Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ahh... Dzisiaj tylko rowerek ok 15 km, bo pracy szukałem. Jak na razie nic, muszę się zarejestrować w jakiś agencjach pracy, bo tylko stamtąd biorą nieletnich. Trening ogólnie odpuściłem. Praktycznie całe ciało mam po treningu "obolałe", więc dzisiaj dałem sobie regen. jutro dorobię partie, które jeszcze dają radę + rowerek. Czuję już ten progres po ostatnich treningach :D. Z tym wstawaniem rano zaczekam, aż znajdę pracę i kupię sobie komórkę, bo tak to budzika nie mam xP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh... Dzisiaj tylko rowerek ok 15 km, bo pracy szukałem. Jak na razie nic, muszę się zarejestrować w jakiś agencjach pracy, bo tylko stamtąd biorą nieletnich. Trening dzisiaj odpuściłem. Praktycznie całe ciało mam po treningu "obolałe", więc dzisiaj dałem sobie regen. jutro dorobię partie, które jeszcze dają radę + rowerek. Czuję już ten progres po ostatnich treningach :D. Z tym wstawaniem rano zaczekam, aż znajdę pracę i kupię sobie komórkę, bo tak to budzika nie mam xP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening od razu poszkole... zaliczony :D Jak na niego szedłem to niebyt mi się chciało ćwiczyć, ale jak już zacząłem to kopa dostałem :PP. Trening: rozgrzewka, kilka pompek podciągnięć i przysiadów -2 MU, 10 Dipów (z nachyleniem, do klatki), 10 podciągnięć -- 3 serie (krótkie przerwy) .... (połowy treningu zapomniałem xD, bo był na freestylu) ... -10 z przeskokiem 5 podciągnięć <- wąskim + szeroki nachwytem --- 3 serie -ok. 40 wzniosów łydek -ok 30-40 wzniosów łydek na jednej nodze -ok 5-10 powtórze? wzniosów łydek na jednej nodze --- faza ekscentryczna i koncentryczna po 10 sec + faza negatywna w max spięciu 5 sec <--- x 2 serie Po tym to łydki wybuchały :P Na dopompowanie ok 70-100 wzniosów łydek Pó?niej przejście na poręcze- dipy schodkowe: 2/4/6/8/10/8/6/4/2 bez schodzenia z poręczy Miałem robić do 12, ale tak to lepiej z grupą bo motywują, a jak się czeka na nich po czasami minuty, to na poręczach barki odpadają. Na koniec przejście przez poręcze spiderem. Na przystanek szedłem przysiadami z wykrokiem ok 150m... Masakra była uda wybuchały jak szalone. Trening był ogólnie lekki i niezbyt wymagający, bo ciągle mam te "zakwasy". Myślałem, że nie zrobię nawet MU, ale z czasem jakoś mięśnie się przekonały i odpuściły symulowanie :PP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem xD Trening... bardziej pod Parkour, nie ma pompy, ale skille nie?le wchodziły Myślę że za w następnym tygodniu przeskoczę ten cholerny drążek. Było dużo MU i pracy nóg. Pó?niej 30 km rowerkiem, prawie mnie deszcz złapał :P A za chwilę, idę wcinać 2 tależe z: makaron spaghetti, jajka, kiełbaska, cebulka, kostka warzywna i przyprawy. Mniommmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po 5 dniach . Treningi były i to z kopyta. Trochę wczoraj chyba za dużo zrobiłem. Rano cały Core i nogi. Pó?niej 5 godzin regeneracji i odpoczynku. O 18 zapierniczałem na 2 godzinny trening z Ghetto i powiem, że było ostro. Dzisiaj? Dosłownie całe ciało dostało w kość, ale dobrze, muszę znów zacząć systematycznie i konkretnie zapierniczać. Dużo jeść i dać się zregenerować organizmowi . O opis treningów trochę trudno. Dzisiaj odpuszczę siłownie, popracuję nad bardziej lekkimi technikami, może trochę brzuch i parkour. Pozdrówka dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo będę miał urządzenie, które pozwoli mi na uwiecznianie mojego progresu, więc będzie o czym pisać :D Ostatnio wracając do domu na słupie, zrobiłem prawie konkretnego Human Flaga :D. Back Lever okazało się, że wchodzi ładnie na jedną nogę, ale przy dostawianiu 2 lekko się opuszcza. Przeskakiwanie drążka, prawie.. trudno mi przejść przez tą barierę strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz... dzisiaj 3,5h treningu!!! Zacząłem wcześniej, bo dojazd zajął prawie godzinę mniej xD Progres poleciał! -Muscle Over (MU z przeskoczeniem drążka)- już pięknie wychodzi na niskich drążkach!!!, ale przeskoczenie normalnego zostawię, aż będę mógł nagrać :D, albo będzie to wielkie zwycięstwo, albo porażka :P -Human Flag- zauważyłem znaczą poprawę, jak się konkretnie już zabiorę z flagę, to myślę, że wytrzymam w pełni ok 3 sekundy :D -Przeskoczenie z drążka na drążek prostopadły do niego - i przeskoczenie z drążka na drążek równoległy (ok 3 m odległości) To co powyżej, dzisiaj pierwszy raz próbowałem i udało się :D#małpa Trening dzisiaj pod Muscle Upa, Front leVeR Mocna siłówka dzisiaj była. ---Polecam dipsy do brody--- Jestem prze zadowolony z dzisiejszego treningu, nie mam już siły :PP + kilka kilometrów rowerkiem. Mokre pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj, wczoraj dzisiaj jutro... po 30 km na rowerku było i jeszcze będzie :P Prócz tego trening HS, MU Over, i jeszcze wariacje tego. Np przeskakiwanie z drążka na drążek. Naskórek jeszcze się nie zregenerował i bolało :P. Prócz tego zrobiłem sobie małe kuku, przy HS, bo zacząłem robić pompki w HS ale niestety byłem jak pół okrąg. Ale po chwili się zorientowałem i przez resztę treningu skupiłem się na byciu idealnie prostym. I tak... nie był to rekord, ale udało mi się utrzymać perfekcyjnie ponad 5 sekund w HS XDD. Próbowałem dzisiaj jeszcze nogi zrobić, ale jednak nie ten dzie?. Przysiady bolały, przeskakiwało cóś, więc raczej jutro zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga!!! Zapomniałem dodać, drugie kuku co sobie zrobiłem to trenując parkour, jak by skakałem z rurki na rurkę i nie trafiłem odpowiednio :P. A PRóCZ TEGO ZROBIłEM PONAD ----SEKUNDOWEGO HUMAN FLAG!--- Zauważyłem, że już barki i technikę mam obcykaną, wystarczy jeszcze trochę wzmocnić skośne i ogólnie CORE. Będzie git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trening był, bez większych trudności. Akurat poprowadził go gość tak by wszyscy zrobili, jednak czuję siłę :PP. Na koniec robiliśmy nogi. i po jednym secie się już zmęczyłem xP Jednak 30 km dziennie rowerkiem robi swoje!!! Jestem pod wrażeniem i cieszę się za razem. Zrobiłem sernik z kuchni lidla, limonkowy :D. Dobryy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...