Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik SkyWay


SkyWay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 861
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

stoję, ale nie aż tak długo no więc może jakoś się postaram: kiedy masz stanąć na rękach, układasz je w odległościach równych odległościach bark do barku. (może o 5 cm szerzej) Palce rozłożone, oczywiście nie na maksa, i dłonie przed siebie, nie do środka. Kiedy wyskakujesz to HS, usztywniasz ręce i blokujesz barki i łokcie, barki w ten sposób, jak byś łokcie przekręcał do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie miałem czasu tutaj pisać ale treningi się odbywały cały czas. Podszkoliłem się trochę w back lever i juz coś wychodzi ze stania na rękach a co do diety to ogarniam co i jak z dietąi dorzuciłem trocha kcal, żeby masa ruszyła w góre zobaczę jak to będzie po 2 tyg czy coś się ruszyło czy dalej stoi w miejscu I jest problem z flaga bo mam za słabe nadgarstki i mną kręci. Macie jakieś pomysły jak wzmocnić nadgarstki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem to zawsze się jakiś znajdzie :D najgorzej to z flagą bo czuję jakby moje postępy się trochę cofnęły a te słabe nadgarstki to coraz gorzej a ze staniem na rękach to próbuje stać przy ścianie i się lekko odpychać, żeby nie dotykać sciany i już czasami uda mi się trochę ustać teraz w planie jest nauczenie się HF bo ucze się już ze 2 msc no i stanie na rękach możesz coś na to poradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój plan na ćwiczenia HF i HS dzisiaj to ćwiczyłem HUMANFLAG 1. Zwis w pozycji początkowej 5s/7s/9s 2. Próbowanie flagi 4/5/6 3. Side plank 40s/50s/60s 4. Wycieraczki 10/12/14 5. Side incline plank 30s/30s/35s HANDSTAND 1. FrogStand 30s/35s/40s 2. Uginanie nóg w staniu na głowie 8/10/12 3. Stanie na rękach przy ścianie 30s/35s/35s 4. HandStand chodzenie 4/6/6 5. Próby HandStand 8/10/12 radzisz coś pozmieniać czy jest dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale jestem w tej samej dupie co ty :D. Tylko trochę lepiej :P No więc Przy HF To zwis początkowy dobrze jak powisisz mniej więcej do minuty i na obu rękach (na zmianę). Przy próbowaniu flagi staraj się wywalić ciało max do góry, byś mógł tam je utrzymać przez chwilę (tak jak by nogi miały by równoległe do drążka) side plank rób mniej wiecej po 2-3 minuty i więcej wycieraczki całkiem godne podziwu i side plank to samo coraz dłużej i tak mniej więcej po 2-3 minuty Sporo, ale HF to nie łatwa technika wymaga wytrzymałości i siły, ja sam jeszcze jej nie osiągnąłem ale jestem mniej więcej tutaj co pisałem wyżej. Co do HS Dobrze jak byś zastosował się do tego mojego nie udolnego poradnika, bo on mi poprawił znacząco HS Frog stand mam nadzieję, że już robisz na tricach (czy na łokciach, wychodzi na to samo), najlepiej jak już się nauczysz bez podparcia nóg. Mi już wychodzi, ale jeszcze daleka droga, to tak zwana waga kuczna, tylko trochę wyżej się starać Ale sam trening jest bardzo dobry, gratulację za pomysłowość i kreatywność w ustawianiu . Jeżeli nie masz nic przeciwko sam bym go sobie zastosował, tylko trochę przekształcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak zwisu nie zrobie minuty bo mną kręci na boki i ciężko jest 10 sec :D na wakacjach nie było problemu a teraz jest gorzej nie jestem w stanie nóg wywalić tak do góry :D nie wiem czy się boję ze zlece czy po prostu nie mam siły ;D spróbuję tak jak mówisz z tym side plankiem zwiekszyc a z flaga to jakos nic więcej nie zdziałam bo te nadgarstki wszystko psują czasami 10 s uda mi się bez kręcenia i nawet dłużej mogę ale bardzo cięzko a z plan oczywiście, że możesz skorzystać jak chcesz to Ci mogę tutaj cały mój podrzucić co sobie ułożyłem to poprawisz coś i może będę miał lepsze efekty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak treningi ostatnio wszystkie się odbywają jakbym umiał stać na rękach to umiałbym stać na podpórkach :D bo udaje mi się ustać no chwile w pionie na podpurkach ale tylko chwilę bo nie mam jeszcze tej równowagi dziś była tabata i staram się ją ćwiczyć 2 razy w tyg we wtorki i czwartki mam nadzieję, że jakieś z tego efekty będą niedługo wracam do domu to sprawdzę czy przybyło mi trochę masy zacząłem jeść więcej i wydaje mi się, że troszkę się zalewam no ale nic bliżej wakacji zrobi się redukcję i wszystko wróci do normy na razie ostro jade z masą the end :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...