieja że ogarnę w najbliższym czasie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakwasy trzymają od dnia jak zrobiłem nogi :D No i o to chodzi ! :D Tak samo jest z barkami , od czasu gdy zacząłem robić ćwiczenia pod FL to czuję barki :D Wczoraj zrobiłem sobie trening ogólny i troszkę pod FL , już lepiej mi to idzie ;D Teraz przeczekać cały trening i zobaczymy jakie efekty ! :D Dziś raczej regen , ale zobaczę , pójdę może coś porobić ;D WESOłYCH i SPOKOJNYCH ¦WI?T !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ;D Dziś był trening klaty+triceps , ale nie tylko tego .. :D W między czasie wykonywałem HS , MU , wznosy do FL , ćwiczenia pod FL . Miałem tyle siły ze tyrałem i tyrałem :D Pod koniec robiłem już ćwiczenia na klatkę i ko?czyłem 3-4 MU i tak co jakiś czas :D Wykonałem jakieś ćwiczenie i znów na drążek ,żeby dobic mieśnie ;D ćwiczyłem dziś koło 2h ;D Jak dla mnie znakomity trening , oby takich więcej . Ten widok ciała kiedy to po treningu ono puchnie , coś wspaniałego ;D Strasznie styrany jestem , tak to jeszcze chyba nie miałem .. :D Właśnie wcinam MAKARON + schabowe :D POZDROO ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wczoraj robiłem brzuch , ale bardziej się skupiłem na części w której robiłem trening pod FL :D Musze katowac te barki , żeby szybko mi to wyszło :D Dziś nie było treningu , byłem zbyt zmęczony , niewyspany i nie miałem na nic ochoty.. Jutro raczej już powinien odbyć się trening, sie okaże .. :D Pozdro !: D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...